Jump to content
Aktualności
 • Witamy na forum Royal Legion
 • CONQUEROR'S BLADE
 • New World

Frey

RL Rekrut
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by Frey


 1. Obecnie nie da się grać. Ja muszę robić 30 resetów klienta gry aby wejść poprawnie do okna serwerów i czekać potem... to jest żenada totalna.

  Nie mam zamiaru się tym stresować, a to co się dzieje w środku to też masakra. Zawsze jak się logowałem to od raz przerwa techniczna i od nowa problemy. Spróbuje może za tydzień czy coś, bo teraz to szkoda nerwów :(


 2. Był założony temat kto zamierza grać i nie wiele osób się zgłosiło. Kadra dowodząca musi podjąć decyzje czy taka sekcja powstanie. Nie liczy się ilość ale jakość. Kwestia chociaż wybrania wspólnej frakcji.

  Pewnie to nie będzie gra na lata ale może być ciekawa dość i sporo elementów PvP w różnych wersjach.

  Trochę wysokie podali wymagania sprzętowe, które teoretycznie nie spełniał choć w BDO grałem na wysokich ustawieniach :P


 3. No niestety, ale w sumie w każdym MMO jest jakaś opcja subskrypcji.

  Btw nie wiem czy dużo osób przegląda forum. Widziałem że na discordzie ludzie ludzie podnosili temat Bless. Może wrzucisz link na Discordzie do tematu, kto zamierza grać? (temat: https://www.royallegion.pl/topic/5823-czy-będzie-dewizja-bless/

  Ja raczej spróbuję trochę pograć. Może zbierze się jakaś grupka osób która chciałby grać. No i kwestia wybrania strony.

   


 4. Data i cena ogłoszona.

  Early access zaczyna się 30 maja z 2 dniowym headstartem. Podstawowa wersja gry $30, Foundry packi $40, $70 i $200 (no przegięli ostro)

  Dodatkowo ma być możliwość jakieś tam subskrypcji miesięcznej. Więcej info na stronie steama:

  https://steamcommunity.com/games/681660/announcements/detail/2699223883359001751

   

  Sam model płatności trochę mnie zasmucił, ale pewnie grę kupię i zacznę grać od czerwca. Więc liczę na ludzi z RL że też ktoś spróbuje.

  Dodatkowo warto zapoznać się z dość sceptycznym filmikiem tutaj:

   


 5. Ważny news dzisiaj więc dodaje jako osobny post.

  Early Access Bless rusza na steamie w Maju (dokładna data nie podane jeszcze). Early Access to będzie soft launch, czyli nie będzie wipów po zakończeniu early accessu.

  Format zakupu B2P.

   

  http://bless-source.com/news/official-early-access-to-start-in-may/

   

  Quote

  Today, Neowiz is proud to announce that Bless Online will arrive on Steam’s Early Access platform this May. On top of that, the epic MMORPG will be Buy-to-Play (B2P) – meaning players only ever have to pay for Bless once and will be able to play it as long as they want without spending another dime. The brand new website details all of this, along with the innovative new Emissary Program to help build and cultivate the community for Bless Online.

   


 6. Nick w grze: MikFrey (imię rodowe), nick MikFrey (zarezerwowane oba)

  Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 6-12h, po za każdym drugim tygodniem miesiąca

  Klasa postaci: Wizard

  Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Grałem w Lineage 2 (stare dobre czasu w chroniclach 1-4) AoC, GW2, ArchAge, TSW (długo w TSW), EvE online (genialna gra ale wymaga za dużo czasu, dla bardziej casualowych gracz niestety odpada) , trochę w SWTOR, TESO, pewne jeszcze w kilka mniejszych tytułów a także kilka dawnych gier przeglądarkach jak Ogame, xwars (excel in space :) . Grałem w sporo gier MMO można powiedzieć od 10 lat. Byłem w wielu gildiach, na różnych stanowiskach od szeregowych członków po wyższe funkcje.

  Coś o sobie (opcjonalnie): Moim zdaniem pole nie opcjonalne, lecz obowiązkowe. Gdyż lubię poznać ludzi z którymi będę grał, dodatkowo pozwoli to rekruterom jakoś czegoś nie do mnie dowiedzieć. Jestem Michał, mieszkam w Warszawie. Uwielbiam seriale raczej fantastyczne ale nie tylko. Sporo czytam, głównie fantastykę i literaturę specjalistyczną (branżową jak kto woli). Z czasem na grę to trudno ocenić czasem będzie to kilka godzin w tygodniu czasem kilkadziesiąt. W każdy drugi tydzień miesiąca moja aktywność będzie mniejsza (praca). Znam waszą gildię bo widziałem ją w kilku grach, choć najwięcej w ArchAge (choć graliście w przeciwnej frakcji, a gra była na tyle głupia, że nawet ciężko było się porozumieć). Polecił mi Was znajomy (Mesme), który powiedział, że jesteście poważna gildią, co mnie cieszy. Przeczytałem regulamin, treściwy, konkretny i sensowny. Trochę martwi mnie ilość członków danej sekcji, bo przy takich liczba to jest masówka. Ale cóż lepiej zaczać od wysokiego pułapu potem zawsze ktoś odpada. Chętnie porozmawiam z Wami na TSie, generalnie lubię siedzieć na TSie i to mi nie przeszkadza. Choć jak czasem będę miał gorszy dzień i będę potrzebował pomłócić trochę mobów to proszę też to uszanować - chyba każdy to rozumie i każdy czasem tak ma. PvP lubię, ale nie 1vs1, tylko bardziej 5vs5 lub mass.

   

  Status: Przyjęty

×
×
 • Create New...