Sign in to follow this  
Followers 0
Talek

Turniej SC2 W RL

53 posts in this topic

I opiniami takich właśnie ludzi, sugeruje się blizzard w patchach....smutek....

U nas w eurpie najwięcej mówi się o op terrana, i to właśnie jego powinni znerfować. Ale oczywiście Blizzard najbardziej liczy się ze zdaniem pół ludzi, pół botów, którzy jednogłośnie powiedzieli, że zealoci są zbyt op w stosunku 1:1 z resztą jednostek (co to w ogóle za porównanie?!) i trzeba im wydłużyć warpa. To samo tyczy się warpowania gate'ami. KoreaA„ce nie potrafią sobie z tym poradzić, to trzeba zepsuć. Do całkowitego op MMM nie mają nic, bo jest zbalansowane.

Ciekawe dlaczego Terranie są w topce :) Pewnie dlatego ze na 100 graczy 70% to ziemniaki a reszta to inni.I pewnie dlatego USA,Chinole i Rosjanie pod względem liczebności wymiatają większość medali olimpiadach :) Bo widzicie nawet real sportów nie da sie zbalansować zazwyczaj tam gdzie większy wybór i selekcja Topowcy się w większej ilości znajda:)

powiem tak, skoro koreaA„czyk nie potrafi sobie z tym poradzić, to czego wymagacie od 'normalnych' graczy...

a podnieta komentatorów to mnie dobiła po prostu... jeśli dla nich to oryginalne i nietypowe to chyba ladderów nie grali bronze->silver->gold-> wczesna platyna ;p tam to jest non stop

podnieta byla bo gosc sie nie obronil a w 90% sie bronia na tym poziomie gracze...

podnieta byla bo gosc sie nie obronil a w 90% sie bronia na tym poziomie gracze...

Nie zgodzę się z tym bo na tym turnieju było parę proxy rushów ( cannony, gateway, baraki - wszystkie typy ) i za każdym razem się powodziły, tylko raz nie powiódł się rush jak protoss postawił 3 gatewaye w bazie przeciwnika, Koreaniec się przed tym obronił, ale potem i tak grę przegrał bo był zacofany ekonomicznie a ten co rushował zabudował się cannonami i wygrał. W każdym bądó razie każdy taki rush był skuteczny. :)

PS. W wywiadzie KoreaA„czyk który zrobił cannon rusha został zapytany dlaczego wybrał właśnie taką strategię. A jego odpowiedó brzmiała mniej więcej: "Nie chciałem tego robić, ale pierwsza gra była długa i pochłonęła dużo mojej energii więc chciałem odnieść easy win"... to mówi samo za siebie.

Edited by Painik

nie mam czasu oglądać całych turniejów na streamie, ale oglądam zawsze replaye z większości turniejów od ćwierćfinałów w górę i nigdy nie widziałem, 6/8 poola albo jakiegokolwiek rusha/proxy, rzadko nawet zdarza się jakiś atak przed 5 minutą, dlatego wcześniej napisałem że takie taktyki są zabronione na turniejach, widać zbyt pochopnie :)

póki co mamy 8 graczy, jeszcze 2-4 osób i możemy zacząć nasz mały turniej. Painik, neki co z wami?:)

Jak widać na moim profilu nie mam ani jednego meczu 1v1 rozegranego, dobrze się bawię tylko w grach z większą ilością graczy więc taki turniej raczej mi nie będzie pasował. Za słaby jestem :)

Jak widać na moim profilu nie mam ani jednego meczu 1v1 rozegranego, dobrze się bawię tylko w grach z większą ilością graczy więc taki turniej raczej mi nie będzie pasował. Za słaby jestem :)

bosu ja mam jeden mecz rozegrany, toz to turniej gildiowy dla zabawy...

