Draco

StarCraft 2

483 posts in this topic

Witam

Chciałbym się zapytać czy są w RL,starzy fani StarCrafta i czy oczywiście nowi bedą się zapatrywać na tą kultową już klasykę gatunku RTS...

Moglibyśmy pomyśleć coś o zebraniu składu na tą gierkę...

Trochę info i relacji z matchy rozegranych w stanach:

Battle Raport 1

http://www.youtube.com/watch?v=LERxOtIMif4&translated=1

http://www.youtube.com/watch?v=iDFp6ENWNVA...feature=related

Battle Raport 2

http://www.youtube.com/watch?v=QSwqDPNS7dM&translated=1

http://www.youtube.com/watch?v=BsIySPO-mGY...feature=related

Battle Raport 3

Jeśli ktoś jest spragniony starej części polecam stronkę

http://www.headshot.pl/p.video:foid=45:.html

Pozdrawiam

Edited by Draco

Tak samo jak wyżej. Czekam z niecierpliwością. Zacząłem w pewnym momencie nawet pobierać nauki od kumpla, no ale przerwałem grę. ^^ Suma sumarum nie osiągnałem jakiegoś wysokiego poziomu.

Nauki nie ma co pobierać,W SC2 wszystko i tak od nowa,wystarczy znać pojęcia micro,macro,zerg,tech itd. A tak wogóle SC jest prekursorem tych pojęć tak samo jak WoW jest stworzycielem pojęcia Agro...Jedno jest pewne do tego RTS potrzebne jest mega ogarnięcie co niektórych graczy mmorpg style może to przerosnąć...

Edited by Draco

potwierdzam na torrentach  , jest już beta do pobrania i działa  bo gram , jest nawet przeciwnik  i to nawet wersje trudne , dla chcącego , nic trudnego w necie poszukać :P

Ja gram w bete SC 2 Swietna gierka :)

ps tylko chodzi mi o to ze dostałem zaproszenie i gram xD a nie że tam kombinuje na offline jak cos dzis bede robil lifestream wiec xD ktos bedzie chcial popatrzec dam linka wkrótce

Edited by Drakus

polecam konto tego pana jesli idzie o walki na battle.net

http://www.youtube.com/user/SC2GGRise

zna bardzo wielu graczy, ktorzy w tej chwili sa w czolowce "platinium division", takze walki sa niesamowite i w HD + jego komentarz jest wypasiony (zwlaszcza ten co po pijaku zrobil) + organizuje od czasu do czasu eventy w ktorych mozna wygrac beta key (glownie jak sie jest grafikiem ;( )

Blizzard wysłał mi dwa dni temu zaproszenie do bety StarCrafta, ściągnę klienta i wypróbuje, chociaż nie ukrywam że wolałbym dostać się do diablo 3. :)

wyglada badziewnie, crap pewnie bedzie jak i pierwsza czesc

w ogole jak mozna grac w takie glupie gry to ja nie rozumiem, ani tam strategii nie ma ani glebszego sensu - jedyne co sie liczy to liczba klikniec/minute

Zamiast marnowac tam zas lepiej klikajcie w Pajacyka, zarobicie troche kasy dla dzieciakow :)

A jak chcecie strategie to Civilizacja.

a diablo 3, no no panie, to je to! :)

Moje 2 grosze :P

tu sie zgadzam z volcem , na początku chciałem kupić ta grę , potem dowiedziałem się ze będzie w 3 częściach to juz mniej , po pograniu w betę stwierdzam ze liczy się szybkość , kto ma łącze lepsze , kompa, szybszego , już za stary na takie gry jestem , gdzie refleks odgrywał dużą role w zwycięstwie

przesadzacie trochę o tej super szybkości itp.

nikt nie wymaga od was żebyście grali z najlepszymi w jakiś super ligach i turniejach, a szybkość klikania normalnego człowieka wystarczy, żeby przyjemnie pograć z ludómi o takim samym czasie 'klikania'.

ja jako rtsowy laik radze sobie nawet dobrze, raz wygrywam raz przegrywam, ale sama radocha z zabawy jest przednia. system papier kamieA„ nożyce jednostek jest bardzo przyjemny, szczególnie ze w każdej chwili można zobaczyć co jest dobre na daną jednostkę używając systemu pomocy ^^

do koA„ca nie wiem czy kupię gierkę, ale na pewno przetestuję ją u znajomego fanatyka starcrafta i wtedy zdecyduję.

Ludzie nie grzeszcie... Po pierwsze kampania będzie tylko na 3 płytach każda rasa na jednej....Ale nie jest to Meritum sprawy ponieważ SC to jest gra sieciowa i nie liczy się tam szybszy komp czy ilość kliknięć...Tylko mega ogarnięcie i taktyka,scout micro itp...Nie chce was krytykować bo nie każdy lubi dynamike SC i RTS to kwestia refleksu i szybkości myśli,a nie każdy się na to nadaje.Chciałbym wam przybliżyć rozmach SC1 już nie wspominajac co będzie sie działo w SC2...Macie tu parę filmików z korei i chin z WCG...Powiem krótko mega widowisko , które żadna z gier nie miała dotychczas i mega nagrody...

StarCraft to mega historia już 11 lat,a teraz jest NARESZCZIE nowa odsłona...

WCG 2009

WCG 2008

Edited by Draco

Oj przestaA„cie, specyficzna gra i nie każdy musi ją lubić, ja nie szaleje na jej punkcie ale przetestuje, chociaż jak mówię czekam na diablusa i gdybym tam się do bety dostał to wtedy zwariuje i będę skakał do sufitu :)

Po prostu są gry, z którymi trudno dyskutować, bo to gusta. Sami przyznacie, że SC to klasyka jak parę innych tytułów. Ja nie zagram, bo jak Draco mówi nie ogarnę tego i nawet mi się nie chce. Tak samo nie ogarniam Civki, ale to nie powód, bym miał ją, czy inną grę - zasłużony tytuł - sprowadzać do poziomu .... (tu dodajcie sobie jakiś shit).

Po prostu są gry, z którymi trudno dyskutować, bo to gusta. Sami przyznacie, że SC to klasyka jak parę innych tytułów. Ja nie zagram, bo jak Draco mówi nie ogarnę tego i nawet mi się nie chce. Tak samo nie ogarniam Civki, ale to nie powód, bym miał ją, czy inną grę - zasłużony tytuł - sprowadzać do poziomu .... (tu dodajcie sobie jakiś shit).

aj tam troche pikanterii nie zaszkodzi :) Jeden lubi SC, drugi dlablo a trzeci sasiadke - kwestia gustu :)

SC tez sobie sciagne i popykam, nic nie kosztuje release by torrent. Ale RTS to sa "gry dla dzieci" wiec na pewno sie nie wessam.

Ps. krzyczcie glosno na forum jak pojawia sie jakies zapisy na jakas bete Diablo pls :)

Na bete diablo już dawno można się zapisać na swoim koncie w battlenecie, oczywiście jeśli posiadasz na nim jakąś grę Blizzarda.

Hi

Volc i gry Blizzarda hehehe :), pewno bedzie mial jak wyjda Bierki Podwodne Online :P

Ja tylko nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka twierdzicie, że w SC nie ma żadnych strategii, jest noskillowe i nie ma taktyki. Przecież właśnie w tej części Starcrafta jest tego tyle, że początki naprawdę są ciężkie. W RTS piękne jest to, że nawet pomimo nieprzyjaznych cyferek, można bitwę wygrać. Wystarczy dobrze micrować, w strategiach tego niestety nie ma (poza niesamowitym Total War).

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...