Neki

Reaper of Souls

178 posts in this topic

Jeszcze 20 minut w kolejce na livechat muszę czekać, zobaczymy co powiedzą, jak nie będzie klucza to nie wiem czy czasem nie anuluje zakupu i nie wezmę na szybko od samego blizza ...

aha heheh u mnie live chat nie dziala kurcze naprawdę napaliłem sie na dzisiejsza nocke mam nadzieje ze dostane kluczyk przed północą ;(

Gadałem z gościem od keye.pl, klucze będą wysyłane około północy wg historii zamówień. Facet mi powiedział, że nie będzie takiej sytuacji, ze ich po prostu braknie. Podobno jak już im się nakład skończy to wstrzymają sprzedaż.

o kurcze jak tys sie z nimi dogadał ja mam chat nie aktywny

Ps z drugiej strony wszystko to troche dziwne chat wyłączony żadnego oficjalnego info którego by zaraz nie usunęli no i skoro maja klucze to dlaczego juz ich nie wysyłają chyba ze jeszcze sami nie maja :(

Edited by Neki

Neki nic nie kombinowałem, kliknąłem na ikonkę live-chata i mi się kolejka włączyła ;>

A ja mam ale i tak dzisiaj nie będę grać, bo jutro rano do roboty :p

Poza tym znając życie, to pewnie i tak wszystko dupnie i będą jakieś tam errory 3007 itp ;)

a właśnie dla tych co maja i chcą pograć bez problemu blizz podał sposób jak to zrobić :

logujecie sie do gry przed północą i albo czekacie na komunikat ze ros został odblokowany i wybieracie sobie nowy akt albo jeszcze lepiej wybieracie quest z ubiciem diablo i zabijacie go po globalnym info ze ros został odblokowany po czym gra sama przerzuca was do dodatku.

*WAŻNE* Prace związane z wysyłką kluczy są w toku. Wszystkie zamówienia zostaną najpóźniej zrealizowane 25 marca.

Dla osób, które otrzymają swoje klucze w dniu 25 marca przygotujemy niespodziankę. Prosimy o cierpliwość.

czyli dzis raczej kluczy nie zobaczymy ostatni raz kupuje na keye.pl i wam tez odradzam  juz 2 razy wcześniej zrobili cos takiego star warsy / bf3

Haha filmik miazga, ostatnia scena mnie rozklepała ;P

Neki, jeżeli będą to robić wg historii kupna to akurat my powinniśmy dostać, ja kopiłem 8 marca, Ty chyba wcześniej. Fakt, że zjebali ale może aż tak tragicznie nie będzie.

Edited by Szelus

Szelus bracie nie wierze w takie zapewnienia nikomu u nich nie będzie sie chciało sprawdzać kto kiedy kupił to czysta ściema to samo bylo kiedyś z sw tor tylko tam najpierw mówili ze właśnie wysyłają klucze a dzien później ze jeszcze nie ma bo ciężarówkę kurierska przysypał śnieg :) to co mówią to kłamstwo imo nie maja jeszcze kluczy i sami nie wiedza kiedy będą mieć.

Ps ale zly moge byc tylko na siebie na przyszłość jesli będzie mi bardzo zależało żeby zagrać tuz po premierze kupie od producenta albo z innego sklepu.

to samo bylo kiedyś z sw tor tylko tam najpierw mówili ze właśnie wysyłają klucze a dzien później ze jeszcze nie ma bo ciężarówkę kurierska przysypał śnieg :)

To mnie się przydarzyło Neki i akurat nie na keyach a w fabrycekluczy tak się tłumaczyli. Na keyach jak brakuje kluczy to blokują sprzedaż a w fabrycekluczy sprzedawali dalej, przynajmniej w tamtych czasach. A teraz odwrotnie, RoSa już z fabrykikluczy wysłali a z keye jeszcze nie. :) Ciekawe o której wszyscy dostaną swoje klucze. :)

A ja zamówiłem pudełkową wersję i dzisiaj można było odebrać z rana:)

Już zaklepany kluczyk, mam skrzydełka i czekam na templarka *_*.

2,5h left! :D

można już grać na Azja serwerze ;)

ta tylko potem jak sie przeniesiesz na server eu to będziesz zaczynał od początku :(

Keye.pl oszukały wszystkich - w obawie przed negatywami wysyłali/wysyłają własnie ludziom co kupili na allegro, a ze strony - cisza. W chwili obecnej strona keye.pl jest zablokowana, chyba za dużo ludzi zaczęło anulować zamówienia i stronka została wyłączona :)

Od kiedy gram w wowa na globalu kupowałam tam klucze, dzisiaj kończę moją przygodę z tym sklepem. Umrzyjek zamówił klucz dla siebie na faberycekluczy i miał już o 18 :< Jest mi bardzo przykro, czuję się oszukana, dzisiaj chciałam zarwać nockę, a tak to pozostaje mi tylko zapić się na śmierć i iść spać : (

http://zapodaj.net/639ad753dca82.png.html

Edited by Biedroneczka

Wczoraj chatowalem z Keye.pl i obiecali, ze wszyscy dostana do 13:00 dzis, co nie zmienia faktu ze dali ciala na maxa, nawet dodatek Cata WoW wyrobili sie doskonale a tutaj widac, ze im dalej w las tym ciemniej LOL :D

Taką dramę robić z grą single player :p byście się wstydzili

No nie ? W pracy siedze to mi rybka, ale jak wroce i nie bede mial klucza to sie z lekka wkurze ;)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...