Sign in to follow this  
Followers 0
Yet1

Kto gra?

12 posts in this topic

Czy są tu jeszcze ludzie grający w SC2?

Ja osobiście ze względu na brak czasu gram tylko w SC2 i myślałem, ze może znajdzie się jakiś partner sparingowy lub do 2v2 lub więcej ;)

W tej chwili jestem top 8 plat Zerg (z początkiem zeszłego sezonu byłem diament, ale potem długa przerwa - sesja, i w sumie grając ostatni tydzień sezonu tylko załatwiłem sebie demota do platyny...). Było by miło ew. znaleźć partnera do ZvT - to mój największy problem. Osobiście mogę pomóc jakiemuś Zergowi lub Protosowi (jak pokonać zerga oczywiście ;)).

Jak by co zapraszam tu lub na Sc2, Yeti.531

no ja z toba moge zagrac w Starship Battle xP

raczej nie byl bym za dobry do 1v1 sparingu..

ale jezeli chcesz mnie rozjechac mozna zobaczyc jak mocno mi skopiesz tylek xD

A jaka liga i rasa?

A w custom nie gram. Tak sobie popsułem skilla w WC3. Od gracza... no może top10-15 polska do zwykłego lamera przez granie custom zamiast ladder. Nie tykam tego ;).

Jak chcesz mogę ew. pomóc. Osobiście uważam, że między diamentem (gdzie należę xD) a masterem (Grand to inna bajka) jest różnica głównie w reakcji, multitasking i mechanice. Takie rzeczy jak buildy, co kontruje co, na tym poziomie się już zna dość dobrze ;).

liga campani prawie ukonczona ze wszystkimi achivami !

rasa terranow raynora ^_^

w sc(1) bylem dobry i wc3 tez sporo gralem

ale sc2 wzasadzie nie zaczalem nawet 1v1 sie silowac

wydaje mi sie ze raczej na macro to sie sie znam.. i wiekszosc aktualnych buildow tez lapie

day9 i ogladanie wielu tournamentow napewno pomaga.... ale micro to jest slabiutkie

wiec moge byc malo wyzywajacym partnerem sparingowym dla ciebie

Ale oczywiscie mozna sprobowac... ;)

Yeti1, ja i Bozser bardzo aktywnie "udzielamy" się na scenie SC2. Oglądamy co się da, może aż tak dużo nie gramy ostatnio....ale nie pamiętam w sumie, żebyśmy jakiś event przegapili.

Jak u was rasy i ligii? (czysta ciekawość ;))

No ja osobiście też niewiele przegapiłem. Czaje się jutro na Winter Arena (chociaż z ciężkim sercem płaciłem za bilet :()

Co powiecie na jakiś sparing/3v3? ;)

Ja na razie przerwę od grania miałem dłuższą. Ale zanim przestałem grać to tak na poziomie top gold grałem. Rasa oczywiście jedyna słuszna, Protoss.

Cóż, nie chce cię zasmucać, ale ZvP to mój najlepszy match-up.

Mogę nawet stwierdzić, że w late game balans trochę faworyzuje Zerga, chociaż oznacza to jedynie tyle, że Protos musi się trochę bardziej wysileć. Nie jest to jednak to co kiedyś było jak się grało zergiem :).

Jak chcesz możemy zagrać sparingowo lub kilka 2v2 ;).

Ps. Oglądałeś ROG lub MLG?

witam,

ja chętnie pogram fakt miałem troche przerwy i mnie zdegradowało do platynki :) ale wracam do formy

random - top1 platyna ale gram tylko tvt for fun :)

Mój nick LeonOsw na battlenecie 5 razmy Master 2v2 1 master 1v1 2500 k gier w S.C. 1 7500 ++ gier ... było kiedyś nadal gram w sc1 czasami B/b- terranem na Iccup.

@up

Może trochę odnowimy temat :D Gra ktoś jeszcze w SC2 LOTV ?

Jeśli chodzi o mnie to pogrywam sobie zergami :D

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0