Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Magius

DIABLO III

Recommended Posts

OK Dazzler rozumiem, że tak można doładować konto. Ale jak to się ma do annual pass? Bo o ile rozumiem to jest inna oferta. Trzeba coś zrobić, żeby dostać bonusy?

No jak to jak się ma do annual pass, skoro możesz doładować tak grę na miesiąc za te 16 zł to możesz od razu za rok za te 100-200zł (zależy u jakiego sprzedawcy). Annual pass wymaga rocznego abonamentu bez przerw nie obchodzi ich czy to będzie jako darmowy raf miesiąc czy zapłacone kartą czy PP, aktywujesz pass wykupujesz rok przez raf'y z allegro i cieszysz się betą mop'a, rokiem wow'a i D3 w cenie samego D3 :)

@Suporex żeby wysłać raf'a co jest wymagane do doładowania tym konta musisz mieć aktywne konto do wow'a i nie wiem czy nie trzeba mieć aktualnego dodatku ale nie jestem pewny. Żeby samego Pass'a aktywować też trzeba mieć opłacone konto to na pewno.

http://us.battle.net/support/en/article/wo...annual-pass-faq

Edited by Dazzler

To jest dobre pytanie. Bo jak wszystko cacy to nie ma co tylko kupowac. Nie jestem wielkim fanem WoW-a alke Diablo 3 za 100 zł no i cos tam w wowie sobie poklikac - dobry deal.

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/o3...ease_date_math/

Komuś dwa miesiące temu udało się wyliczyć datę premiery xD

Edited by Yet1

To jest dobre pytanie. Bo jak wszystko cacy to nie ma co tylko kupowac. Nie jestem wielkim fanem WoW-a alke Diablo 3 za 100 zł no i cos tam w wowie sobie poklikac - dobry deal.

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/o3...ease_date_math/

Komuś dwa miesiące temu udało się wyliczyć datę premiery xD

OK moze ktos opisac krok po kroku co trzeba zrobic zeby za 100 zl kupic ten abonament do wow i potem otrzymac diablo 3 ?

Musze zmienic kraj z Polski na jakis inny i nie kontaktowac sie z blizzem ?

EDIT: Wyglada na to ze kraju zmienic juz nie mozna :(

Edited by MADRAFi

EDIT: Wyglada na to ze kraju zmienic juz nie mozna :(

Zapewne trzeba założyć nowe konto korzystając z proxy.

Wybór kraju nie ma nic związanego z IP, możesz wybrać jaki chcesz z tym że nie da się go zmienić, jedyna opcja na zmianę kraju to przesłanie dla blizza dokumentu potwierdzającego że ty to ty i jakiś rachunek na twoje nazwisko na zmieniony adres. Ja mieszkam w Polsce ale adres mam ustawiony od początku na GB dzięki czemu wszystko mam dostępne. Tak jak mówię ciężko jest zmienić kraj a z polski niestety ale raf'y jak i sor'y nie działają :P

Fluks jak rozumiem zadziałała ta aukcja allegro? jest bezpieczna? :)

jak najbardziej dziala, gostek troche wolny i nie ma go zbyt czesto na gg.. ale dziala

tez chcialem kupic ten za 188 ale ze mialem male klopoty ze zmiana kraju w miedzy czasie pojawila sie nowa oferta

wptl.jpg

Edited by Fluks

ale co znaczy "TO zrobic" ?

no tak jak bylo powiedziane wczesniej

czyli wyslac mail z zapytaniem o zmiane kraju z panstwa ktore ma dostepna ta promocje (oni sprawdzaja IP)

potem ta osoba musi doslac scan karty id i rachunek (prad, telefon albo gaz)

potem wykupic ten RAF napisac do goscia na gg ,jak konto zostanie zmienione dostajesz automatycznie 20 zaproszen

wiec mozna miec do 20miesiecy RAFowych.. na D3 starczy 12.. osoba ktora zajmuje sie tymi RAFami wyjasni ci wszystko dokladnie

w sumie na allegro przy aukcjach sa tez dosyc szczegulowe opisy jak to dziala

wszystkie dzialania ktore przeprowadzasz w koncie battle.net najlepiej robic z "innego" kraju

albo miec dobra historyjke dlaczego akurat teraz w PL jestes

Nie trzeba mieć żadnych historyjek, nikt z blizza nie sprawdza pojedyńczych kont czy tam z jakiego IP się łączysz. Ja mieszkam w polsce i łącze sie tylko przez polskie ip a od 5 lat mam zaznaczone GB jako kraj i nikt się mnie nigdy o to nie pytał co jest grane. Problem pojawia się jak chcesz zmienić kraj bo wtedy muszą poddać autoryzacji czy ty to faktycznie ty i dlatego jest z tym problem, jeśli tak jak ja od początku macie zaznaczony inny kraj to nie macie się czego obawiać, nikt was o nic nie będzie pytał tym bardziej że przez ten czas wysyłałem masę ticketów ;]

