Sign in to follow this  
Followers 0
Neki

Dyskusja Ogólna

290 posts in this topic

Jak mi ktory ruszy moja malutka, biedniutka Ane to ma w zeby!! :)

Matteo - cel jest inny, ale to CI wyjasnimy z Kruzunem pozniej.. zatargi stare musza zostac raz na zawsze wyjasnione, wiec proponuje by Eagle raz na zawsze wlaczyl sobie opcje "permanent war" i bedzie spokoj :) Od Civki 5 zapowiadam ze ide tylko w offence. Taktyka jak widze bedzie jak w RoM`ie - przetrwac poczatek i jak najszybciej budowac kolejne miasta.

Do czasów Civki bede malo dostepny (gram tylko w EQ 2) i nie podniecam sie zadnym tytulem (nie bede testowal dziesiątego MMO, skoro to jest dobre).

No i jeszcze jedno - nie wiem dlaczego nie wymawia się tu imienia 4-go z klanu "barbarzynców" - Morleya :) Oj damy wam popalic :) bedzie to chyba najbardziej grywalne MMO w naszym zyciu - byle by tylko serwer wytrzymal zalogowanie się 20 osob do jednej gry - pierwsza gre proponuje po prostu na HUBIE ze srodkiem z permanentna wojna :)

Morley to taki knujobarb, sprawi ze go na polubisz wpuscisz do swego domu a potem spali ci spichlerz :D

Morley to taki knujobarb, sprawi ze go polubisz wpuscisz do swego domu a potem "obrobi" Ci żone :D

Fixed :)

kolejny preview Civki V (z trailerem, który sie już przewinąl tu na forum^^)

http://www.joystiq.com/2010/06/22/preview-...on-v/#continued

Z ciekawszych info

"Civ V's timeline ends in 2050 and players can win through domination, science, culture and diplomacy. We've also been told that a standard game should last about eight hours. During our presentation it was explained that domination will require capturing the other capitals in the game and culture involves taking six social policies to their limit and building "The Utopia Project."

Social policies are the civics (from Civ IV) of Civ V, but instead of bringing little bonuses like civics did in the last iteration, social policies implement massive changes. Each has a tech tree attached that you'll level up through the game."

Spoko, stare wygi wrócą to barbarzyA„ców się stłamsi w zarodku :) A Ty Pawka lepiej schowaj się gdzieś na północy mapy w śniegu i módl się żeby tam boberków nie było bo jeszcze ktoś będzie Ci tą krainę chciał zabrać, a nie się na ofensywę nastawiasz, prezydent barbarzyA„ców :)

Ps Pain 3:0

O co kaman ? :)

A Ty się nie interesuj :) Myślę że do września skoA„czy się jakieś 90:0 bo Neki to ma za dużo czasu :)

Nogdy!! chce nowe mapy!!! mam dosc huba, whella i pangei + tej z jelonkami! Chce dobrze działający generator uczciwie dający każdemu!

Nogdy!! chce nowe mapy!!! mam dosc huba, whella i pangei + tej z jelonkami! Chce dobrze działający generator uczciwie dający każdemu!

szukam szukam i pupa - nie widze nigdzie przedpremierowych zamówieA„ z gra po polsku - w ogole bedzie?

...20 minut pozniej....

Zadzwoniłem sobie do Cenega Polska - oficjalnego wydawcy gry Civilization V - ot oco usłyszałem:

"na dzieA„ dzisiejszy nie ma oficjalnych informacji na temat wydania Civilizacji po polsku"

na moje pytanie kiedy bedize wiadomo?

