Txurruka

RL Team
 • Content count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About Txurruka

 • Rank
  Minister
 • Birthday 09/05/82

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Oleśnica

Recent Profile Visitors

1208 profile views
 1. Masz na myśli to, że V była za bardzo czy za mało skomplikowana ? :) Bo moim zdaniem bardziej, czyli wiecej czynników jednocześnie należało brać pod uwagę by być skutecznym.
 2. W piątek już ten dzień - premiera VI części "jeszcze jednej tury" :) Czy ktoś będzie grał? Jakaś ekipa do online?
 3. Oho, lodówkę trzeba będzie dostawić do kompa... Bardzo się cieszę :)
 4. Nick w grze: Family: Czuruka; Character: Txurruka Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: średnio kilkanaście, może się zdarzyć parę dni przerwy a może cała nocka przed kompem Klasa postaci: po OBT1 Wizzard; chcę jeszcze zobaczyć Valkirię Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): w RL od Warhammera; obecny w większości tytułów (po za Riftem, Wildstarem i czymś tam jeszcze) ale ostatnio casual Coś o sobie (opcjonalnie): liczę na to, że stworzymy w grze wydział z dłuższą niż kilkumiesięczna historią; Royal Legion to marka i w końcu czas na to by nawiązać do najlepszych czasów, a że gildia jest po zmianach to i moment na to jest najlepszy :) Status: Przyjęty
 5. Jak Wy w ogóle macie zamiar to pogodzić z ESO ? :)
 6. Macie jakieś stałe dni i godziny do grania ustalone czy umawiacie się spontanicznie ?
 7. Dodatek celujaco uzupelnia gre. Ciekawe jaka polityka zadecydowala, ze ta zawartosc nie znalazla sie w podstawce... Ale niewazne. Gra obecnie stanowi niemal ideal strategii. I o to chodzi! AI moim zdaniem wciaz jest za glupi (oceniam na podstawie poziomu imperatora), lecz granie vs friend/enemy ma byc glowna frajda z gry. Zeby tylko nie bylo znanych z okresu popremierowego klopotow ze stabilnoscia gry. Mam nadzieje zalapac sie na nastepne powazniejsze rozdanie:)
 8. Czyli z tym kluczem zakupionym czy to steam czy na tej aukcji można dziś - niezależnie od regionu - grać po północy ?
 9. Będziemy grać czy jednak Diablo wszystko zamiata ? :)
 10. Wszystkie te liczniki śpieszą się o minutę, bo są ustawione równiutko na północ :) A pewnie i tak fałszywy czas pokazują, bo przy takim natłoku zainteresowanych ciężko mieć nadzieję, że to sprawnie pójdzie :rolleyes:
 11. Też żem tak wydedukował, więc odrazu na livechat wbiłem :) Gość mnie zapewnił, że do mojego zamówienia wysłali jeden klucz, a drugi wyślą "wkrótce".
 12. W zasadzie to parę minut po północy, bo jak sprawdziłem na zamówieniu to jest już sobota: 0:08, 12 maja Ale okazało się, ze połowicznie zrealizowali moje zamówienie, bo kupiłem dwa klucze, a dostałem jeden (cztery załączniki z tym samym skanem). Brałem samego keya oraz keya+box. Nie wiem, który przysłali, ale wciąż czekam na drugi :D
 13. jest mistrzostwo dla City, są klucze do Diabolo z go2arena :D (zamawiałem w piątek) coż za cudowne pięć minut :)
 14. Txurruka#2276