Sign in to follow this  
Followers 0
Suporex

Replays

56 posts in this topic

no, że tak powiem szczena opada na to co robili ci terranie :) takiego meczu jeszcze nie widziałem, naprawdę szacunek dla TLO najwyższa światowa klasa, swoją drogą 1/16 turnieju, 31 koreaA„czyków i 1 europejczyk, masakra :D ktoś wie czy TLO przeszedł dalej?

Na tym samym profilu youtube masz dwie kolejne części tego meczu.

Nie, TLO nie przeszedł. W 1\64 było kilku europejczyków i amerykanów, w 1/32 był tylko Idra i TLO, a w 1/16 teraz są już tylko KoreaA„czycy. Wiadomo od kogo trzeba uczyć się grać. WhiteRa, czy Tarson czyli osoby z czołówki europejskiej startowały w kwalifikacjach i nie załapały się nawet do pierwszej rundy turnieju. Morrow czy Huk nawet chyba w kwalifikacjach udziału nie brali. Także tylko KoreaA„czycy się liczą.

pierwsze dwa mecze masakra, po trzecim stierdzam, że ten hyperdub to jakiś lamus, bał się chyba że go wyrzucą z zespołu jak przegra z europejczykiem ;)

jak mam się uczyć od nich jak zrobić barrack rush'a to 99% bronze ligi europejskiej może mi to samo zaoferować :)

Edited by Talek

Oglądając mecze KoreaA„czyków, stwierdzam, że jeżeli naprawdę, znalazłby się jakiś tournament zabraniający proxy rushów, nie przeszliby nawet przez eliminacje :)

Nuby, nawet komentator kilka razy nazwał HyperDuba n00bem ^.^

za bardzo sie podniecacie, mowil przeciez ze TLO cwiczyl obrone przed tym tyle ze w tej walce (ostatniej) wszystko zlozylo sie w sposob najgorszy dla TLO, poniewaz TLO skaut jako ostatnie miejsce sprawdzal baze wroga, i bylo juz za pozno

PS. LOL latwiej to napisac po Angielsku niz po Polsku

Zgadza się, wszystko zależy od szybkości scoutingu. Nie ma aż tak dużo proxy w tym turnieju jak się wydaję, tylko my tu tak to wrzucamy dla przykładu :) KoreaA„czycy to nie nooby, grają dużo lepiej. Jak oglądam grę np CheckPrime ( Zerg ) to podziwiam, bo jest taki cierpliwy, potrafi opanować całą mapę, i czekać 30 min na dogodny moment do ataku, gra naprawdę świetnie. Tak samo oGsTop, Clide czy sSkS. Niektórzy mają o tyle wyższy poziom że zamiast niszczyć wroga bawią się z nim i np puszczają atomówki gdzie popadnie żeby upokorzyć jeszcze bardziej przeciwnika :)

Ciekawe jak teraz z patchem będzie bo przecież jak go teraz wprowadzą to turniej może się trochę obrócić. Dominują protossi, póóniej terranie, zostały tylko dwa zergi, ale jak teraz je boostną ( a raczej nerfną terran i protossów ) i te zmiany będą mieli na turnieju to może się odwrócić. :)

Oto wspaniały przykład, jak przez jeden malutki błąd można przegrać praktycznie wygraną grę:

przed sekundką skoA„czyłem grać 3vs3 random..

tyle, że na starcie jeden z moich sobie wyszedł i graliśmy 2vs3..

oto replay ;D oczywiście wygraliśmy, moja gra niezbyt genialna, ale wygralismy :D

coraz częściej widuje takie coś i to nie przypadkowe,a zamierzone, że w 3vs3 albo 4vs4 jedna osoba wychodzi z konta w trakcie ładowania mapy i wtedy sojusznicy mają boosta do surowców :)

Tiia jeden koleś prawie nas pojechał jak jego kumpel wyszedł w 2vs2, ponieważ grał zergiem i miał tyle zerglingów, że głowa mała -_-

Jedna z najlepszych gier TvT jakie były do tej pory:

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/4/UL-UJDjClMY part 1

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/3/LxlBwTrF0B4 part 2

http://www.youtube.com/user/followvni#p/a/u/2/wggf80o6-HE part 3

I to była dopiero 1 ich gra, pozostałe dwie jak jesteście zainteresowani też są na tym profilu youtube i są całkiem niezłe. :)

To samo tyle, ze w HD:

http://www.youtube.com/watch?v=irvBy3GDLa0 1/3

http://www.youtube.com/watch?v=MSkGbPIHJGw 2/3

http://www.youtube.com/watch?v=wYLow_vHSAI 3/3

Finał GSL, największego turnieju na świecie:

Fruit dealer vs HopeTorture

http://www.dailymotion.pl/video/xf2898_yyy...et-1_videogames - set 1, reszta na tym samym kanale.

