Sign in to follow this  
Followers 0
Suporex

Replays

56 posts in this topic

podzielcie jakimis fajnmymi rozgrywkami, smieszne gry wygrana przez base rush w ostatniej chwili czy inne.

Jestem za, dodatkowo warto komentować takie replaye, przez co człowiek więcej się nauczy, ja jak rozegram jakieś ciekawe mecze to chętnie wrzucę coś.

Takich dosyć często spotykam, graliśmy raz 3v3 i jeden koleś terran uciekł barackami, drugi terran bazą a protoss miał niewidzialnego observera i pisali że jakiś błąd bo już nic nie mają, a schowali baracki i bazę gdzieś za teksturami mapy i jej widać nie było, tylko nie wiedzieli jakich dożartych graczy trafili i że nie odpuścimy :) Innym razem w 2v2 doszło do sytuacji gdzie została nam jedna baza, im zostały baracki + nam trochę marinsów i zero scv. Tyle że nic odbudować nie mogliśmy, bo zero scv i supply depoty zablokowane. chłopak naprodukował się że ma czas i nie wyjdzie, tyle że ja z Nekim w takiej sytuacji potrafiłbym iść afk na tydzieA„ i zostawić kompa włączonego :) W koA„cu mu bazę zniszczyliśmy vikingami które nam się cudem udało zrobić ( żeby zrobić supply depoty musiałem nekiemu wybić sam wojsko bo nie mógł scv zrobić ) :)

A Ty Jugan patrolowałeś swój teren 3 razy a za czwartym on wybudował Ci baracki i był taki dożarty że nawet reactor postawił :P

Barrack rusha też trzeba umieć zrobić :) Nie wiem po co gość w ogóle te bunkry tam pobudował, nic tam nie wsadził.

hmmm Ciekawa taktyka zrobienie w konia przeciwnika zeby wyszedl hah a tu musie udalo xD

Gdzieś to już kiedyś widziałem, swoją szosą nie czaję, czemu zawsze w takich repach wychodzi gracz, ktory nie mial "errora".

Moja ściema trwała 1.05 h ale jak nagram replaya to wymiękniecie.Postaram się szybko zrobić wstawkę

Edited by Geno

nuby :) wpierdzieliliście się pod te czołgi niepotrzebnie jak wygraliście walkę na środku :) a trzeba było skasować im ekspansję i kontrola nad mapą, ale tak to jest jak się szybko chce wygrać :) tamten koleś nie wiem czemu tak długo czekał z tymi cruiserami jak widzał, że massujecie tanki/thory i kolosy/immortale, jakby miał ich 10-12 to by was pocisnęli :) painik też mógł sie przerzucić trochę na vikingi jak was rozwalili pod bazą bo było wiadome że ten terran będzie szedł w cruisery, a nie ciągle te thory, thory wg mnie są kiepskie w dłuższych grach bo zazwyczaj walka przenosi się w powietrze, a tam na opancerzone ssie. gz za wygraną, matteo w porę zrobił voidy.

E tam, każdą grę jaką zobaczę nawet tych z Korei mogę krytykować bo każdy błędy robi :) Co prawda ta gra akurat w moim wykonaniu dobra nie była, był problem z ekspansjami bo tą co budowałem musiałem cancelować i zostałem przez chwilę z niczym. Ja myślę że czołgi i thory złe nie są, teraz czołgi dostaną nerfa poważnego więc muszę się nimi nabawić za wczasów bo potem sobie ich nie poużywam :) Mimo że mieli BC dalej robili colosy i sporo jednostek naziemnych więc czołgi + thory to był dobry wybór, dodatkowo sporo wieżyczek przeciw lotniczych i nie było óle. 1 Thor poradził sobie z pomocą wieżyczki z paroma banshee co uważam za sukces :)

ja myślę, że thory będą teraz dobrym supportem dla czołgów właśnie, jak tamte dostaną nerfa na lekkie jednostki :)

w 2 vs 2 tak kiedy druga osoba broni twojej bazy + cannony :) w 1 vs 1 nie doszedłbyś do voidów :) na filmiku widać juz skill przy makrowaniu poprostu 1 zeta i pare probów vs 3 zety i dał rade go tak wymikrować żeby mu się kolejne zety dorobiły, no a nieudany rush w 90% przypadków koA„czy się gg bo bez gazu protoss nie jest w stanie nic więcej zrobić. Dzisiaj miałem fajnego zerga który leciał tylko w infestory i musiałem co 5 metrów rozstawiać ciągle tanki, żeby mnie infected terranami nie zaspamował :) szedłem tak do jego expansji z 15 minut :)

Jedna z najlepszych gier TvT jakie były do tej pory:

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/4/UL-UJDjClMY part 1

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/3/LxlBwTrF0B4 part 2

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/2/wggf80o6-HE part 3

I to była dopiero 1 ich gra, pozostałe dwie jak jesteście zainteresowani też są na tym profilu youtube i są całkiem niezłe. :)

Jedna z najlepszych gier TvT jakie były do tej pory:

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/4/UL-UJDjClMY part 1

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/3/LxlBwTrF0B4 part 2

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/2/wggf80o6-HE part 3

I to była dopiero 1 ich gra, pozostałe dwie jak jesteście zainteresowani też są na tym profilu youtube i są całkiem niezłe. :)

no nie moge, jak to mowia wszyscy komentatorzy "You got to love TLO", jestem w szoku dla mnie wypas jak moja pierwsza gra z TLO, ktora stoczyl z Nazgulem

Pinik dzieki za te linki

jakość lipna, ale gra genialna :)

TLO jest genialny i tyle, ale jak widać, są chamskie zagrywki, których nawet pros nie da rady wygrać...

Jakość niestety wszystkich filmów z turnieju jest słaba. Za wyższą jakość trzeba zapłacić 20$ i ta wyższa jakość będzie dotyczyć tylko streamów na żywo, a nie powtórek, więc się nie opłaca. Za darmo są tylko pierwsze gry ale zawsze ktoś na youtube wrzuci dwie kolejne. :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0