Jump to content

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja
Aktualności
  • Aktualizacja forum Royal Legion
  • CONQUEROR'S BLADE
  • BLACK DESERT
Sign in to follow this  
Magius

Partyjka online w Civ 5 może na dniach? :)

Recommended Posts

ja jestem jak najbardziej za, proponuje sobote o 15 ewentualnie niedziele, dobrze by bylo sie okreslic zeby nie bylo potem ze czekamy a noz sie ktos pojawi.

Jakaś partyjka na sobotę/niedzielę ? Doszło nam 2 nowych graczy do Civki, więc można by zagrać w większość ilość :D Dla tych co nie mają jeszcze kilku DLC-eków to trwa właśnie Hammer Summer wyprzedaż na Steamie i można za grosze dokupić brakujące dodatki ^_^

Ja w weekend bede dopiero dostepny po 18 ale jak bedziecie mogli poczekac to chetnie

Kolejna niedziela z ciwką za nami. Dołączyli do nas dwaj nowi gracze Zarazz i Adooni. Nie wiem kto wygrał bo ty razem odpadłem pierwszy zmieciony przez rzymskiego opresora Imu :D Kolejna partyjka w weekend (kwestia dogadania się)

Edited by Drum

może by już w sobotę zacząć po 15ej, do tej godziny powinno udać się jakoś wyspać po piątku ;)

Ja jestem za niedziela jednak, mam troche do zrobienia w sobote i nie wiem jak z dostepnoscia a w niedziele powinienem byc sprawny:P

Dobra pany mam ten weekend wolny moze Civka? odrazu mowie ze jak sie nie wpisza 4osoby to nie bede pozniej chodzil i szukal ludzi:P wstepnie sobota 14 do 20/21 w zaleznosci od poziomu gry

Ja w sobotę odpadam. Mamuśka ma urodziny, więc na pewno mnie nie będzie popołudniu. W niedzielę mam sporo czasu, więc mogę zagrać.

proponuje kolejnym razem zagrać z NQ-Map.. instalacja jest bardzo prosta (bez NQ-Mod tylko sama mapa) 

generowana mapa jest dużo bardziej zbalansowana żeby każdy miał przyjemny start i dalej gwarantowane zasoby węgla i ropy

nowa wersja 7.1 wyszła dopiero co.. 10dni temu

https://docs.google.com/document/d/16N_wB43A8WI363EFRLfHGIufXQsNqcifcHATuWEB7oU/edit?pli=1#

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Create New...