Dlatego z góry wam radzę jeśli ktoś nie ma jakiegoś dużego dorobku na koncie battle.net to lepiej niech przed D3 zrobi sobie konto na inne państwo bo jeśli podobne promocje będą dostępne w D3 to Polacy znów zostaną pominięci i będzie płacz (sformułowanie polskiego prawa FTW ;<)

Dazzler słusznie pisze, skoro Recruit a Friend i Scroll of Ressurection stanowią problem i są zablokowane w PL,

to jak będzie z dochodami ze sprzedaży przedmiotów? Będzie to traktowane przez Blizza jako szara strefa czy jednak będą się bali polskiej skarbówki?

Najlepsze jest to, że miałem teraz dłuższy czas konto na US zrobione, ale przed diablo chciałem zmienić sobie na PL, żeby mieć wszystko tak jak należy, właśnie ze względu na kase, bo jak ktoś Ci ukradnie coś z konta (a mogą tam być prawdziwe pieniądze) to będą chcieli od Ciebie żebyś udowodnił, że Ty to Ty, a jak będę miał konto w stanach, a będę Polakiem to jeszcze więcej problemów mnie czeka. Chętnie bym z tego skorzystał, ale zmieniać z powrotem i przechodzić przez te ich procedury mi się nie chce. Oczywiście dopóki żadne problemy się nie pojawią to wszystko będzie śmigać, ale jeśli chodzi o tą grę to wolę dmuchać na zimne. A co się dzieje, gdy np będą jakieś problemy z kontem, zniknie kasa, albo itemki, będą potrzebowali od Ciebie potwierdzenia, wyślesz im skan dowodu z Polski, a oni zmienią na Polskę z tego USA, czy GB, czy wtedy Diablo jako bonus, którego się nie powinno dostać też zniknie?

Dopóki mogę używać RMAH w Polsce to chyba jednak tak zostawię, chociaż oferta kusi, chyba że upewnię się, że w razie problemów i tak będę mógł się do nich zgłosić, albo po skorzystaniu oferty będzie możliwość zmiany kraju z powrotem, tylko wtedy bonusy chyba znikną.

właśnie ze względu na kase, bo jak ktoś Ci ukradnie coś z konta (a mogą tam być prawdziwe pieniądze)

Biorąc pod uwagę że dochód AH w D3 będzie można tylko upłynnić na Blizzard Store i itemy z AH w D3 to z kasą nic Ci się nie powinno stać bo po co ktoś kto potencjalnie wjebał Ci się na konto miał by wydawać to na pierdoły które i tak będą zamknięte w obrębie twojego konta, więc to raczej wirtualna kasa, wpłacić możesz ale gotówki i tak nie odzyskasz :P

będą chcieli od Ciebie żebyś udowodnił, że Ty to Ty, a jak będę miał konto w stanach, a będę Polakiem to jeszcze więcej problemów mnie czeka.

Ja jak już zaznaczałem od początku mojego konta do wow'a potem Battle.net mam kraj na GB ustawiony właśnie ze względu na promocje typu RaF, SoR. Co ciekawe miałem 2 włamy (było to z 2 lata temu, od kiedy mam token śpię spokojnie) na konto (ofc jakieś skośne boty mi się wjebały na konto). Gdy napisałem do supportu myślałem że będę miał jakieś problemy związane z tym krajem, co się okazało nikt o nic mnie nie prosił GM sprawdził z jakich IP było ostatnio konto używane jak ustalił że ewidentnie ktoś z innego IP się łączył jakiegoś azjatyckiego to od kopa oddał mi itemki, co ciekawe musiał widzieć że mam podane państwo GB a używam IP z Polski. Generalnie za drugim razem było to samo. Oni tak naprawdę mają na to wyjebane czy ty jako Polak dostaniesz coś gratis czy nie, ta blokada jest tylko 'słowna' bo przecież podać możesz każdy kraj z listy i nikt nikogo nie będzie ścigał. Wiadomo że jest to zrobione tylko dlatego by Blizz nie poniósł kosztów na rzecz Polskiego Państwa.

