Sign in to follow this  
Followers 0
Morley

Civilization V: Brave New World

53 posts in this topic

to nie wyzwiska to początek wojny psychologicznej ten kto nie gra w civke nie zrozumie ;)

Co tutaj robi Tomal? Myślałem, że zniknął na dobre. :)

Stare waśnie w nowym dodatku, oj panowie... Lubię to! :)

z tego co czytam te recenzje wynika ze możemy spodziewać sie najlepszego dodatku do civki w calej jej historii juz nie mogę sie doczekać , nowe sposoby na zwycięstwo brzmią bardzo ciekawie ze juz nie wspomnione o rezolucjach onz i o tym jak wielki będą miały wpływ na rozgrywkę.

z tego co czytam te recenzje wynika ze możemy spodziewać sie najlepszego dodatku do civki w calej jej historii juz nie mogę sie doczekać , nowe sposoby na zwycięstwo brzmią bardzo ciekawie ze juz nie wspomnione o rezolucjach onz i o tym jak wielki będą miały wpływ na rozgrywkę.

Nakładam embargo na Nekopolis i zakaz rozsiewania religii Nekizm :P

Kto za ? :)

Anglojęzyczne recenzje:

http://www.polygon.com/game/sid-meier-s-ci...new-world/11149 8,5/10

http://uk.ign.com/articles/2013/07/08/civi...ew-world-review 9,4/10

http://uk.gamespot.com/sid-meiers-civiliza...review-6411136/ 9,5/10

@Drum, a co oferujesz w zamian za poparcie? :)

Edit: Hameryka już gra, jak ktoś chce sprawdzić przed premierą to relek też już krąży po sieci;)

Edit2: Stream z USA:

Edit3: Pograłem 2 godziny z hakiem Portugalią i jest dobrze. Wenecja też bardzo szybko ma możliwość przejęcia miasta państwa. Zapowiada się naprawdę ciekawa rozgrywka.

Edited by Morley

Panowie, gra zostaje odblokowana za 8h. Informuje na wszelki wypadek bo Neki zaspał i jutrzejszą rozgrywkę przegapi;)

Ja juz pogralem troche i calkiem fajnie, oczywiscie dalej "pare" bledow, ale AI poprawione zdeka, juz nie ma dzikich poziomow happiness gdzie przewaznie ledwo na 10 max lecialem a AI na 50+, to samo z zarciem.

Duzo bardziej komputer zwraca uwage na polozenie i taktyczne wykorzystanie state city i przestaje bezmyslnie wysylac jednostki jedna droga jak widzi ze nie da rady to zmienia taktyke ataku.

Oczywiscie dalej nie ma modow dla multiplayera i komp na wysokich poziomach haxuje jak siemasz potrafiac w 4turze odpalic pantheon xD(ale to bylo juz wczesniej).

Ciekawe jak multi i hybrydowy combat;>

Klucze z keye.pl już wysłane, do ściągnięcia było trochę mniej niż 1GB, można już grać. :)

Hmm ja jeszcze nie dostalem swojego z Keye, zamawialem wersje EU.

Na steamie jeszcze przez 6h promocja -33% na dodatek

Ja zamówiłem wersje PL, była tańsza, ale z tego co widzę teraz nawet nie ma jej dostępnej. :)

Ja nadal czekam na swoją wersje z TPB :)

...wyszła jeszcze przed wypuszczeniem na Steam :P

System walki hybrydowej do bani w rozgrywce multi. Każdy gracz toczący wojne ma swoją ture i trwa to bardzo długo.

...wyszła jeszcze przed wypuszczeniem na Steam :P

Tylko że w Ru/En wczoraj Reloaded wbił i jest ok

System walki hybrydowej do bani w rozgrywce multi. Każdy gracz toczący wojne ma swoją ture i trwa to bardzo długo.

jednak wydaje mi się to jedyny uczciwy system, po wczorajszych grach odczułem że graczom którym się szybciej wszystko załaduje po zmianie tury mają ogromną przewagę...

i mogą praktycznie strzelać do przeciwników jak do kaczek na strzelnicy... prawie czułem się w pewnych momentach jak w RTS :P

jednak wydaje mi się to jedyny uczciwy system, po wczorajszych grach odczułem że graczom którym się szybciej wszystko załaduje po zmianie tury mają ogromną przewagę...

i mogą praktycznie strzelać do przeciwników jak do kaczek na strzelnicy... prawie czułem się w pewnych momentach jak w RTS :P

jednak rozgrywka staje sie po prostu zbyt dluga.

P.S. Czy Rhino wywarł słuszną pomste polski w drugiej wczorajszej rozgrywce?:P

pomsta była okrutna.. aż mnie łeb rozbolał od tego ciągłego biadolenia xP seriously.....

Czy nie powinno sie zaczac od Krakowa? Do Wwy sie nalezy pozniej dopiero przeniesc...

Czy nie powinno sie zaczac od Krakowa? Do Wwy sie nalezy pozniej dopiero przeniesc...

A może od Gniezna :)

Tak naprawde jako Polska powinno sie zaczynac z 3setlersami Lech, Czech i Rus i grac 3nacjami na raz w tym samym teamie

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0