"rowiniez nie ma takich informacji - proszę o kontakt po 15 sierpnia"

kiedy wzialem sobie goscia pod włos powiedizal mi:

"proszę się wstrzymać z zakupem - na moje przeczucie, powtarzam moje (tu bylo cos w rodziaju "hehe") raczej wydadzą, bo jest prasja"

Podziękowałem serdecznie :)

No - to tyle mam w tej materii do powiedzenia. W Polsce oficialna cena na dzien dzisiejeszy 110zł - wersja ang.

na steam jest po 50 eur wersja pudelkowa 119zl wersja która ja kupie(jeszcze nei wiem gdzie) czyli cyfrowa na razie w d2d za okolo 129zl napisałem tez do keye.pl z zapytaniem czy będą sprzedawać klucze do civ ale puki co nie dostalem odpowiedzi imo im blizej premiery tym wiecej pojawi sie ciekawych ofert na razie zaczekam jeszcze z miesiac i zobaczymy gdzie będzie najlepiej kupic

Ps civ do gry multi będzie wykorzystywać steam nie da sie grac multi bez niego

Pss na ok 2 tyg przed premiera przygotuje małe zestawienie sklepów i cen

Edited by nekron

będzie demo

Demo Civilization V przed premierą

Na oficjalnej stronie gry Civilization V znalazła się informacja o wersji demonstracyjnej nadchodzącej strategii. Dokładnej daty jej udostępnienia nie ma, ale na pewno stanie się to przed premierą.

We wrześniu studio Firaxis i firma 2K Games udostępnią wersję demonstracyjną Civilization V. Na razie nie znamy szczegółów na temat jej zawartości, ale na oficjalnej stronie gry twórcy deklarują podzielić się z nami bliższymi informacjami już wkrótce.

Nieznany jest też dokładny termin upublicznienia dema. Wiadomo jedynie, że ukaże się zanim pełna wersja trafi na półki sklepowe. W Stanach Zjednoczonych premierę zaplanowano na 21 września, w Europie na 24. dzieA„ tego miesiąca. Można się zatem spodziewać, że przedsmak rozgrywki będzie sobie można zafundować już w pierwszej połowie przyszłego miesiąca.

óródło: gram.pl

Edited by Maniek

wymagania civki

Minimalne wymagania sprzętowe:

* Procesor: Dual Core

* Pamięć operacyjna: 2 GB

* Karta grafiki: 256 MB (GeForce 7900 GS, Radeon HD2600 XT lub lepsze)

* Dysk twardy: 8 GB

* System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

* Procesor: Quad Core 1.8 GHz

* Pamięć operacyjna: 4 GB

* Karta grafiki: 512 MB (GeForce 9800, Radeon 4800 lub lepsze)

* System operacyjny: Windows XP/Vista/7

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52890

Ps gra wymaga steam do aktywacji

Polonizacja Civilization V w formie łatki po premierze

Coraz bliżej wrześniowej premiery gry Sid Meier’s Civilization V, zatem w ostatnim czasie na światło dzienne wychodzi szereg nowych informacji na jej temat. Tym razem dowiedzieliśmy się paru szczegółów na temat przygotowywanej dla naszego kraju polskiej wersji językowej.

Jak poinformowała firma Cenega (dystrybutor nowej strategii studia Firaxis Games w Polsce), tytuł ten zostanie u nas zlokalizowany dopiero po premierze. Kupując grę w sklepie cała jej zawartość będzie po angielsku, a dopiero jakiś czas póóniej dostaniemy łatkę polonizującą do ściągnięcia z platformy sieciowej Steam.

Taka decyzja została podyktowana chęcią wydania Civilization V równocześnie z europejską premierą. Zawarcie polskiego języka od razu na płycie wiązałoby się ze sporym opóónieniem daty debiutu gry na półkach sklepowych, w związku z czym tłumaczenie zostanie nam dostarczone w formie automatycznej aktualizacji.

Nie wiadomo jak długo będziemy musieli czekać na przetłumaczenie całej zawartości. Mamy nadzieję, że nastąpi to możliwie jak najszybciej i nie będziemy musieli czekać zbyt długo. W sklepach zobaczymy zlokalizowane jedynie pudełko i instrukcję.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52931

Z tego co wyczytalem odnosnie surowcow, jedno pole bedzie moglo wspierac okreslona liczbe jednostek wiec nie bedzie tak ze majac np:iron wyprodukujemy niezliczone zastepy swordsmenow i zaspamujemy wroga.

Bardzo spodobalo mi sie to rozwiazanie, wyglada na to ze civilisation 5 bedzie wymagale sporo wiecej taktyki do pokonania nieprzyjaciela niz widzielismy we wczesniejszych czesciach tytulu.

Edited by kruzun

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0