Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja

New World

Rekrutacja
Aktualności
  • Witamy na forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • New World
Neki

Reaper of Souls

Recommended Posts

Mira po patchu ciągle wyrzuca legendary/set - solo na Torment III - w ciągu 2 godzin łącznie 14 sztuk, znerfiony jest tylko XP i quest nie daje już kasy. Można sobie w ten sposób nieco poprawić gear, ale po pierwszej godzinie ma się już dość ( ileż można w kółko to robić? ).

Ciągle też Leoric wyrzuca Legendary po resecie questów ( aczkolwiek jak już ktoś chce "farmić" to Mira jest "efektywniejsza" ).

w sumie za 3 tygodnie i tak te wszystkie itemki będą niepotrzebne... ( itemy z lvl 70 mają mniej więcej 3x wyższe staty ).

Edited by Zethie

niby chodzi o to żeby przed Reaper of Souls nabić jak największy Paragon level

a żeby to zrobić jak najszybciej trzeba mieć dobry sprzęt żeby latać po Torment 6

Zethie, czyli trzeba za każdym razem questy resetować żeby był gwarantowany legendar ?

tak do końca tego nie rozumiem... dojść do Leorica troszkę zajmuje hmm

mi by przydały się jeszcze jakieś upgradey bo ledwo co na Torment 3 wyrabiam

Dla mnie to jest bez sensu :)

Gra się dla przyjemności, a nie żeby w tydzień zyskać co się da i potem się nudzić..... Nigdy nie zrozumiem tego.

Niestety trzeba 'resetować' i faktycznie zajmuje to sporo czasu. Mira jest bardziej 'wydajnym' sposobem farmienia. A tak z moich obserwacji najwięcej legendarek i ziolonych rzeczy leci robiąc akt III ( może ze względu na dużą gęstość mobów ).

Został jeszcze jeden quest nieznerfiony, który nagradza normalnym expem i goldem: zabicie Zoltuna Kulla (Akt II  8. Czarny Kamień Dusz - Komnata Kamienia Dusz). Spokojnie da się go zrobić na T4-5, jak się doliczy exp za zabicie Kulla to wychodzi podobnie jak Mira T6.

Edited by Geralt

Takie ciekawe spostrzeżenie z wczoraj:

Nie wiem czemu, ale mi legendary wypadały zawsze w okolicach godzina 0, 15, 30, 45 ( +/- 1 minuta, grałem kilka godzin i to zwróciło moją uwagę ), zastanawiam się, czy nie ma jakiejś zależności ( np. od momentu rozpoczęcia rozgrywki - właściwie zalogowania się jest jakiś timer, który zlicza 15 min, 30 min itp ). Nigdy nic nie dropneło mi w czasie takiego kwadransu, za każdym razem była to wielokrotność 15 min ( +/- 1 minuta ). Zaczełem eksperymentować i generalnie ubijanie named rare ( taki fioletowy ) dokładnie w takim slocie czasowym ( 0,  15, 30, 45 ) - to prawie gwarantowany 'rare' drop ( jak nie legendary to czasami jest to recepta dla kowala ). 3 Godziny grania na Torment III robiąc 'pony level' barbem - 2 zielone pierścionki, 2 legendary amulety, 1 legendarne spodnie, 2 legendarna bron 1h, 1 legendarna bron 2h, 1 legendary chest, 3x patterny ). Generalnie warto ubijać rare/elite x15 minut od momentu zalogowania się do gry, dzisiaj jeszcze to potestuje ( wygląda na to, że 15 min to minimalny czas, jaki musi upłynąć od legendarnego dropu do następnego w przypadku rozgrywki 1-osobowej ).

Może to tylko ciekawy zbieg okoliczności, ale wcześniej gdy 'farmiłem' Mirę było bardzo podobnie.

Edited by Zethie

Kilka dni temu ktoś się oferował, że pomaga robić uber bosy. Pytałem wczoraj w grze, ale nikt się nie odzywał. Jakby co mam 3 maszynki, sam jestem w stanie robić t1/t2, ale jeśli ktoś może mi pomóc zrobić na wyższym tormencie to proszę pisać. Washi#1326

Ja mogę pomóc. Wczoraj z znajomymi zrobiłem 7x uber bossy na Torment IV ( 4 osobowa grupa ) - i same żółte rzeczy...

W tej samej grupie w queście na zabicie Azmodana - kilka razy i 3 zielone itemy i 6 legendarek, kilka z samego Azmodana ( inne ze skrzynek ).

dodatkowo kazdy kto kupi dodatek dostanie paczke kart do hearthstona jesli ktos zakupi kolekcjonerke 3x paczki to niewiele ale zawsze taka mila pierdółka

ktos pamięta o której na keye.pl wysyłali klucze do d3 podstawki ? bo ich live chat nie dziala a telefonu nie odbierają ... :(

Ja dostałem klucz do podstawki 13 maja o 9 rano.

Wszyscy klienci, którzy zakupili lub zakupią produkt Diablo 3: Reaper of Souls po godzinie 12:30 w dniu 24.03.2014, otrzymają zakupione klucze 25 Marca. Przepraszamy za niedogodności, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby klucze dotarły do Was tak szybko jak to tylko możliwe.

Z tego wynika, że klucze dla tych co zamówili wcześniej będą dziś.

Dajcie znać jak już ktoś z Was dostanie klucz od keye.pl.

Kuźwa jak wyślą jutro z rana to się wkurzę, miała być nocka ...

Dajcie znać jak już ktoś z Was dostanie klucz od keye.pl.

Kuźwa jak wyślą jutro z rana to się wkurzę, miała być nocka ...

dokladnie zapasy juz zrobiłem piwo sie mrozi jak dzis nie dostane klucza to krew mnie zaleje i na pewno nigdy nie kupie juz niczego na keye.pl

Ps Morley skad masz ten cytat bo nie moge go znaleźć

Edited by Neki

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...