Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Sign in to follow this  
Neki

Dyskusja Ogólna

Recommended Posts

dlatego barbarzyncy zwycieza!!

nam surowce niepotrzebne :)

A tak na serio - tu czolgi, tu Civka, tu Everquest... a wy mowicie ze nie ma w co grac - mi doby brakuje i Kinya na mnie krzyczy!

Z całej nowej civki podoba mi się najbardziej obecny system walki (czyli nie nawalić jednostek na poziomie słabiaków po 20 na pole i byle do przodu), teraz walka koło miasta trzymanie range unit z dystansu supportując kilka ciężkozbrojnych (z surowców limit) jednostek i to będzie walka.

Drugą sprawą są technologie i wymyślanie wspólne. Teraz sojusz w grze faktycznie zaczyna przypominać sojusz i wspólną pomoc, a nie tylko teoretyczne wsparcie w walce.

Jeśli ktoś nie może się nowej civki doczekać tak jak ja to może sobie parę filmików z gameplaya obejrzeć.

- gamescom, niestety słaba jakość prezentacji gierki

http://www.youtube.com/watch?v=o2aDeqEGpnQ...feature=related - part 1

http://www.youtube.com/watch?v=oTQTyBcSrgc - part 2 gameplayu który już trochę stary jest ale jeśli ktoś nie widział... :)

jesli chodzi o cyfrowa to na d2d jest za ok 140zl z pierwszym dlc który ma wyjść na jesieA„ juz wliczonym w cene a jesli chodzi o pudełkowe to na gram.pl / ultima.pl / 3kropki cena ok 115zl do 130zl nie wiem jeszcze czy na keye.pl bedzie

oprocz tej znizki jak zobaczycie po prawej stronie to robia Szoguna II Total Wara... - wiem ze offtop, ale od tego zaczynalem cala swoja zabawe ze strategiami + walka, no bo tak to Civka I na amidze 500 chyba, ale wtedy na chleb mówiłem "bep" a na muchy "tapty" :)

105 zł za Civ 5 to super cena - dawno nic w pudełku nie kupiłem :) 24 to akurat piatek wiec cały weekend grania - az sobie poniedzialek 27-go wezme wolny!!

W civke będzie można zagrać już 21 wraz z premierą US wychodzi demo.

Miało być już na początku września ale się nie wyrobili... DRANIE!

Ja Ci coś poradzę i zapamiętaj tą radę, oklej ją w ramkę i powieś nad monitorem: Nigdy prze NIGDY nie pozwól żeby Eagle Ci coś tłumaczył albo pomagał w grze. Nigdy nie jest to bezinteresowne, zanim się obejrzysz będziesz jego wasalem. Na początku będzie Ci się wydawać że jest Twoim sojusznikiem ale jak tylko raz nie zaatakujesz kogoś kogo on Ci karze, albo odmówisz mu jakiegoś surowca, to Cię zniszczy, tak jak to się stało już z paroma początkującymi. ( Wiem że każdy chce być wasalem bossa na początku ale szybko się wam znudzi :) )

Także lepiej trzymaj się od niego z daleka i... zostaA„ moim wasalem :)

A tak poważnie pisząc to zawsze mamy dużo serca dla nowych graczy i możesz spokojnie grac do czasu aż nie będziesz miał jakiegoś strategicznego surowca :)

Hehehe

Przede wszystkim to nowa część i każdy z nas będzie noobem na początku.

Ważne jest żeby się nie zrażać i grać - poznawać mechanikę i zadawać pytania w razie niejasności czy problemów.

Bardzo ważne żeby od początku obserwować innych graczy i poznawać ich styl gry.

Np. że Szuwarek jest kochającym spokój pacyfistą, dążącym jedynie do kulturalnego zwycięstwa, a wojna jest czymś czym się brzydzi ponad wszystko.

Ciekawi mnie czy Royal Legion posiada swoją grupę na Steamie? Jak nie to fajnie by było takową założyć.

Trochę lipa że nie zauważyłem tpoicku o civ5 w Inne i są dwa wątki - może można było by przenieść te posty do tamtego wątku.

Pojawiam się raz na jakiś czas i jak już się pojawię to od razu bałagan robię :(

Edited by szuwar

Już połączyłem.

Co do nauki to myślę że po dwóch miesiącach wspólnej gry dalej będziemy mogli się czegoś dowiedzieć nowego, to skomplikowana gra i wpływa na nią ogrom czynników które ciężko ogarnąć.

Civka jest piekna i jedynie słuszna dlatego, iz jest tak wiele zmiennych, że nie da się grać zawsze tak samo, nie da się grać według ściśle określonego poradnika czy instrukcji. Wygrana nastepuje wtedy gdy jestes dobrym planistą, strategiem, dyplomatą i oczywiście super szpiegiem, który bacznie obserwuje klepiących Cie po ramieniu przyjaciół. Ja gram pokojowo i humanitarnie nie to co reszta tej HAóASTRY z pablockim na czele. Ostatnio mieli idealny plan, klepali mnie po ramieniu w 4, zapewniali z kazdej strony o pokoju a w pewenj chwili wszyscy 4 zaatakowali mnie ze wszystkich stron. Finał tej imprezy nie był zbyt wesoły bo po zniszczeniu 2 reszta poszła spać :). Gdyby nie to, że bacznie obserwowałem ich poczynania to starli by mnie w perzyne w ciągu paru tur. Weterani jednak wiedzą, że wykres wszystko Ci powie...

Wkrótce zaczniemy wszyscy na nowo, będą nowe taktyki, pomysły - będzie super. Wszystko się zmieni prócz jednego - barbarian Pablocki to twój wróg, zaprzeczenie cywilizacji, PRYMITYW z maczugą. Od Ciebie będzie zależeć czy wolisz cywilizowaną UNIE czy nie grzeszących uroda i rozumem neandertalczyków !

W poniedziałek 13 o 22:00 ma być stream z tego jak koleś gra w Civ5 - komentuje i odpowiada na pytania na żywo.

Relacja ma obejmować załadowanie się gry - wybór nacji i ustawienie rozgrywki, wybudowanie pierwszego miasta.

Następnie ma wgrać jakiś dalszy save by skupić się na aspektach rozgrywki średnio- i póóno-rozwiniętej.

stream

News z http://www.civilization5.com/#/community/live_stream

Eagelu <- w civ 5 nie ma wykresu - w ogóle nie ma szpiegostwa :( pewnie na dodatek zostawili :(

Edited by szuwar

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Create New...