Magius

DIABLO III

1069 posts in this topic

Jedno jest pewne Król hack&slashów jest bliski wydania dodam jeszcze że jak gra jest już w sklepie pre order to nie znaczy że będzie można ją kupić,Ostatnio widziałem to samo u nas w Polsce w empiku a Aionem też pre-order był a gra wychodzi hehe wiadomo kiedy a raczej niewiadomo sorry

Edited by Draco

Wiadomo,można poczekać trochę choć liczę że Game's ma jakiegoś wielkiego nocha do wydaA„ pre-orderu.Największy sklep w UK i wogóle na wyspach więc liczę po cichu na nich.Moje zdanie jest takie, że o ile nic się nie zmieni Diablo wyjdzie w pierwszym kwartale nowego roku. Oczywiście moge się grubo mylić co nie znaczy ,że nie zamówiłem pre-orderu :)

Grunt ,że zamówienie złożone,zapłacone...a reszta w rękach bogów.

Aion wychodzi jako beta test w Chinach 1 stycznia roku paA„skiego 2009 więc już o krok od naszych granic...mam nadzieję ,że do marca będzię już z 40 lvl w podstawce.

Drogi Magiusie byłem ostatnio na World Cyber Games zdaje sie w sierpniu w Warszawie był taki ostatni pożegnalny turniej Star Crafta itd.Ludzie mówili tam że najpierw oczkiem w głowie i najprawdopodobniej w 1 kwartale roku wyjdzie Star Craft 2 co jest równie dużym wydarzeniem co Diablo 3 także myślę że Blizzard poczeka troche po premierze Star Crafta a dopiero póóniej wyda D3,zresztą ucząc się na D2 premiera była przekładana coś koło roku czasu także bedziemy musieli jeszcze sporo poczekać.Wiadomo Blizzard nie wypuści gry niegotowej oni lubią mieć wszsytko dopracowane jak wiemy...

Obyś się mylił...zastanawia mnie jedno,co wyjdzie wcześniej SC2 czy D3? Na razie obstawiałbym za Diablo,grywalne dema już były na targach,chyba nawet gdzieś w necie widziałem na torrentach ale nie jestem pewien na 110%.Poprostu nie jestem wielkim fanem tej gry a w 1 i 2 zagrałem od niechcenia.Osobiście wolę startegie czy prawdziwe ,rasowe rpg w stylu Champions of Krynn :) gdzie zasady są takie same we wszystkich pochodnych grach, książkach i nawet karciankach. Nie lubię zmian i każde przestawienie się na kolejy system walki,czarów ,styli i craftu jest dla mnie mordęgą.Już chyba za stary jestem i zbyt leniwy.Teraz poprostu oczekuję gry w która mógłbym pograć miesiacami a nie dwa wieczory,najlepiej mmo(rpg) czy wogóle online.Rozgrywka z komputerem jest coraz nudniejsza,nawet przy dzisiajszych możliwościach obliczeniowych naszych skromnych maszynek.Zresztą sam wiesz jak jest...Dlatego z wielką n iecierpliwością czekam na Aiona i DarkFall'a a tym bardziej na Starcraft'a 2 (no i w diabełka też zagram ,a co!). Największą nadzieją dla mnie jest chyba następca Warcrafta ale pewnie na to nie doczekamy się jeszcze ze 3 lata skoro Blizzard nadal inwestuje w dodatki bo niego.Zresztą zabić wlasne dziecko co przynosi takie dochody byłoby biznesowym samobójstwem.

Diablo 3 i Starcraft 2 niewątpliwie będą wielkimi hitami.Blizzard ma kupę szmalu,niezłych programistów i czas ( w tych latach recesji na każdym rynku i w każdej branży).Masz rację mistrzu pisząć, że oni nie wydadzą gniota.Bo i po co? By póóniej tracić miliony na szybkie patche i techników odczytującyhc setki tysięcy postów dziennie z 'reportami'.Blizzard to chyba jedna z nielicznych korporacji, bo chyba można już tak ją nazwać, ktora wraz z komercją idzie w wykonanie jak i grywalność.( no wpadki i im się zdarzaly-nikt nie jest doskonały).

A tak wspominając tagri.Byłeś ,widziałeś (zdobyłeś? :D Cezarze...) Diablo.Wiesz jak się zmieniło od tamtej pory.Ze screenów widziałem jedynie jak poprawili grafikę, całe lokacje 'przekolorowali' na mroczne a nie cukierkowe ,warcraftowe klimaty.Niestety nie jestem znawcą Diablo,jedyne co wiem to z postów,Blizzarda oraz screenshotów.Na targach nie byłem,utkąłem w Irlandii już ponad 7 lat a tutaj jedyne co uświadczysz to deszcz...i rodacy poszukujący pracy :)

Dlatego wierzę ,a raczej chcę wierzyć że się mylisz co do czasu wydania.