A co się dzieje, gdy np będą jakieś problemy z kontem, zniknie kasa, albo itemki, będą potrzebowali od Ciebie potwierdzenia, wyślesz im skan dowodu z Polski, a oni zmienią na Polskę z tego USA, czy GB, czy wtedy Diablo jako bonus, którego się nie powinno dostać też zniknie?

Annual Pass jest dostępny także dla Polaków więc nic nie zniknie, RaF i SoR z wow'a są zablokowane tylko ale jak już się dostanie 'gratis' to mimo zmiany kraju na Polskę nic nie znika (testowałem jak można było swobodnie kraj zmieniać na Battle.net)

Co do potwierdzenia że ja to ja, już dawno obmyśliłem plan w razie gdybym był zmuszony coś odkręcać po włamie etc. Cały adres, imię, nazwisko są poprawnymi danymi z dowodu do tego każdy mój login na każdą grę czy też stronę odbywa się z Polskiego IP, jedyne co się nie zgadza to właśnie kraj. Myślę że jak wysłał bym im skan dowodu to nawet by się nie doczepili do tego kraju a nawet jeśli by się doczepili to proste wyjaśnienie, pomyliłem się przy zakładaniu konta a kraju nie da się zmienić samemu, biorąc pod uwagę że wszystkie pozostałe dane się zgadzają oraz IP polskie nie miał bym z tym związanych nieprzyjemności. Tym bardziej że kiedyś pisałem ticket w tej sprawie, odpisali mi że by zmienić kraj na mój właściwy muszę wysłać skan dowodu + rachunek na poprawny adres co ciekawe po przeszukaniu rachunków na żadnym (prąd, telefony, internet, bank) nie ma zaznaczonego kraju na adresie, olałem sprawę (za co teraz mogę dziękować swojemu lenistwu że tego nie zrobiłem).

Ja tam radzę wszystkim mieć tak jak ja wszystko poprawne tylko kraj zmienić i tak zostawić, raczej problemów z tym nie będzie.

A kolejna rzecz którą polecam to authenticator który kosztuje raptem 70zł a daje takie bezpieczeństwo (tym bardziej że teraz nie trzeba go przepisywać jak loguje się z tego samego kompa) ;)

FIUFIU ale się rozbazgrałem :P

Edited by Dazzler

zobaczcie jakiego posta gosc napisał prawie 2 mies temu wow ! wyliczyl date premiery diableka z pomocą matematyki :)

"So if Bashiok said that the Diablo 15th anniversary site would be ready early in the week, and Diablo 3 is said to be released in early 2012, let?s math this up!

From what I can tell the anniversary website was up around 2:30 PST today. Assuming that the week starts Monday(cause seriously who really considers Sunday the first day of the week) the site was live 62.5 hours into the week.

100% * 62.5 / (24 * 7) gives us that that the site was released 37.2% of the way through the week.

0.372 * 366 days this year = Diablo 3 will be released 136.16 days in to the year.

Calling it now, Diablo 3 will be released on May 15th which just so happens to be a Tuesday! Clearly my logic is flawless and this is the only possible release date."

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/...ablo-3s-release

Edited by nekron

Biorąc pod uwagę że dochód AH w D3 będzie można tylko upłynnić na Blizzard Store i itemy z AH w D3 to z kasą nic Ci się nie powinno stać bo po co ktoś kto potencjalnie wjebał Ci się na konto miał by wydawać to na pierdoły które i tak będą zamknięte w obrębie twojego konta, więc to raczej wirtualna kasa, wpłacić możesz ale gotówki i tak nie odzyskasz :P

O, tego nie wiedziałem. Czyli e-bay zostanie zalany gadgetami z Blizz Store? Heh, wycwanili się z tym AH.

A już setki tysięcy ludzi ostrzyli sobie pazurki na jaki łatwy zysk xD

Ja mam darmowy authenticator na komórkę.

Polecam.

Ja też ;). Fajny bajer. Na pewno jest na Android i iOS - ten iPhone i inny iStuff.

nie prawda po sprzedaży itemu na rmah wybierasz sobie czy kasa ma isc na konto bn za co kupujesz gry i pierdoły czy na twoje konto paypal i wtedy możesz ja sobie wypłacić

Edited by nekron

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...