Sign in to follow this  
Followers 0
Neki

Dyskusja Ogólna

290 posts in this topic

civ 5 bedzie na stale powiazane ze steam ?

z7578518X,Cywilizacja-5--Civilization-5.

"To jest oficjalna wiadomość - piąta Cywilizacja będzie wykorzystywała Steam i będzie również od niego uzależniona. Sytuacja ma swoje plusy. Ale ważne, żeby plusy nie przysłoniły nam minusów.

Steam to fajne zintegrowane środowisko społecznościowe, więc nie będzie problemu z graniem po Sieci ze znajomymi. Nie będzie też szukania łatek, płytki do włożenia do napędu i tak dalej, bo to pierwsze Steam załatwia sam, a drugiego nie potrzebuje. Nie będzie też żadnego innego DRM z jakimikolwiek ograniczeniami. To jest fajne. Niefajny natomiast jest fakt, że po przypisaniu gry do swojego konta nie będzie można już jej sprzedać jakby co... no nie wiem, jakby się okazała kaszaną czy coś. I potrzebne jest połączenie z Internetem by grę zainstalować i uruchomić pierwszy raz. A poza tym... cóż, same pozytywy."

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,78...e_i_na_zle.html

Ps nie wiem co o tym myslec na golu wspomnieli tylko ze bedzie wersja na steam ale nic nie mówili o wylacznosci

Edited by nekron

I bedzie trzeba miec orginalna Civke? toż to im rynek zawęzi! :)

A co im po ludziach, którzy grają na piracie? :)

Moim zdaniem bardzo dobrze, że będzie na steamie. Mniej piratów, więcej sprzedanych oryginałów. (tu jest kwestia jak będzie działać multi na piratach). Jeżeli będzie działać jak w M&b Warband to piratów praktycznie nie będzie na necie :) )

to samo twierdze co neki w tą grę będziemy więcej spędzać czasu ,niż w jakimkolwiek mmo , już samo to jest warte wydania kasy

na gry online pisza o cyfrowe edycji kolekcjonerskiej (dla mnie badziewna i to za 55 euro ) i o promocji na 4 czesci civki za 10 euro z dodatkami

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51521

Neki jak zobaczyłem nowy Twój post w tym temacie to już wiedziałem że zapowiesz datę premiery :) Mogłoby być trochę wcześniej ale jakoś się okres wakacyjny przeczeka i jesieA„/zima będzie co robić :)

Dosyć interesująca jest ta kwestia, że jednostki nie stackują się na jednym polu, tylko zajmują pola obok.

[jeśli ktoś nie czytał]: Podstawowa piechota będzie mieć 2 punkty ruchu a konnica 4, żeby dać większe możliwości kontroli terenu. jednostki będą mogły przechodzić przez inne swoje jeśli ich ruch nie będzie się koA„czył na polu zajmowaną przez inne.

Dla mnie brzmi świetnie. koniec z wrzucaniem 100 jednostek na jedno pole!! Hurraa!

Edited by MaTteo

No i walka pozycyjna będzie, przed łuczników/katapulty trzeba będzie piechotę postawić^^. Wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze bardziej niż dotychczas inwestować w awans jednostek <expowo> ;p.

Mi sie podoba możliwość kupowania "ziemi niczyjej" blisko własnych granic. Można będzie sobie chapnąć jakieś surowce albo połączyć miasta, co jest o tyle ważne, że granice mają się wolniej rozszerzać niż w 4. i samo przejmowanie terenu będzie się wiązało z jego ukształtowaniem (szybciej zostanie włączona równina niż rzeka czy górka>.

Mam nadzieję że pograsz z nami w Civke od premiery Ana :)

może lepiej nie... przecież my nie możemy znieść myśli, że przegramy w męskim gronie... a co dopiero jeśli nas rozwali Ana (skoA„czyłem 21 roków i obudził się we mnie szowinizm :P)

przecież my nie możemy znieść myśli, że przegramy w męskim gronie...

Musiałabym mieć niezłe fory, bo mam bardzo defensywny styl gry, oparty zresztą głównie na rozwoju kulturowym, także.. ^^. Ale chętnie się dołącze do rozgrywki pod warunkiem, że na parę pierwszych ustawek dostane nietykalność na jakiś czas, coby sie móc nauczyć grać porządnie <tak, tak od was ;p>

Szowinizm? jaki szowinizm, nikt tu nic nie widział ;p <ale francuzami i armia napoleoA„ską zaśmierdziało> ^^

Spokojnie... jeśli nie będzie grał żaden z barbarzyA„ców (podobno ja, kruzun albo pawka) to dojdziecie do czołgów bez wojny (podobno, nie wiem bo zawsze "barbarzyA„cy" psuli pokojowe nastawienie)...

No i wrzucam wywiad z inną szychą z Firaxis:

http://au.gamespot.com/pc/strategy/civiliz...ete-murray?hd=1

Edited by MaTteo

Matteo, właśnie w kobiecie pokładam nadzieję na odchamienie towarzystwa, może przy niej się opanujecie i przestaniecie być barbarzyA„cami :) Będzie nowa gra, każdy będzie się uczył od nowa, także nie sądzę aby od razu były wojny, na pewno zrobimy grę zapoznawczą, chociaż pewnie się skoA„czy tym że zapoznamy się z wrogim wojskiem :) Jedyne co nam zostanie ze starej Civki to umiejętność dyplomacji i stare zatargi, ale wrócą też starzy gracze którzy grali od początku to może trochę więcej kultury i honoru będzie :P

Matteo, właśnie w kobiecie pokładam nadzieję na odchamienie towarzystwa, może przy niej się opanujecie i przestaniecie być barbarzyA„cami :)

Innymi słowy Pain straci nadzieje jak pod waszym wpływem zacznę dłubać w nosie i bekać na tsie (no offence^^).

youtubelogogn4.png VidA©o YouTube

babcia wymiata^^

a ja lubie byc barbarzynca :P chociaz przewaznie to czyjes czolgi sa w mojej stolicy pierwsze ;p

szykujcie sie na wejscie smoka(kruzuna the barbariana)

Wodza barbarzyA„ców, mistrza samobójczych akcji :)

a ja lubie byc barbarzynca :P chociaz przewaznie to czyjes czolgi sa w mojej stolicy pierwsze ;p

Jakie czołgi?! pierwsze co przetestuję to jak dobre są pierwsze jednostki (oszczepnicy/wojownicy plemienni albo coś podobnego) podczas szturmu na wrogie miasto! ^^ Ale spokojnie... obiecuję oficjalnie, że pierwszym zaatakowanym będzie Pawka , choćbym musiał całą mapę przejść... naprawdę to nic osobistego( ale wciąż pamiętam zniszczenie mojej pięknej stolicy...)

No dobra ale nie nakręcajmy się tak bo do Jesieni jeszcze sporo czasu ;/

Edited by MaTteo

Pod przywództwem Kruzuna drużyna barbarzyA„ców Pawki i Matteo stanie się jeszcze groóniejsza. Chyba po raz pierwszy będę musiał trzymać z tym z którym nie lubię :)

jakich samobojczych ataki sa dobre bo ty w gospodarke idziesz i nie masz czym sie bronic za bordzo.a ze zawsze znajdziesz jakiegos murzyna co sie za ciebie bije za darmo podczas gdy ty sobie sie rozwijasz to juz inna sprawa :D

dlatego tez ,jak juz painik napomkal trzeba bedzie zjednoczyc plemiona germanskie przeciw narastajacej dyktatorze senatorow z eaglem na czele

Edited by kruzun

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0