Neki

Reaper of Souls

178 posts in this topic

Niektórzy z was pamiętają ze diablo 2 zaczęło lśnić dopiero po wypuszczeniu pierwszego dodatku do niego miejmy nadzieje ze tak samo będzie z diablo 3.

- nowy akt

- nowy bohater "crusader"

- 20 min losowe dungeony z losowymi mobkami i losowym bossem

- nowy crafter "mystic"

- podniesiony level cap do 70 nowe skille

- paragon level dzielony na cale konto, zniesiony cap możemy robic w nieskończoność?

- przemodelowanie legendarnych itemkow teraz naprawdę sa kozackie

youtubelogogn4.png VidA©o YouTube

youtubelogogn4.png VidA©o YouTube

Edited by nekron

no no ;D zapowiada się ciekawie , coraz bardziej wierze że d3 z tym dodatkiem odżyje jak d2 z lod

Zmiany jak najbardziej na plus, ale sama prezentacja dodatku wypadła przeciętnie. Gdy mówili o Hearthstone czy WoWie to mówili z takim zapałem i wiarą w to że będzie super, a jak mówili o Diablo to w sumie nic ciekawego na tej prezentacji już nie było. Zazwyczaj bombe trzymali na Blizzcon, a tu najważniejsze info (brak AH, paragon 2.0, loot 2.0, zaklinanie przedmiotów) zostało ujawnione jeszcze przed Blizzconem i w sumie nie mieli o czym gadać. Miałem taką drobną nadzieje, że skoro takie zmiany podali już przed Blizzconem, to na samej imprezie dorzucą coś równie mocnego, jak np. PvP, a tu zupełnie w drugą stronę się to potoczyło, powiedział, że na PvP się teraz nie skupiają i pracują nad czymś innym.

Już nie wspominając o kolesiu, który mówił "I'm so excited" po czym prawie ziewnął. :) Podobnie z Q&A, niby było, ale jak ludzie zadawali pytania to albo ich zbywali, albo mówili cały czas to samo. Sam zespół od Diablo prezentował się przeciętnie, ale mam nadzieję, że dodatek doda tej grze skrzydeł. Ten nowy dyrektor po Wilsonie prezentował się z nich najlepiej i oby dobrze tym wszystkim pokierował. :)

Z nowości: Bounty Hunt (dostajemy zadania - zabij bossa, wyczyść dunga etc.), adventure mode (mozliwość przenoszenia się po wszystkich lokacjach bez wychodzenia do menu), rifty (losowe lokacje z losowymi mobkami - rollują sie mobki i dorzucane są im skille, np zombie może strzelać fireballem lub podbiegać i wybuchać jak te moby z III aktu). Co oczywiście po dodaniu tego wszystkiego co dowiedzieliśmy się przed Blizzconem daje nam całkiem sporo zmian, tylko słabo to w prezentacji sprzedali. :)

Mogliby ten dodatek wprowadzić już  , bo nie ma w co grać z ludźmi , nie licząc oczywiście jakichś gier single :>

Wypuścili bete dodatku i już od rana na twitchu było kilka streamów z nowym contentem i klasą, więc pojawi się teraz sporo nowych filmików z gameplayu, będzie można zobaczyć też nową itemizacje. :)

No z fazy beta diablo w końcu dojdzie do prawie finalnej wersji jaka powinna być od początku - czekam z niecierpliwością.

Z tego co kojarzę teraz, jest family and friends +  3000 kluczy dla VIPów, więc raczej nie ma co liczyć, że nam coś skapnie. ;)

Ja osobiście jestem ciekawy jakie skile dodadzą. I co z Monster Power. I mam nadzieję że ostatni bes to będzie większe wyswanie niż diabeł:P

Ja osobiście jestem ciekawy jakie skile dodadzą. I co z Monster Power. I mam nadzieję że ostatni bes to będzie większe wyswanie niż diabeł :p

Kilka nowych skilli z Blizzconu:

oraz mniej więcej jakie zmiany chcą wprowadzić w skillach (oczywiście do premiery dużo się jeszcze zmieni, ale można zobaczyć mniej więcej co chcą znerfić): http://www.diablofans.com/news/2021-diablo-iii-reaper-of-souls-datamined-class-changes-including-even-more-crusader-abilities/

W Becie nie ma inferno monster power 1-10, tylko maksymalnym poziomem jest Torment i ustawiamy trudnosć od 1 do 6.

A co do ostatniego Bossa to nikt nie wie. :)

Edited by Painik

niech jeszcze zrobią ladder i gra będzie na godnym poziomie

W zasadzie to jakiś czas temu Game Designer potwierdził laddery. Na pytanie:

I bet you start ladder with paragon 0 and your ladder exp is added to your non-ladder exp in the event of a reset. That's my hope at least

Odpowiedział:

That is currently the plan. Paragon experience will be account but will also be broken out by game play mode. Players who play in Hardcore will have a separate hardcore paragon level from their non hardcore characters.

When a season ends all of the paragon experience you have earned will be rolled into the appropriate pool of paragon experience for the account and you will be able to start at 0 again in the new season.

This is all still a work in progress and subject to change but that is what we are currently intending.

Także po prostu, startujemy nowy ladder, wszyscy grają od 0 (właściwie to i tak będziemy zaczynać od zera, nawet osoby na starym ladderze, bo jest reset gearu i wszystkiego), a po tym jak sezon się skończy to levele paragonu i cała reszta zostaje połączona razem z tymi starymi postaciami. W sumie jedyne co zostaje na starych ladderach to paragon level i jego troche szkoda jak się będzie na nowym zaczynać.

Dla mnie to pewien problem bo już na TSie słyszałem, że nie wszyscy chcą grać na nowym ladderze, a ja chciałbym grać ze wszystkimi, ale również w nowym sezonie uczestniczyć, a nie mam zamiaru grać na dwóch ladderach. :)

mogliby to jakoś rozwiązać w spójną całość , coś na zasadzie od 0 ale  jednak z czym,ś takie new game + ;P

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...