Sign in to follow this  
Followers 0
Rhino

Szukam stałej ekipy na civke

13 posts in this topic

Witam

Jest nas 4-5 osób i gramy dosyć regularnie w cywilizacje. Mysle ze jak wyjdzie dodatek to bedziemy grali nawet czesciej ( combat w multiplayer bedzie w koncu turowy)

na razie gramy quick combat i quick movement no i jest kto 1 ten lepszy w sytuacji combat

siedzimy na tsie i szukamy stałej ekipy na multi (rozne kombinacje 2na2, 3na3, 4na4) wolimy z gory ustalone teamy

jak ktos chce połączyć siły i grać częściej razem to prosze dac znac w tym poscie

osoby o ktorych movie to wiek +25 mature adult male - wszyscy o spokojnym usposobieniu:-)

Z Frankiem nie byłoby spania, wojna od pierwszej tury. :)

Ostatnio całą sobotę od 15 do 3 w nocy graliśmy. Niestety gramy w mmo, więc civke tylko w wolnym czasie, a wieczorami zazwyczaj raidy/eventy mamy.

jak najbardziej po wyjściu dodatku chętnie pogram

myślę że Imukath i Kombajn też mogą być zainteresowani

gramy tak wieczorami od 19 do 24 -jakie dni to sie umawiamy telefonicznie albo na tsie (just-play.pl) (ludzie z ktorymi mozna sie dogadac to ja (Seagrams na tsie, albo Zaraz albo Nutrin)

a wy painik w jakie mmo cisniecie z frankiem?

Edited by Rhino

Franek nie ciśnie chyba w żadne mmo, ale z osób które w civke by pograły to ja i Blue gramy dalej w GW2, Neki z Fehem w WoWa, a co jak co my Civkę lubimy. :) Ogólnie jakby się wszyscy fani civki z tego forum zebrali to gra by nas nie pomieściła, bo chyba nadal jest limit 8 graczy na mapie w multi?

witam, od czasu do czasu też bym się pisał, pewnie Fehu też, spytam z wieczora.daje nasze namiary koledze spoza gildii (dzisiaj dołączy) a dodatkowo Morleya wypada spytać czy nie chce mieć dupska przetrzepanego ot tak dla zasady :))

Ja owszem, dodatek kupie, ale hardcore pvp i ustalone teamy to nie dla mnie.

Magius, Ty już lepiej zacznij sobie sojuszników szukać;)

Nie chce nic sugerować, ale zawsze największe bogactwa są u Nekiego.

No to znowu będę musiał Nekiemu dokopać :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0