Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja

New World

Rekrutacja
Aktualności
  • Witamy na forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • New World
Draco

StarCraft 2

Recommended Posts

O LOL, a myślałem, że SC2 już nigdy nie wyjdzie :P

Rok temu się na to napalałem, ale teraz tak się dobrze bawię w AIONie, że chyba sobie odpuszczę premierę SC2 :P

Za duży hardcor w klikaniu myszką jak na mnie.

Grałem trochę (2 m-ce) na BN w SC1+dodatek, ale mimo doświadczenia w przejściu kampanii na single-player i wielu partyjkach w LAN, to ciągle dostawałem baty.

Prędzej się skuszę na turówkę (czyt. Civilization 5) :)

... a znając życie pozostanę przy AIONie, do czasu aż nie wyjdzie TERA czy RIFT i mnie przekona, że jest lepsze od AION'a, bo wcale lepsze to być nie musi :P

Ja pogrywałem w 1 część beta testów, dziś ściągam patche i odpalam znowu, z racji że kilka gier Blizzarda mam to dostałem się do bety.

Kupuję też pełną grę w preorderze, 147zł sam klucz, pudełko tylko kurz zbiera a płytki się gubią.

Jeżeli będą chętni do gry po premierze, zapraszam.

no niestety fajnie sie gralo... tera jakiego singla trza przetrzepac do premiery, moze sie uda jak ostatnio i tak wczesnie wysla mi SC2 ze dostane dzien przed premiera ;)

Przed 27 i tak nie zainstalujesz bo jest blokada :)

ja po namyśle stwierdziłem ze kupuje , może nie jestem i nie będę jakimś wymiataczem w ta grę  ,ale edytor map i to co można z niego zrobić mnie urzekł , i na batle necie zawsze będzie w jakieś nowe mapki grac 

serio? to wrzuć ss jak ci się instaluje starcraft, bo przy klikaniu na install łączy się z serwerem i pisze że przed 27 lipca nie można zainstalować...

Dzis z keye.pl dostalem maila ze mozna sciagac gre.

Ja mam bete wiec mam nadzieje ze tylko sciagne jakiegos patcha do niej i bedzie git.

Aha Ci co znaja dobrze angielski to sciagnijcie sobie wersje ENG a nie PL, bo jak zobaczylem tam tlumaczenia to spadlem z krzesla, jednosstki typu "kosiarz" itd, wiem ze to to samo po ang co reaper ale jakos lepiej brzmi orginalnie :D

Normalnie popłakałem się...hehe Ciekawe czy to właśnie to będzie to nowe mmo w świecie SC2...Filmik wypas jeszcze takiego niewidziałem do gry,to wygląda jak zwiastun filmu...

Filmik to nagroda za wypełnienie paska do 100% na stronie dominium, a nie tyle co nowy zwiastun :) I nowe mmo od blizzarda na 90% będzie w świecie Starcrafta, historia zajebista 3- frakcyjność, podejrzewam że grywalnością może zmiażdżyć WoW, jak jeszcze połączą walki na planetach i w kosmosie...ahhh, ale to i tak jeszcze z 3-4 lata, najpierw wyjdą jeszcze 2 dodatki do WoW'a.

Edited by Talek

Filmik to nagroda za wypełnienie paska do 100% na stronie dominium, a nie tyle co nowy zwiastun :) I nowe mmo od blizzarda na 90% będzie w świecie Starcrafta, historia zajebista 3- frakcyjność, podejrzewam że grywalnością może zmiażdżyć WoW, jak jeszcze połączą walki na planetach i w kosmosie...ahhh, ale to i tak jeszcze z 3-4 lata, najpierw wyjdą jeszcze 2 dodatki do WoW'a.

Talek tez tak myslalem i po cichu dalej mam nadzieje ze nowe mmo od blizza bedzie w świecie sc2 który idealnie by do tego pasował ale niestety kilka razy ludzie z blizz mowili ze nowe mmo nie bedzie sie dzialo w świecie diablo ani sc tylko bedzie to calkiem nowe ip powstala nawet wersja wiki odnośnie nowego projektu blizza hehe

Blizzard's poster Zarhym confirmed that the Next-Gen MMO will be based on a brand new Intellectual Property (IP), so no Diablo or Starcraft MMO. For some time it was rumored that it would be a Call of Duty MMO since Blizzard merged with Activision, but since Zarhym official said it would be a brand new franchise, new art and new lore, CoD MMO is off the case.

Zarhym's quote:

We have nothing to advertise for the new MMO because it's a shell of a game thus far. We've already stated it'll be a brand new franchise, which means the lore, art, and game play are being developed entirely from scratch. It's an overwhelming process, but a process through which we excel. Our track record supports this.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...=2&sid=1#20

http://www.blizzardnewmmo.com/Game_Info - new blizz mmo wiki

Edited by nekron

Cóż troszkę mnie tym zasmuciłeś neki, jednak ostatni akapit mówiący o artach sci-fi/fantasy daje i tak nadzieję na coś w klimacie Starcrafta

niesamowity nowy zwiastun sc2 imo byłby z tego dobry film

ojj mogliby film zrobić .. reklama dówignia handlu... człowiek ogląda taki filmik i ma tylko jedno w głowie .. odpalić SC2.

taa, jeden już taki film powstaje, powstaje i nie może powstać - WoW, jeśli by się zabrali jeszcze za Starcrafta to śmiech na sali.

nie WoW, tylko Warcraft, premiera zapowiadana jest na 2013 rok, a reżyserem jest Sam Raimi który zrobił trylogie Spider Mana. A fabuła ma się rozgrywać między W3 a WoW'em od strony Przymierza.

Edited by Talek

Jeszcze pare dni i bedziemy walczyc, premiera jest z poniedzialku na wtorek, mam racje?

Ašwietnie, jak poczytałem i poogladalem sobie filmiki premiujace battle.neta nowego i SC2 to juz sie nie moge doczekac.

Nie bedzie sie bilo z koreancami co klikaja 10 razy na sekunde tylko gra bedzie przypisywac "skilla" i do takiej drabinki wrzuci i z podobnymi osobami bedzie sie bilo...a gdzie tam wtorek.

jutro od 9 kampie empik :). Mam nadzieję że dostanę kopie. Pasowało by się zgadać ... jak coś to pm

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...