Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Sign in to follow this  
Neki

Dyskusja Ogólna

Recommended Posts

Jedna z niewielu gier, na które naprawdę wyczekuję.

Dajcie jakieś info jak pojawi się ta długo zapowiadana wersja demo :)

Ja też ściągnę sobie demo, bo w koA„cu nie udało mi się zamówić samego klucza więc zacznę grać w pełną wersję dopiero w piątek ( popołudniu zapewne ). W empiku też myślę że w piątek będzie, bo Eaglu jak wiesz na tej wiosce co mieszkasz wcześniej raczej nie znajdziesz. :)

jest już demo, prawie 4GB.

wklejcie ten link w przeglądarkę, jeśli macie steam'a.

steam://install/65900

17627627.png

edit: jest już normalnie w demach na steam :)

Edited by exmister

Miał ktoś problem z Cenegą? Zamówiłem u nich, pierwszy mail z zamówieniem przyszedł od razu, potwierdziłem go i wybrałem płatność elektroniczną bo chciałem kartą kredytową zapłacić, dane wprowadziłem, niby bez przeszkód poszło, ale ani kasa z konta nie zeszła, ani nie dostałem drugiego maila z potwierdzeniem że jest zamówienie w realizacji. Tylko status mojego zamówienia na stronie się zmienił na "przyjęte do realizacji" ale tak jak wyżej napisałem maila od nich nie dostałem.

Coś takiego jest u nich na stronie na moim koncie:

Potwierdzone: Nie

Status: Przyjęte do realizacji

Co oznacza to pierwsze? :) Linkiem potwierdziłem zamówienie więc to nie to.

Painik mam taką samą sytuację, tylko, że z konta poszło bo płaciłem przelewem.

Zapewne kase z karty pobiorą dopiero jak dostaną grę (częste zagranie przy preorderach zauważyłem w amerykA„ckich firmach ;d)

Nie martw sie Painik jak nie dsotaniemy szybko tej gierojki to możemy ich odwiedzić sasasa ;D

Demko zassane, ale nie mogę go odpalić. Nie może się połączyć żeby sfinalizować instalacje. Wszystkim innym działa bez problemu?

Edit. nvm, byłem zalogowany na drugim koncie, relog na właściwe i już gram;)

Edited by Morley

Demko zassane, ale nie mogę go odpalić. Nie może się połączyć żeby sfinalizować instalacje. Wszystkim innym działa bez problemu?

Edit. nvm, byłem zalogowany na drugim koncie, relog na właściwe i już gram;)

aaaaaaaaaaaaa

ja jeszcze godzinke :)

filmik civ5 na golu

http://tvgry.pl/?ID=1223

Edited by nekron

Musze grac w demk? jakos mi sie nei chce sciagac niczego, leze w domu, mam o tydzie nza wczesnie zapalenie tchawicy!! tak to bym mia lCivke w treningu, a tak to dupa!

W piatek mnei nie ma bo Kinya w Warszawie, w sobote Izki urodziny - bede w sobote po 21 mniej wiecej. Powiedzcei kiedy bedzie mozna zaczac sciagac juz pelna wersje gry i wyprawa, bo kluczyk na d2d to pewnie od reki dostane... chociaz mialo byc pudelko :(

Na d2d kluczyka nie dostaniesz, bo wyskoczy Ci error że wykryli Twoje ip, ludziom z Polski Civki nie sprzedają więc albo w jakimś innym servisie sam klucz weó albo pudełko empik/cenega/gram.pl jak wolisz.

Apropo cenegi, pobrali kasę ale maila potwierdzającego jak nie było tak nie ma, trochę jaja sobie robią, ale skoro już kasę wzięli to chyba grę przyślą :)

puki co gra sie (demko) bardzo przyjemnie nowy interfejs jak juz sie człowiek przyzwyczai jest bardzo czytelny i ładny brakuje tylko jakiegoś okienka w którym widziałbym ile mam surowców nie strategicznych ale mam nadzieje ze to z czasem dodadzą , sama gierka jestem oczarowany jedyny minus to strona techniczna totalnie zwalony dx10/dx11 który to po wybraniu crashuje gre na ale to na pewno zostanie naprawione z czasem a na dx9 chodzi super i różnicy przynajmniej ja nie widze

Ps imo najważniejsze ze sama gra jest świetna bo tego nie dało by sie tak łatwo naprawić jak jej otoczki technicznej

Edited by nekron

na stronce cenegi

Civilization 5 (PC) PL - WYSYóAMY!!!

więc chyba już wysyłają ;e mam nadzieje w sumie otrzymać ją dzisiaj/jutro (na to dzisiaj jednak tak bardzo nie liczę..)

Po 10 min. czekania przy telefonie w koA„cu ktoś z cenegi raczył odebrać telefon. Maila potwierdzającego jednak chyba nigdy nie dostanę, za to chyba trzeba za każdym razem do nich dzwonić jak się chce coś uzyskać i czekać 10-15 min na konsultanta. dopiero po interwencji telefonicznej status wygląda tak:

Potwierdzone: Tak

Status: Zrealizowane

Jutro powinien kurier dojechać. Także w piątek pierwsza gra multi. :)

klucze faktycznie już są wysyłane, szkoda tylko że steam ich jeszcze nie aktywował. trzeba czekać do północy i dopiero ściągać.

Edited by exmister

? a to nie działa tak ze klucz przyjmuje i zassać możesz tylko odpalić sama gre dopiero po premierze ja tak przynajmniej miałem ale kupiłem na steam wiec może inaczej to działa ale madek kupił key na d2d i mu przyjęło mógł wpisać i zassać tylko musiał czekać na premierę u siebie ( usa )

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Create New...