Magius

DIABLO III

1069 posts in this topic

Może ktoś wrzucić dobry build dla barbariana pod inferno?

Ale jakiego barbariana?

Ja się uparłem i gram dpsem z 2x 1h....2gi akt póki co bezproblemowo, trzeciego jeszcze nie ruszałem.

Ja takim buildem bez problemu skończyłem inferno:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/barb...;bVe!aacbcZ

Działa najlepiej jak masz trochę life on hit (ja mam okolo 900, ale wystarczy 500+). Wtedy overpower cię leczy jak stoisz w desecrate, molten, poison itp.

Jeśli nie masz life on hit, to zamień overpower na Furious Charge (Dreadnought) albo Ignore Pain (Ignorance is bliss).

Edited by Washi

Dziękuję Washi. Póki co farmię akt I. Mam za słaby sprzęt, by dalej iść. Twój build jest świetny i efektywny. Dużo szybciej padają mobki. Super sprawa.

Dziękuję Washi. Póki co farmię akt I. Mam za słaby sprzęt, by dalej iść. Twój build jest świetny i efektywny. Dużo szybciej padają mobki. Super sprawa.

Sunka możesz ze mna farmić 1wszy akt :) , szybko Cie ubierzemy . I bedzie podwójny drop a mobki i tak padaja nawet na x2 dla mnie bardzo szybk wiec to zaden problem

Powiedz kiedy masz czas to zrobimy ze 100 runów :)

wiem, ze zostane zaraz wyzwany za herezje, ale ukonczylem diablo wlasnie na kolegi koncie i jestem.... zawiedziony... i to okropnie.

a ja wrecz przeciwnie pozatym przejscie gry oznacza przynajmniej dla mnie wyczyszczenie inferno i znalezienie najlepszych możliwych itemkow a tego póki co malo kto dokonal :)

a ja wrecz przeciwnie pozatym przejscie gry oznacza przynajmniej dla mnie wyczyszczenie inferno i znalezienie najlepszych możliwych itemkow a tego póki co malo kto dokonal :)

Najlepszych możliwych powiadasz? Polecam poniższego posta:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6036676511

A co do gry to ja mam mieszane uczucia. Wprawdzie po tych ~250 godzinach gry jeszcze mi się nie znudziło, ale itemizacja jest bardzo dużym problemem. Mocno pokpili sprawę, bo są mało zróżnicowane przedmioty, szukasz praktycznie tylko czegoś co ma lepsze cyferki, mało ciekawych efektów i biedne epiki. No ale może za jakiś czas jak już się uporają z błędami i balansem to popracują nad przedmiotami.

Edited by Washi

This topic has been deleted.Click here to return to the forums.

Ciekawe dlaczego? Washi może byś naświetił co było w tym topicu. Strasznie mnie intryguje co napisali, że usuneli post.

gosc matematycznie wyliczyl ile planet pelnych ludzi by trza bylo grajacych przez 80 lat i dropiacych 100 rare itemow dziennie aby dropnac najlepsza z mozliwych klat, czyli wszystkie staty podstawowe na maxa, all resist na maxa i 3 sokety

To normalne że jedynm gra się podoba (pozdrawiam moje 500 godzin) i takim którzy nie rozumieją jak można przy niej siedzieć dłużej niż przejście jej. To nic innego jak hardcorowy grind aż do zrzygania się cele są różne jedni chcą mieć mnóstwo golda ( mimo że szkoda im go wydawać na nowe itemy :o ) inni widzą prawdziwe $$$ inni chcą mieć dobry gear na postaciach ale wszystko sprowadza się do jednego siedzenia mnóstwo godzin i tłuczenia potworków co w dzisiejszych czasach nie wszystkim odpowiada. Ale wiem na pewno że każdy co przegrał sporo godzin w D2 nie miał problemu w odnalezieniu się w takim gridzie co ciekawsze to nie mmo tutaj nudzi Ci się grind idziesz na inna postać robić teoretycznie to samo ale miska Ci się cieszy ;D

Niestety muszę stwierdzić że, diablo 3 to zdecydowanie fail roku patch 1.03 to już w ogóle zniszczył grę 1.03 fail patch i jestem pewny na 99% że z gry nic nie będzie nawet jeżeli by posłuchali graczy i naprawili wiele błędow exploit(ów) które nadal istnieją to nic to nie zmieni bo przedmioty których przez długi okres nie powinno być są już w obiegu a blizzard nigdy nie wyczyści kont z powodu RMAH. Skoda czasu marnować na farmienie itemów gdy nie ma to w ogóle celu a jak wypuszczą pvp to będzie śmiech na sali arena 2vs2 2 dni zabawy i koniec.

Kripp Tips For Diablo 3

Diablo to tytuł, który nie każdemu się podoba, w końcu to czysty grind, powtarza się te same czynności, ale w poprzednich częściach było to samo, tego można było się spodziewać :) Wszystkiego nie da się idealnie zrobić, część rzeczy spieprzyli, część zrobili dobrze, nigdy gra się wszystkim nie spodoba, więc nie ma co się dziwić, że opinie są podzielone, jak zawsze :)

Nie wiem, czy ja się starzeję czy coś....ale mnie grind w D2 nijak nie męczył. Pewnie dlatego, że miało się pewność, że przynajmniej raz na 10-20 runów wyleci coś porządnego....

W trójce wprowadzili NV....żeby nie robić boss runów. A co się robi? Boss runy poprzedzone wymordowaniem hordy packów. Idea ta sama, tylko więcej czasu schodzi, a i dużo mniej efektywnie. No ale...co kto lubi, ja wolę rower :lol:

Nie wiem, czy ja się starzeję czy coś....ale mnie grind w D2 nijak nie męczył. Pewnie dlatego, że miało się pewność, że przynajmniej raz na 10-20 runów wyleci coś porządnego....

Nie miało się pewności nie wiem gdzie ty w D2 grałeś chyba że średni item Cię zadowalał. tu jest to samo czasem na 50 runów nie padnie nic a czasem na 1 runie padną 2-3 dobre itemy jak miałem ostatnio z 1 moba wyleciało mi 30kk w 2 itemach ;>

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...