Polecam też obejrzeć półfinałowy mecz fruit dealera jeśli ktoś chce się czegoś o zergu nauczyć.

http://www.dailymotion.pl/video/xf0he9_nex...al-m_videogames - set 1 i tak samo jak z finałem, reszta na tym samym kanale.

Niesamowite użycie banelingów, infestorów i overlordów podczas tych wszystkich gier.

kurna wlasnie mialem dac link ale Painink uprzedzil ;P

http://www.dailymotion.com/playlists/gslsc2

cytujac komentatorow:

"FRUIT..... DEALER", "He peels HopeTorture like an orange", "His fruits are so good you just need to buy"

Swietne mecze polecam kazdemu

[EDIT] "Kerrigan is home waching getting all hot..."

Edited by Suporex

Wcześniej podniecali się tak Clidem i mówili tylko "oh Clide you are sooo goooood" :) ale dosyć szybko odpadł, bo miał słabszy dzieA„. Tak samo było z sSKS, solidny gracz ale nie wszedł na ten poziom. Fruit Dealer pokazał za to, że jest w tej chwili najlepszy, wszedł na level na którym jeszcze nikogo innego nie ma, zagrał wyśmienicie półfinały i finał.

W zasadzie to oglądając wszystkie mecze to do półfinału dostał się fuksem. Wygrał z oGsTop 2:1, chociaż Top był bardzo blisko wygranej (wystarczy obejrzeć koniec 3 meczu pomiędzy nimi jak Fruit Dealer się cieszył i nie mógł uwierzyć, że wygrał). Miał sporo szczęścia, ale od półfinału jakby przeszedł jakąś przemianę, zaczął grać jeszcze dwa razy lepiej, nie wiem jak to możliwe ale niesamowicie przez parę dni poprawił swoje umiejętności. :)

No cóż w jak najlepszy sposób wykorzystywał to, że HopeTorture nie próbował żadnych szybkich akcji. Ale sposób w jaki dominował na całej mapie jest niesamowity -_-

Oglądnałem właśnie 3 grę i moment, w którym zrobił Nydusa był świetny... nikt tego nie zauważył ^^

Edited by MaTteo

Szybkie akcje próbował robić, ale jego bezradność widać na ostatniej grze, próbuje medivakami robić zrzuty, ale przez całą grę chyba tylko jeden umknął zergowi, pozostałe zrzuty wyłapywał mutaliskami. Naprawdę dobry gracz. :)

Wy jakoś bardziej wszystkie mecze śledzicie. Jakbyście natrafili na mecz oGsInca vs Fruit Dealer byłbym wdzięczny za linka. Ćwiercfinały z GSL

@ dzięki ony ^^

Edited by MaTteo

Prawdopodobne zmiany w balansie przy okazji kolejnego patcha:

- Zwiększony zasięg roach'y.

- Fungal Growth będzie uniemożliwiał korzystanie z blinka u stalkerów.

- Baraki będą wymagać magazynu.

- Ulepszenie do szybkości reaparów będzie wymagać fabryki.

- Zwiększenie punktów życia kilku budynków zergów.

Czyli podsumowując dalej nerfujemy terrana, a boostujemy zerga, chodó tym razem zmiany bardziej kosmetyczne. U terrana obydwie zmiany odnoszą się do proxy reaper czy innego reaper rush'a, bez nitro można je dogonić czymś innym niż stalkerami, dla mnie to na +, sam reaperów raczej nie używam a w grach drużynowych przy 2 terranach to czasem przegięcie jest.

edit: w zły temat mi się wpisało :)

Edited by Talek

fajna zabawa nie? mi się ze dwa razy przydarzyło w 2 vs 2 jak grałem custom, żeby coś potestować bo matteo nie było i fajny boost do surowców jest, normalnie można się poczuć jak poziom insane komputera :) Mając podwójnego boosta trzeba było te hatchery robić odrazu na expie, a nie w mainie :)

To jest dla mnie bug który blizzard musi naprawić bo mnóstwo teamów 3 vs 3 albo 4 vs 4 gra tak, że jedna osoba odrazu wychodzi, a zdarzają sie nawet takie przypadki w 2 vs 2, szczególnie 2 x zerg albo 2 x terran. Niedawno mieliśmy takich delikwentów którzy byli top1 w goldzie i nawet się z tym niekryjąc koleś przeprosił za to, że kolega wyszedł i że przegramy, ale to nie jego wina, że blizzard stworzył taki bug i po chwili mieliśmy 20 reaperów w bazie gdzie w 5 minucie to ja mogłem mieć 6-8 marinsów jakbym ich spamował :) To samo tyczy się zergów którzy mają po 5-6 minutach 40 zerglingów

Edited by Talek

akurat robilem w mainie bo myslalalem, ze pomysla i mnie przyatakuja od razu, ale jak sie okazalo nie spieszyli sie zbytnio xD

no i z taka iloscia minsow nawet nie myslalem o expach hehe xD

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0