(jako marny ekonomista ,zakładałbym na miejscu specjalistów z Blizzarda wydanie jednego ze swoich tytułów mniej więcej w czasie premiery Aiona w Europie.Kilka milionów starconych klientów może pogrzebać każdą grę a fani D3 i SC2 nie pominą tych tytułów za nic na świecie- oczywiście moge się mylić hyhy)

Ja mam nadziej ze sc2 bedzie szybciej zreszta gdzies czytałem na forum że sc jest zrobione w 80% przez blizzarda juz a d3 tylko w 50% ale nie wiem czy to prawda.Gdyby wyszło diablo póóniej tak pod koniec 2009 to byśmy sie juz zdążyli nacieszyc Aionem i sc2 dojść do wniosków i przygotować się na wejście Króla =D3

dla zwykłego wyjadacza chleba (rpgowego) dla mnie bez różncy co wyjdzie wcześniej...wolę startegie prawde mówiąc wiec będę zadowolony nawet z takiego przebiegu wypadków.

grunt to gobra gra gdzie będziemy się dobrze i długo bawić...i oby wyszła jak najszybciej ( i za darmo-ale pewnie wymagam zbyt wiele hyhy)

Diablo 3 wychodzi na przelomie 2010-2011 , w jakims wywaiadzie gosc z blizza mowil ze jak wyjdzie w 2010 to bedzie bardzio dobrze

ah magius ubiegles mnie hehe ;) mialem dzis zalozyc ten temat heheh tak czy siak niemoge sie juz doczekac D3 mozna powiedziec ze wychowalem sie na tej seri i nie pamieta kotra gierka po tej sprawiala mi tyle frajdy co stare dobre diablo swietnie bedzie pograc sobie w battlenecie po kilka osob

Edited by nekron

Mam nadzieję ,że i Madox się myli a gość z Blizzarda to zwykła ściema dla tłumów i zasłona dymna dla konkurencji...jak pisałem,po cichu liczę na marzec-kwiecieA„ roku paA„skiego 2009-go

:)

Mam nadzieję ,że i Madox się myli a gość z Blizzarda to zwykła ściema dla tłumów i zasłona dymna dla konkurencji...jak pisałem,po cichu liczę na marzec-kwiecieA„ roku paA„skiego 2009-go

:)

W czasie trwania imprezy Activate Asia Pacific (Nowa Zelandia) jeden z pracowników Activision Blizzard ujawnił, że premiera nowego systemu Battlenet odbędzie się równolegle z premierą Starcrafta II, która jest zaplanowana na rok 2009. Cóż, nawet jeśli to ma być gwiazdka 2009 to warto poczekać. Na temat premiery Diablo 3 niewiele wiadomo, w pewnym wywiadzie dla TVG Frank Pierce (jeden ze wspołzałożycieli Blizzarda) wyraża nadzieje, że uda im się wypuścić Diabełka jeszcze w 2011 roku. Prawdziwie optymistyczna przybliżona data =)

http://diablo3.battlenet.pl/portal/d3/1/70..._Battlenet.html

BUUUUUu BUUUUU buuuuu buuuu

Madox....nie lubie Cię :)

hyhy

weó wyślij cv do Blizzarda,my wszyscy Cię zarekomendujemy i podciągnij pracę nad D3 !!!

albo jeszcze inaczej...zrobimy zrzutkę,kupimy pakiet kontrolny Blizzarda i narzucimy naszą wolę hyhyhy

ciekawe ile musielibyśmy zebrać....pewnie ze 2,5 mld papiera zielonych

'trza' być optymistą...poza tym są różne środki persfazji... ;)

e tam nie wieze ze wydadza sc2 i d3 jednoczesnie to by nie mialo sensu imo jedna trafi na gwiazdke a 2ga kilka mies wczesniej

Na kilku forach ludzie pisali, że 2011 to optymistyczna data dla DIII Blizz uwielbia atmosferę wyczekiwania. Od czasu do czasu rzucą jakiś filmik, newsa żeby podsycic apetyty. Pod koniec 2009 zaatakują Starcraftem a 2010 to pewnikiem dodatek do WoWa.

Ciekawe czy biorą pod uwagę taki mały szczegół, że ktoś, kto zagrał w D1 mając lat 17 w roku 2011 stuknie mu gówniane 32. A o tych co w pamiętnym 1996 mieli więcej, z grzeczności nie napiszę, i czy Blizz weómie to pod uwagę w razie ewentualnego przesunięcia premiery.

mam kilku kolegów zza wschodniej granicy :) od sparw niecierpiacych zwłoki

Z tego co wyczytalem o D3 to maja skonczone 2 akty , czyli 40% gry , zostaje im 2 lata na skonczenie gry , 5-6 miesiecy na beta testy i 5-6 miesiecy na przekladanie daty premiery i wkurzanie ludzi :)

Madox...ja Cię jednak ubiję hyhy podnieś mnie lepiej na duchu...możesz skłamać...gra wychodzi w marcu,no może w kwietniu.Poczuje się lepiej...hyhy

teraz 3mam cię za sowo i czekam na wydanie DIII na przełomie marca i kwietnia

:D

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...