Draco

StarCraft 2

483 posts in this topic

Pierwsze wideo dotyczące następnego dodatku. Zapowiada się ciekawy dodatek :)

Wiadomo też, że HoT (niestety) na pewno będzie znacznie krótszy od WoL....nieoficjalnie mówi się, że aż o 7 misji. Dziwi mnie też sprawa "milczącego" multi playera. Ciekawe czy rozwiążą i jeśli tak to w jaki sposób, sprawę osób, które dodatku nie kupią a nadal będą chciały grać w SC2 na multi.

Co mają mówić o multi? dodadzą po jednej albo dwóch jednostkach + jakiś budynek/ulepszenie i pewnie kilka nowych map, Kapeselus się wypowiadał też, że kilka jednostek może dostać po prostu reworka i działać zupełnie inaczej niż w pierwszej części. Reszta to ewentualne kwestie techniczne(wspólne replaye może itp.). Niczego więcej nie ma co się spodziewać bo nie będą drugi raz robić rocznej bety, żeby balansować nowe jednostki co i tak zajęłoby jeszcze kolejne pół roku po premierze jak z WoL. Ja obstawiam, że w każdym dodatku dojdzie jedna jednostka, raz powietrzna raz naziemna i to wszystko, już teraz jest ich wystarczająco.

Jeżeli chodzi o drugą opcję to z tego co pamiętam kiedyś w wywiadze wypowiadali się, że prawdopodobnie będą oddzielnie ligi dla tych co mają HotS i dla tych co grają dalej na WoL (wątpie, że zaryzykują pełny update multi bez zakupu dodatku bo SC2=multi a co za tym idzie sprzedaż mogłaby spaść o kilkadziesiąt %, a tak wiadomo że wszystkie turnieje itp. będą rozgrywane na nowej części więc to wymusi na graczach zakup).

Edited by Talek

Wiem, że odpowiadam sam sobie tym postem, ale polecam oglądnięcie Dreamhacka, który zaczął się dzisiaj. Tarson w prawdzie odpadł dziś...za to w jakim stylu.

Za 10 godzin licząc od teraz zaczyna się drugi dzieA„ Dreamhacka. Komentują Day9 i Apollo. Jedno ze óródeł, na których można za darmo oglądać na żywo w HD:

http://www.justin.tv/day9tv#/w/1351557680/6

Szczerze polecam.

Archiwalne gry z dnia dzisiejszego:

http://day9.tv/

Edited by Jugan

Odpadł? Jeszcze 3 mecze przed nim, dwa najtrudniejsze ma za sobą więc teoretycznie szanse jeszcze ma. Zobaczymy co MaNa pokaże

DieStar zrobił 0:5 w pierwszej grupie :) Tutaj masz listę z grupami

http://www.dreamhack.se/DHS11/programme/es...eamhack-summer/

a tu wyniki i brackety

http://dreamhack.binarybeast.com/xSC21106162/

edit: Mana awansował do playoffów, mam nadzieję że Tarson się wczorajszymi porażkami nie załamie i powalczy z 3:2 też można wyjść

Edited by Talek

Jak widać Idrze zemsta na MC się nie udała....przegrał z kretesem. A tak się biedny odgrażał na MLG ^^

Generalnie wrażenia z zawodów są niesamowite. Forma jaką pokazał HuK po prostu miażdży. Moim zdaniem jest pretendentem do pierwszego miejsca w tym turnieju. jako jedyny zwaodnik chyba do tej pory wygrał wszystko do zera. No i te pylony "TL <3" chociaż to serce lekko mu nie wyszło :)

Szkoda tylko, ze nasi na dobre odpadli z turnieju. Dzisiaj MaNa przegrał 2:1. Tarson nie przeszedł dalej, chociaż wiele mu nie brakło. DieStar tak jak wyżej wspomniane nie popisał się wcale.

Czekam na półfinał w wykonaniu HuK'a i July :)

Edited by Jugan

Huk nie wygrał wszystkiego do zera, Naniwa wygrał póki co, zobaczymy czy z Moonem sobie poradzi :)

Huk nie wygrał wszystkiego do zera, Naniwa wygrał póki co, zobaczymy czy z Moonem sobie poradzi

No za bardzo sobie nie poradzil 2:0 dla Moon'a. :)

Znów szykuje się koreaA„ski finał...

HuK co prawda Kanadyjczyk, ale mieszka w Korei z domu OGS....czyli...KoreaA„czyk.

Bomber aż kipi formą, stąd mój typ na finał:

HuK vs Bomber.

Jednak sie pomyliłem...ale tylko połowicznie ^^

Edited by Jugan

A widziałeś tą piosnkę w oryginale? To jest sztuka zrobić z takiego kiczu coś artystycznego ;p

Ktoś się na blizzard invitational wybiera może?

6-7 sierpieA„, złote tarasy w warszawie?

narazie w złotych tarasach nie ma nic zapowiedzianego , pozostało czekać na jakies wejściówki itp.

Wejście za free, cała impreza ogólnodostępna dla wszystkich chętnych. Nie wiem jak będzie z pro graczami, bo równolegle z tą imprezą są inne zawody w SC2 bodajże w Szwecji.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...