Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Magius

DIABLO III

Recommended Posts

Zachowujecie się jak dzieciaki czekające na gwiazdkę :P

Gwiazdka przy premierze diablo jest o taka [-] ;)

Zachowujecie się jak dzieciaki czekające na gwiazdkę :P

Oj tam oj tam. Dorosły się odezwał :P

Edited by Drum

"Czuruka", kiedy w piątek zamawiałeś?

W zasadzie to parę minut po północy, bo jak sprawdziłem na zamówieniu to jest już sobota: 0:08, 12 maja

Ale okazało się, ze połowicznie zrealizowali moje zamówienie, bo kupiłem dwa klucze, a dostałem jeden (cztery załączniki z tym samym skanem).

Brałem samego keya oraz keya+box. Nie wiem, który przysłali, ale wciąż czekam na drugi :D

Jak jeden Ci przysłali to chyba powinieneś tylko dwa skany dostać, bo do każdego klucza dwa rozsyłają, sprawdź na swoim koncie na keyach, może tam są dwa różne, żeby nie byli przekonani że już wszystko dostałeś. :)

Jak jeden Ci przysłali to chyba powinieneś tylko dwa skany dostać, bo do każdego klucza dwa rozsyłają, sprawdź na swoim koncie na keyach, może tam są dwa różne, żeby nie byli przekonani że już wszystko dostałeś. :)

Też żem tak wydedukował, więc odrazu na livechat wbiłem :)

Gość mnie zapewnił, że do mojego zamówienia wysłali jeden klucz, a drugi wyślą "wkrótce".

ja zamowilem 3 klucze i dostalem 6 zalocznikow ^^ 2 skany jeden klucz

a na www w panelu zamowienia sa normalnie 3 klucze

Edited by r4mp

Wszystkie te liczniki śpieszą się o minutę, bo są ustawione równiutko na północ :)

A pewnie i tak fałszywy czas pokazują, bo przy takim natłoku zainteresowanych ciężko mieć nadzieję, że to sprawnie pójdzie :rolleyes:

Testy serwerów robili i pewnie mają jakąś oszacowaną ilość graczy na start więc może wszystko pójdzie gładko.

Niestety w gram.pl dzisiaj są wysyłane produkty i od jutra dopiero od 12 00 zacznie się wydawanie gier , dzwoniłem do każdego z punktów odbioru osobistego i wszędzie mówią tak samo !!! ciekawe co robią w dniu dzisiejszym że jutro będą... WRRRRRR

To było do przewidzenia. Weekend mają wolny a dziś przygotowują wszystko do wysyłki i odbioru. Dziś roześlą jutro dopiero będzie. Dobrze, że zamówiłem kluczyk.

Przed chwila dostalem Edycje Kolekcjonerska. Zamowiona byla jakos w polowie kwietnia w empiku. Kurier z UPS przyjechal dzisiaj. Duzy plus dla empiku za organizacje.

pozdrawiam

Chyba troche zamuliłem z tym kluczem, mają tak przeciążoną strone teraz, ze nie idzie zamówić. Tak to jest jak sie czeka do ostatniej chwili, najwyżej jutro z rana do empiku podjade ;)

skelp - cena - egzemplarzy

mediaexpert - 155 - 10

real - 156 - 15

mediamarkt - 169 - 15

vobis - 179 - 5

tesco - 189 - 25

ciekawe ilosci xD info od kumpla z grudziadza ^^

na czacie go2arena Pan powiadomił mnie, że wysyłaja już ostatnią partię kluczy i powinni w przeciągu 3 - 4 godzin skończyć. Problemy mogą się pojawić tylko w wypadku jeśli ktoś zamawiał wczoraj wieczorem.

HA! Zainstalowane i intro oficjalnie obejrzane :P

Pod przyciskoem "Filmy" można obejrzeć wstęp dla każdej postaci i posłuchać głosów.

Edited by Atlanta

A ja chętnie przygarne Guest Pass dla siebie jak ktoś ma nieużyty =) Bo pełna dopiero jutro o 9 rano dorwe a do 13 lvl-a by sie wbiło chociaż =)

Pzdr

Gragher

ciekawe, że w polskim instalatorze nie mam dźwięku i opowiadania Caina w trakcie instalacji tak jak przy wersji angielskiej.

Tyle spoilerów wszędzie że lepiej nigdzie nie wchodzić już przed skończeniem Normala.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...