Sign in to follow this  
Followers 0
Neki

Civilization V: Bogowie i Królowie

25 posts in this topic

Civilization V: Bogowie i Królowie

na dniach premiera pierwszego dodatku do ciwki który wprowadza mase nowych jednostek , budowli , cywilizacji z bardzo ciekawymi zdolnościami oraz 2 bardzo ważne rzeczy 1) religia , 2) szpiegostwo wracają i to w wielkim stylu !

krotka recenzja dodatku pl

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8330

1026730234.jpg

youtubelogogn4.png VidA?o YouTube

Gramy w to oczywiście. Diablo nie ucieknie ;).

Ale przyznam, mają ode mnie SUPER minus.

Mają jakieś bzdurne państweka a nie ma POLSKI!

Jedno z największych mocarstw średniowiecza, budząca największy strach w tamtych czasach jednostka, wspaniała hisoria, ogromne znaczenie dla całej mapy europy...

I KURDE NIE MA! Co za żart...

Dużo większy minus należy się Cenedze, za podniesienie ceny i obsuwę w terminie wydania - premiera przeniesiona na 26.06.12.

A co do Polski, nigdy jej nie było i pewnie nigdy nie będzie. Za dużo krajów europejskich. A jak ktoś koniecznie chce grać Polską to ma mody (a przynajmniej miał w Civ IV)

pojawiaqją się pierwsze głosy o tym że gra zaczyna mulić po dodatku

szczegółnie na późniejszym etapie rozgrywki

Gramy w to oczywiście. Diablo nie ucieknie ;).

Ale przyznam, mają ode mnie SUPER minus.

Mają jakieś bzdurne państweka a nie ma POLSKI!

Jedno z największych mocarstw średniowiecza, budząca największy strach w tamtych czasach jednostka, wspaniała hisoria, ogromne znaczenie dla całej mapy europy...

I KURDE NIE MA! Co za żart...

to fakt ciekawe dlaczego sa jakies murzyńskie państewka a nie ma polski przecież byl czas kiedy byliśmy mocarstwem

Polaków nie ma bo jakbyś nie zaczał to w 1795 roku na około 600 tur powinienes sobie zrobić przerwę i zacząć od nowa :)

A jak z multi w dodatku?

Jak ktoś chce tanio (45zł) kupić to niech rzuci okiem:

http://allegro.pl/civilization-v-5-gods-an...2431879722.html

Wczoraj kupiłem, maila ze steam giftem otrzymałem po paru minutach, wszystko wydaje się jak najbardziej ok. Koleś ma same pozytywy, więc nie wydaje mi się żeby chciał sobie poszargać opinie sprzedając trefny towar.

Gra odblokuje się na steamie dziś po północy.

Edit. Premiera Cenegii dopiero 29 czerwca.

Edited by Morley

hehehe pawka :) morley jak pograsz napisz jakas mini recenzje ja sie strasznie napaliłem ale u mnie to norma :)

Czyli z tym kluczem zakupionym czy to steam czy na tej aukcji można dziś - niezależnie od regionu - grać po północy ?

@Neki

Jutro cały dzień planuję poświecić testowaniu. Prawdopodobnie będę na tsie więc jak ktoś miałby jakieś pytania.... A wieczorkiem może coś naskrobie jak nie stracę poczucia czasu;)

@Czuruka

Tak, przynajmniej tak mi steam pokazuje:)

Zagrałem dzisiaj 2 gry testowe, jedną z kompami, drugą z Fehem, obie do nowożytności. Zero problemów.

Napisze krótko: jest lepiej i więcej. Poprawione AI, ciekawsze miasta państwa, nie wspominając o religiach i dużym potencjale szpiegostwa.

Problemów ze ślimaczymi turami pod koniec nie odczułem, ale żeby to dobrze sprawdzić potrzebne jest z ~6 osób.

Tak, lepiej walczy, jest rozsądniejsze w dyplomacji. Ciężko mi coś więcej powiedzieć, jak już wcześniej pisałem, grałem tylko jedną grę z kompami.

wybaczcie ze post pod postem pograłem trochę i bardzo mi sie podoba religia jest fajniejsza niz w 4 czesci i duzo wiecej daje szpiegostwo ciekawe i troche mniej skomplikowane bardzo dobre zmiany i balans jednostek polecam wszystkim fanatyka civki zainteresowanych wspólna gra zapraszam na ts prawie każdego dnia jest jakas rozgrywka

Dodatek celujaco uzupelnia gre.

Ciekawe jaka polityka zadecydowala, ze ta zawartosc nie znalazla sie w podstawce...

Ale niewazne. Gra obecnie stanowi niemal ideal strategii. I o to chodzi!

AI moim zdaniem wciaz jest za glupi (oceniam na podstawie poziomu imperatora), lecz granie vs friend/enemy ma byc glowna frajda z gry.

Zeby tylko nie bylo znanych z okresu popremierowego klopotow ze stabilnoscia gry.

Mam nadzieje zalapac sie na nastepne powazniejsze rozdanie:)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0