Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Sign in to follow this  
Painik

Przyjacielska rozgrywka

Recommended Posts

Przez ostatnie parę dni grałem z Nekim i Fehem w Civ 5, gra wciąga, chcieliśmy iść wcześniej spać, ale i tak po 4 nad ranem kończyliśmy, po prostu przestawianie pionków uzależnia :P

Pamiętamy, że zaraz po premierze Civ 5 nie dało się grać swobodnie w multi bo były lagi i róźnego rodzaju problemy. Teraz jak gramy we 3 to gra działa naprawdę szybko, nie ma problemów z desynchronizacją, ani z save, dlatego chcielibyśmy spróbować sił w większym gronie i zobaczyć czy da się grać w więcej osób.

Rozgrywkę chcemy rozpocząć jutro, czyli piątek 24 lutego. Jeśli ktoś chce dla zabawy z nami pograć to zapraszamy, najlepiej wpisać się w tym temacie z propozycją godziny o której możecie być, to umówimy się tak, żeby jak największej ilości osób pasowało. Jeśli nikt się nie zgłosi, to pewnie zaczniemy tak jak będziemy we trójkę, czyli ja, Neki, Fehu na TSie.

Jeśli ktoś nie ma dużej ilości czasu, a chciałby się tylko chwile pobawić to też nie ma problemu, zawsze można później kogoś kompem zastąpić, byle tylko razem wystartować (tylko proszę bez wchodzenia na godzinkę, atakowania wszystkich ala franek :) i wychodzenia, bo to prowadzi tylko do zepsucia gry innym graczom na pozostałe dwa wieczory). Oczywiście wojny można prowadzić, ale traktujemy je normalnie, a nie w kwestii: jestem kamikadze, nie wygram ale innym też nie dam pograć. :)

Jeśli nie skończymy w piątek, to zrobimy save i zagramy w sobote.

Zazwyczaj gramy jeszcze z komputerami, a w zasadzie wszystkie opcje gry są do negocjacji. DLC jak ktoś nie ma to nie potrzebuje.

Edited by Painik

Ja reflektuje. W sobotę musze wstać o 8, więc im wcześniej zaczniemy tym lepiej - tak bym choć z 5 godzin mógł się przespać :)

Może 19.00 ?

Czy do do pogrania z wami jest potrzebna org. wersja, czy może być pirat zrandom keyem?

P.S.

Painik, widziałem zmiany na forum i wprowadzenie statusu Emeryta. Czyżbyś zapomniał o mnie ?

Edited by Drum

Nie mam pojęcia czy na piracie można z nami grać. Jak chcesz to dzisiaj też jakąś szybką gierkę odpalimy i to sprawdzimy, wpadnij tylko tak ok 19-20 to spróbujemy. Na pewno potrzebujesz najnowszą wersję, bo nam steam taką ściągnął, czyli musisz wszystkie patche dograć.

Po przemyśleniu sprawy i rozmowie z Nekim jednak możesz mieć problem Drum. Chodzi o to że my łączymy się przez przycisk internet. Szansa na zagranie na piracie byłaby gdybyśmy się jakoś przez IP łączyli tak jak w Civ 4, ale tutaj takiej opcji nie widzę. Chyba że pirat jest tak zrobiony że możesz się połączyć z internetem to wtedy może się uda.

Ja, ja, ja!

Po premierze grałem bardzo dużo, ale komputer był dla mnie za małym wyzwaniem ;(.

Tak więc jak będziecie grać dajcie znać kiedy pojawić się na TS.

Właśnie ściągam grę, mam oryginał (w sumie kumpel ma, ale nie ma problemu) więc nie powinno być problemu.

Ostrzegam jednak, że nie znam dokładnych zasad gry online a wiem, ze w jakiś sposób różni się ona od normalnej...

No to wygląda na to że startujemy wstępnie o 19. Jak komuś coś wypadnie to postarajcie się dać znać, możemy najwyżej troche zaczekać ze startem.

Okazało się że można grać maksymalnie w 9 osób w multi. Trochę niemiła niespodzianka bo chcieliśmy w 10 osób :) Po początkowych problemach z połączeniem, grało się całkiem nieźle. Lagów nie ma już takich jak rok temu. Dzisiaj kontunuujemy rozgrywkę z wczoraj więc slota chyba na razie nie ma, ale myślę że od niedzieli lub poniedziałku będziemy od nowa grać.

W każdym bądź razie jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia: "jak się połączyć żeby się nie rozłączyć". :)

Edited by Painik

Ja chętnie bym pograł, ale niestety w najbliższym czasie nie będę miał czasu. Z tego co wiem niedługo dodatek, będą religie, szpiegostwo i wtedy rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza. :)

Edited by Painik

Aha, od 20 czerwca. Dlatego chciałem rozruszać kości i zagrać ;). Jakl by co jestem na TS w grupie CiV, grę mam zaktualizowana i gotowy do gry ;)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Create New...