dokładnie, nikt nic nie straci, a może być dobra zabawa, jak będzie więcej ludzi możnaby i 2vs2 albo i 4vs4 zrobić losowe takie :)

jak widać na twoim profilu jesteś w platynie z nekim i ostro tam kosicie więc mi tu nie pitol, że słabo grasz :) zabawy we wspólnym gronie nigdy za wiele, ja też dużo bardziej wole walki 2vs albo 4vs4 od 1vs1, ale i tu i tu sporo można się nauczyć. Cały czas najgorzej mi idzie z terranem, z jednej strony óle a z drugiej się ciesze, że bedzie ten nerf tanków, przestaną się nuby bunkrować w bazie z 20 czołgami i toną wieżyczek.

e tam proxy, o wiele więcej gier normalnie rozegraliśmy, tylko żyłka czasami pęka jak ktoś Ci cannon rusha robi, albo 6 poola więc trzeba rozładować napięcie :)

no ja chwilowo trochę kiepsko z czasem stoję, ale głównie to czekamy aż się już zachłysną ludzie civką :) turniej na pewno się odbędzie, myślę, że w przyszłym tygodniu, no i wciąż liczę na więcej zgłoszeA„ :)

Edited by Talek

no to poza tematem Sid Meier's Civilization V PL gdzie kupic najtaniej hehehe Czy to prawda ze kolekcjonerka nie będzie w Polsce sprzedawanóZe Steam ? hardcore............bedzie można offline popykać? Czy gra DEMO nie przypomina wam panzer general ?czy tylko ja mam taką wersje ;/

Edited by Geno

Pora zrobić resuscytację naszemu turniejowi. Mam nadzieję, że wszyscy którzy się zgłosili do turnieju nadal chcą wystąpić, jeśli ktoś zrezygnuje to niech napisze.

Zagramy systemem BO5, czyli do trzech zwycięstw. Ze względu na małą ilość osób grupy nie mają raczej sensu więc system double elimination będzie najlepszy. Pozwoliłem sobie na wylosowanie pierwszych par drabinki wygranych (całkowita losowość, rzucałem kośćmi :) ) W finale zasady będą takie, że osoba wychodzącą z drabinki wygranych potrzebuje tylko 2 zwycięstw, aby wygrać mecz, natomiast osoba z drabinki przegranych będzie potrzebowała 3 wygranych.

Drabinka Wygranych:

Matteo

vs

Grygor

Jugan

vs

Geno

baku

vs

Onybic

Talek

vs

Suporex

Drabinka Przegranych:

Matteo/Grygor

vs

Jugan/Geno

Baku/Onybic

vs

Talek/Suporex

Rozgrywki oficjalnie proponuję zacząć od przyszłego tygodnia, ale oczywiście jeżeli komuś pasuje, może się umówić w innym pasującym mu terminie. W miarę możliwości wrzucajcie replaye i podawajcie swoje nicki z kodami(po za tymi co mają w sygnaturach) bo nie każdy może mieć wszystkich we friendach.

Talek.195

Edited by Talek

Jeżeli o mnie chodzi, spadła mi trochę frekwencja w SC2, ale zagrać pewno, że mogę. Z mojej strony tylko tyle, że odpowiadają mi terminy piątek-poniedziałek.

Grygor odezwij się jak będziesz miał czas :D (ja mam weekend wolny) Matteo.788

Talek jest rasowym Terranem ;p

Edited by MaTteo

szkoda Ony, może się jeszcze zastanowisz, nie gramy o złote kalesony przecież :) mam nadzieję, że nikt więcej nie zrezygnuje, a może ktoś wskoczy na miejsce Onybicó:)

@Suporex

ja gram terranem :) ale my to się musimy zmówić poniedziałek-wtorek gdzieś bo niestety od jutra do niedzieli wyjeżdżam.

Edited by Talek

z tego co się orientuję to baku nie grał w starcrafta z półtora miesiąca więc jest w plecy 2 patche, także nie skazuj się na porażkę :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0