Jump to content
Aktualności
 • Witamy na forum Royal Legion
 • CONQUEROR'S BLADE
 • New World

Txurruka

RL Team
 • Content Count

  505
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Txurruka last won the day on June 30 2020

Txurruka had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

About Txurruka

 • Rank
  Minister
 • Birthday 09/05/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Oleśnica

Recent Profile Visitors

1514 profile views
 1. Nick w grze: Czuruka Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30+ Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): od Warhammera Online
 2. Masz na myśli to, że V była za bardzo czy za mało skomplikowana ? :) Bo moim zdaniem bardziej, czyli wiecej czynników jednocześnie należało brać pod uwagę by być skutecznym.
 3. W piątek już ten dzień - premiera VI części "jeszcze jednej tury" :) Czy ktoś będzie grał? Jakaś ekipa do online?
 4. Txurruka

  Reaper of Souls

  Jak Wy w ogóle macie zamiar to pogodzić z ESO ? :)
 5. Macie jakieś stałe dni i godziny do grania ustalone czy umawiacie się spontanicznie ?
 6. Dodatek celujaco uzupelnia gre. Ciekawe jaka polityka zadecydowala, ze ta zawartosc nie znalazla sie w podstawce... Ale niewazne. Gra obecnie stanowi niemal ideal strategii. I o to chodzi! AI moim zdaniem wciaz jest za glupi (oceniam na podstawie poziomu imperatora), lecz granie vs friend/enemy ma byc glowna frajda z gry. Zeby tylko nie bylo znanych z okresu popremierowego klopotow ze stabilnoscia gry. Mam nadzieje zalapac sie na nastepne powazniejsze rozdanie:)
 7. Czyli z tym kluczem zakupionym czy to steam czy na tej aukcji można dziś - niezależnie od regionu - grać po północy ?
 8. Będziemy grać czy jednak Diablo wszystko zamiata ? :)
 9. Txurruka

  DIABLO III

  Wszystkie te liczniki śpieszą się o minutę, bo są ustawione równiutko na północ :) A pewnie i tak fałszywy czas pokazują, bo przy takim natłoku zainteresowanych ciężko mieć nadzieję, że to sprawnie pójdzie :rolleyes:
 10. Txurruka

  DIABLO III

  Też żem tak wydedukował, więc odrazu na livechat wbiłem :) Gość mnie zapewnił, że do mojego zamówienia wysłali jeden klucz, a drugi wyślą "wkrótce".
 11. Txurruka

  DIABLO III

  W zasadzie to parę minut po północy, bo jak sprawdziłem na zamówieniu to jest już sobota: 0:08, 12 maja Ale okazało się, ze połowicznie zrealizowali moje zamówienie, bo kupiłem dwa klucze, a dostałem jeden (cztery załączniki z tym samym skanem). Brałem samego keya oraz keya+box. Nie wiem, który przysłali, ale wciąż czekam na drugi :D
 12. Txurruka

  DIABLO III

  jest mistrzostwo dla City, są klucze do Diabolo z go2arena :D (zamawiałem w piątek) coż za cudowne pięć minut :)
 13. Txurruka

  DIABLO III

  Przeglądając dzis allegro trafiłem na ciekawą - w świetle tego jak te aukcje schodzą: aukcje z Diablo III beta - ofertę, bo razem z kosztami operacyjnymi wyszło 90zł za konto z betą. Generalnie nigdy sobie nie wyobrażałem zapłacenia 200, 100 czy nawet 50zł za dostęp do bety, ale biorąc pod uwagę, że ludzie kupują dostęp na dobę za 25zł - skusiłem się. Zresztą w każdej chwili można to konto próbować za 150zł opchnąć. Chcąc odbijć sobie te 90zł miałem zamiar powypożyczać to konto na parę dni. W świetle 25zł za 24h, wystarczą 3 dni. Pomyślałem sobie jednak, że można to konto wykorzystać na potrzeby gildii: Nie chcę absolutnie nic zarabiać na tym :) Proponuję zainteresowanym wypożyczenie konta za 15zł na 48h. Od piątku g. 12 pierwszy okres powiedzmy. Potrzeba 6 osób, by temat się zwrócił - następni ewentualni chętni i ich wpłaty zostaną zabezpieczone na jakiś fundusz gildijny (np.konkurs). Podkreślam - nie chodzi o zarobek, nie chcę by propozycja wywołała kontrowersje, jeżeli ktoś poczuje się urażony przepraszam z góry. Natomiast kto ma ochotę za te parę złotych sprawdzić grę - proszę o PMa. Kolejka ustawi się wg kolejności zgłoszeń. Pierwszy startuje w pt. o g. 12. pozdrawiam :)
 14. Txurruka

  DIABLO III

  no już rozgorzała dyskusja na forum gry-online nt etyki wrzucania tego typu zdjec banda pedałów moim zdaniem, bo pomysł bardzo dobry choć konurencja faktycznie nieuczciwa :)
×
×
 • Create New...