Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Magius

DIABLO III

Recommended Posts

witam

szukamy 4. osoby do teamu. najlepiej jakby osoba ta grala postacia Demon Hunter albo Monk. osoba ta powinna miec duzo czasu, naprawde duzo czasu. mowimy tu o 18-19h gry.

w sklad wchodzi:

dazzler, witch doctor

sorty, sorc

natsume aka pagan (sw), barb

pozdrawiam.

Edited by Natsume

Hm.. mysalem o demon hunter, ale raczej rozpoczne jako witch doctor

ale narazie wyglada na to ze nic z tego nie bedzie... ciagle error 37 i 75 :P

ma ktos problemy z achivementami? mi sie nie odpalaja a bossom z ktorymi gralem to co chwila wyskakiwaly. nawet nie dostalem tego za 10 level chociarz juz 13 mam

dawno nie mialem takich emocji na premierze

o 00 45 udalo mi sie zalogowac, co fajne cale moje party tez weszlo a mamy uklad ze gramy rowno razem

sesja ciagle trwa, planowane zakonczenie po 23 godzinach:-)

Wrocław, Korona, MediaExpert - 155 zł,

15 egzemplarzy przyszło, 13 na sprzedaż (2 pewnie dla pracowników) 8 klientów - stan aktualny - nie ma.

Wrocław, Korona, Real g. 9 - cena 159/165 zł - nie dotarły jeszcze.

Przerzuciłem tarczę ze swojego slotu do slotu templara i gra dostała asynchronizacji. Teraz nie mogę się zalogować wyskakuje błąd 3006 przy pozyskiwaniu listy bohaterów. Po ponad 7 godzinach nadal to samo. Mnóstwo ludzi ma tak samo i niby pracują nad rozwiązaniem. Co za fail. Także ostrzegam przed dawaniem ekwipunku templarowi bezpośrednio ze swoich slotów!

Także ostrzegam przed dawaniem ekwipunku templarowi bezpośrednio ze swoich slotów!

noo chamówa nie móc sobie zagrać, dzieki za info.

ma ktos problemy z achivementami? mi sie nie odpalaja a bossom z ktorymi gralem to co chwila wyskakiwaly. nawet nie dostalem tego za 10 level chociarz juz 13 mam

jesli ktos ma ten problem to wystarczy ustawic w wlasciwosciach launchera aby startowal jako administrator...

jak ktos ma zbedne Guest Pass to chetnie przygarne dla znajomego ;] jak kumplowi sie spodoba to oddam dwa ;]

Ta, ale teraz dla odmiany mam bug 75..? Wtf?

W każdym razie mój rage rośnie chociaż wcale nie gram Barbarzyńcą

Ja pograłem w nocy 3 godzinki i nie mogę się zalogować od tamtej pory. Wciąż ten błąd 3006 i nie mogą go naprawić. Kolejna firma, która dała ciała na premierze. To już chyba jakaś norma w tej branży.

Ja pograłem w nocy 3 godzinki i nie mogę się zalogować od tamtej pory. Wciąż ten błąd 3006 i nie mogą go naprawić. Kolejna firma, która dała ciała na premierze. To już chyba jakaś norma w tej branży.

oczywiscie ze norma ;] zazwyczaj gra staje sie grywalna tak po 7 dniach od premiery ^^

Jest bardzo fajnie - już od dawna nie bawiłem się tak dobrze w anihilacje setek mobów, nie ma klimatu jedynki ale nie jest źle.

W końcu pograłem bo naprawili ten błąd, który miałem. Przez jedynkę i dwójkę się "przemęczyłem" a ta część jest zdecydowanie najlepsza dla mnie. Ma rewelacyjny klimacik ale podejrzewam, że oprawa graficzna ma na moją ocenę duży wpływ. Gra wygląda obłędnie. Estetyka jest rewelacyjna. Sam jestem artysta - maziak z zawodu i jestem oczarowany :) Połowę czasu w grze spędzam na podziwianiu tego majstersztyku i robieniu screenshotów :P

no my z Urwisem tez sie jaramy sceneria, naprawde nie wiem jak ludzie moga mowic, ze grafika jest cukierkowa i ze zacofana... juz pare razy prawie zginolem przygladajac sie tlu... a gram HC ;)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...