Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Draco

StarCraft 2

Recommended Posts

niesamowity nowy zwiastun sc2 imo byłby z tego dobry film

wow ... aż wbiło mnie w krzesło :D nice very nice

mam nadzieje ze batlenet będzie mi wybierał do meczy , takie same lamy jaką ja jestem :P dobrze ze się z KoreaA„czykami nie gra, czekamy do północy 

Ja w sumie kupiłem ze względu na singla, bo wątpię że na tym battle-necie jest ktoś kto prezentuje taki niski poziom jak ja :)

@jacek

na becie trochę szwankowało to wybieranie, ale z tego co czytałem poprawili je w 80%, tak, że 'normalny' gracz nie trafi na jakiegoś pro uber cyborga robiącego milion czynności w ułamku sekundy :D

gieroję mam zamiar dzisiaj zakupić, samego keya znaczy, jakoś wizja kolekcjonowania pudełek przy moich przeprowadzkach itp. jest mało ciesząca, ale mieć taką edycję kolekcjonerską to mrrrrrr....

wnoszę o stworzenie działu SC2! :))

Edit:

Legend jak by co możemy zawsze pograć 2vs2 :) wtedy się szybko nauczysz grać normalnie i zobaczysz jaki fun jest na battle necie :)

zaznaczam, sam nie jestem wymiataczem xD a wręcz ostro średni jestem ;D

Edited by onybic

Hm, no fakt, sprzedaz juz dzis od polnocy. To kto pierwszy kupi? :D

heh ja juz kluczyk mam, teraz tylko czekam na start. Instalować będzie można jak tutaj zamiast daty pojawi się authkey (przykład z Australii i Oceanii)

o 22 naszego czasu rozpoczyna się Day[9] StarCraft II Launch party, będzie transmitowane na http://day9.tv

ps. Azja, Australia i Oceania już gra...

http://sea.battle.net/sc2/en/forum/

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessag...topic_id=138662

ps2. gra instaluje się 10-15 min i póóniej ściąga patcha, chyba ok 40mb (jak tylko pojawi się authkey na w/w stronie)

ps3. hell, it's about time!

ps4. Jest już authkey dla europy i można instalować grę :D

Edited by exmister_bpik

ja mam już dwie misje na hardzie za sobą :) niestety rano do pracy...

dodajcie mnie do friend listy - nick: exmister code:695

jacek 515 mój kodzik postaci 

edycja

parę misji zrobione , fajnie się  gra poziom normal bo hardcorem nie jestem :P nawet stoczyłem wygrana walkę multi  2x2 co ,włączyłem  przypadkowo , nie było tragedii  sojusznik wszystkich rozwalił:P , zanim załapałem co i jak i gdzie wybudować :P polska wersja daje rade , nie wiem czemu wy tak się wstydzicie bycia polakiem  ,choć szkoda ze niema wyboru angielskich głosów i polskich napisów ,wtedy byście byli usatysfakcjonowani pewnie

Edited by jacek

@jacek nikt się nie wstydzi bycia Polakiem, po prostu przy póóniejszym oglądaniu meczy innych ludzi i ogólnego czytania taktyk to lepiej zachować sobie w głowie nazwy oryginalne, łatwiej jest się nauczyć itp. ;) tak w becie miałem i przyznam, że się spisało.

no i gratulacje wygranego meczu! :D

Zależy jak na to spojrzeć, ja tam wychodzę z założenia że poco mam płacić za coś skoro mam możliwość zagrania za free a na BN i tak grać nie będę bo nigdy nie lubiłem aż tak SC, a wydawać 200zł tylko po to żeby mieć świadomość że przeszedłeś kampanie na oryginalnej kopi trochę nie na mój budżet :P

Zależy jak na to spojrzeć, ja tam wychodzę z założenia że poco mam płacić za coś skoro mam możliwość zagrania za free a na BN i tak grać nie będę bo nigdy nie lubiłem aż tak SC, a wydawać 200zł tylko po to żeby mieć świadomość że przeszedłeś kampanie na oryginalnej kopi trochę nie na mój budżet :P

gra kupiona - pudeło w plecaku - teraz tylko skoA„czyć pracę o 17 i do domu ...

hojny tracisz cały fun z gry czyli multii  ,u mnie na razie z kampania stoi i zagrywam się w moje ulubione wieżyczki czyli Tower Defense

Hojny bym ci coś napisał, ale z racji tego że staram się ostatnio panować nad językiem, przemilczę. Wracaj lepiej do jakiegoś darmowego mmo, bo po co płacić ?

ok, zabieram się za otwieranie kolekcjonerki, za peta do WoW by ło warto hehe ;)

Edited by Legend

10 Lat Czekania 3 godziny w kolejce po pudełko i mam.Instaluje i patchuje

nick: Warlock kod 996

Edited by Draco

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...