Sign in to follow this  
Followers 0
Magius

Partyjka online w Civ 5 może na dniach? :)

38 posts in this topic

Kto chętny niech wpisuje się, ustalimy jakiś dogodny termin .... 

Kto chętny niech wpisuje się, ustalimy jakiś dogodny termin .... 

Z chęcią bym zagrał, civki od wieków nie odpalałem... Z tym że czas na grę znajdę dopiero za tydzień w niedziele, ewentualnie dziś.

Morley....stary byku :)

kolega Shizune1 też chętny jest na grę,niestety  miał dzisiaj problem z zalogowaniem się na RL 

Magius, Ty to dopiero stary byk jesteś :)

W Civ V ze wszystkimi dodatkami czy tą kompletnie nową Civke?

ano stary...i już nie jary hyhyhy

a tak poważnie, może weekend w civkę? piszcie godziny ustalimy jakiś konsensus 

czy z dodatkami, zależy czy wszyscy mają.ja nawet nie wiem co mam.zerknę na steamie, najwyżej dossam resztę

(zakładamy sojusz? Painik reszta świata :) - zawsze było Iglu kontra reszta ale z braku ex wodza i Pawki będzie ciężko...dlatego proponuję nowego wroga publicznego NR1 a mianowicie Painika)

swoją drogą, sojusz założony jednomyślnie przez aklamację , sprzeciwu jakiegokolwiek brak (w chwili obecnej, a głosy nieobecnych bez zwolnień L4 wraz z łapówkami są nieważne, no chyba ,że popierają sojusz hyhy)

też bym w sumie chętnie zagrał.. ale takie FFA mi się nie podoba bo nagle robi się 1v3 albo jakieś ciche technologiczne sojusze i ktoś jest bardzo nie zadowolony

może gdyby jakieś 2v2v... albo 3v3v... to miało by ręce i nogi plus KOS wrogów... tak tylko się zastanawiam

ustali się na tsie, kto z kim (wiadomo jakby nie było każdy przecie Painikowi :) ), co i jak jakie maody etc.

proponuję godzinę 16.00 na start. 

super, kolega Shizune (nowy w RL) także preferuje popołudnie. Niestety ma nadal problem by zalogować się na forum.Udało mu się założyć konto u nas lecz dostępu nadal nie ma, drugi kolega zgłaszał taki sam problem, zerknijcie panowie moderatorzy czy wszystko wporządku.Z góry dziękuję

Tak się w Wiedźmina zagrałem że przegapiłem :) ale słyszałem że dzisiaj graliście, to kto zastąpił mnie w roli wroga publicznego nr 1? :)

Problem tych dwóch osób co się zalogować nie mogły powinien być rozwiązany.

Partyjka wyszła. Graliśmy chyba w szóstkę. Kombajn odpadł dość szybko :P a na koniec tak nam się civka zacięła, że po paru próbach loadingu odpuściliśmy i zakończyliśmy rozgrywkę.

Graliśmy w 8, Drum miał najwięcej pkt, ale Imu technologicznie odskoczył. Jedyna pociecha, ze niedługo wszyscy wyznawaliby satanizm;)

Jak cos to ja moge w kazdy weekend grac po poludniu:P moze w koncu jakas dobra startowa lokacje dorwe gdzie nie bede przez 100tur praktycznie enter wciskal i czekal 2min na reszte xD

Można w kolejny weekend pyknąć kontrolnie popołudniu, może będzie nas z 4-6 , ja jestem za 

też douczam się trochę żeby szybciej tury klikać i nie być pierwszą ofiarą ;)

ale gierka w 8 była całkiem spoko GG all

dzisiaj sie nie zebrala ekipa zadna nie bylo coprawda terminu ale w takim razie proponuje jutro niedziele o 15/16 przydalo by sie 6osob zebrac chociaz:P ktos chetny?

'ja jestem za, a nawet przeciw' -Lech W.

:)) 

Magius, ale następnym razem to pograj więcej niż godzinę :P Wygrał Imu, ja drugi, a Shizu trzeci. Reed niestety zniknął z kart historii za sprawą Polski :D Niestety teren wokół podszedł Imu, a mi nie :(

Następna rozgrywka w następny weekend. Pisać kto chętny.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0