Sign in to follow this  
Followers 0
Shax

Komentarze do rekrutacji

33 posts in this topic

pamietam ze kiedys unikalismy smiesznych nikow... przykładem zawsze był  MaćkoRycerzPL ... wiele sie pozmienialo w tej sprawie...

Rycerz niestety został :diablo:

A wcześniejszy nick Arashi taki ładny nick

Edited by Shax
1 person likes this

Zapraszam do zachęcania naszych nowych rekrutów , do zasilania grupy Facebookowej . Mam nadzieję że ta grupa rozrośnie się po naszych dwóch tytułach czyt.Blade and Soul i Black Desert conajmniej dwukrotnie. :) pozdrawiam

Edited by Draco

Rycerz jak to jest że w tym BD to same chłopy do ciebie lgna. A widzisz u mnie 6 kobit juz jest ☺

Edited by Draco

Rycerz jak to jest że w tym BD to same chłopy do ciebie lgna. A widzisz u mnie 6 kobit juz jest ☺

o kurcze to już wiem w co będę grał ^_^

@up w BD? Bo jak Ci sie pół gildi zsynchronizuje z okresem, to mozesz zapomnieć o robieniu czegokolwiek :DD

Nie chłopy, tylko chorążowie ze swoim wojskiem :D A kobiety pewnie jakieś też się pojawią jak zwykle.

Nie chłopy, tylko chorążowie ze swoim wojskiem :D A kobiety pewnie jakieś też się pojawią jak zwykle.

Nie zapominaj o mojej małżonce ;)

Jaka jest obecnie liczba rekrutów do sekcji BDO? Bo z tego co pamiętam to jest jakiś limit ilości osób w Gildii w BDO. Więc tak tylko piszę abyśmy przypadkiem nie przekroczyli tej liczby. No i po za tym przydało by się jakoś zweryfikować liczbę osób, bo niektórzy dawno temu się rekrutowali i ciekawe czy jeszcze są aktywni czy już zapomnieli :)

No niby roster na 100 osób, ale jeszcze mamy trochę miejsca w zapasie. Będziemy też w miarę szybko wymieniać nieaktywne gildiowo osoby.

Z tego co widzę w wątku rekrutacji 102 posty. Warto zweryfikować czy mamy 103 osoby w gildii i będzie trzeba ustawiać się w kolejce czy zmieścimy się w 100. Zakładanie 2 gildii w grze będzie bardzo nie wygodne.

z czego może ~30 jest aktywnych w grze - beta+ts
ze 40 może czyta forum i wpisuje się do tematów organizacyjnych/tabel... nie wydaje mi się zeby 60 osób nagle stało się aktywne i siedziały na tsie codziennie - to sie nie zmieni w ciągu tygodnia :d

zakładałbym ze na ten moment, bardzo optymistycznie, mamy +/- 80 osób aktywnych, dla których warto zrobić miejsce w gildii... i 20 takich, które wpisały sie do rekrutacji i jak sie pojawią kiedykolwiek na grze, to nawet nie będzie ich na tsie

Z rekrutacją zawsze tak jest, że przynajmniej 15% wpisanych przed premierą rekrutów się nie pojawia aby dołączyć do rostera w samej grze. Takie przypadki szybko się weryfikuje i usuwa po premierze gry. Jeżeli chodzi o samą frekwencję przed premierą to bym się nie przejmował. Generalnie bety, po których jest reset nie cieszą się zbyt dużą popularnością (na 1 betę nawet ta skromna ilość kluczy, które dostaliśmy się nie rozeszła), a większość ludzi nie wchodzi na TSa, jak nie ma eventu czy jakiejś potrzeby. Tym bardziej, że nowi jeszcze się nie zintegrowali. 

Podobnie zakładam, że mamy ok 80 osób w miarę pewnych. Z tym drugim rosterem będzie bardzo ciężko i na razie więcej jest argumentów przeciw, niż za.

Dodam jeszcze że i tak najwięcej "narybku" wpada do rostera po premierze, wyłowimy ich z czata.

Osoby wpisane po moim poście w rekrutacji będą dołączane do drugiego 25 osobowego rostera i w miarę możliwości przenoszone do głównego. 

Edited by Rycerz

Nick w grze: Kombajn lub Tasiemiec lub Tajpan chyba że będą już zajęte to coś innego wykombinuje  :)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2- 4 godziny/dzień

Klasa postaci: łuczniczka albo sorcerka

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): a gdzie ja nie grałem jeśli chodzi o RL:P jestem w RL od Everquesta 2  :) grałem praktycznie w każde płatne mmo i sporo f2p,

Coś o sobie (opcjonalnie): najbardziej lubię relaksować się przy grach w piątek oraz sobotę  :) a ogólnie to jestem jaki jestem  :)

Oho, lodówkę trzeba będzie dostawić do kompa...

Bardzo się cieszę :)

Jako że przeszedłem rekrutacje niedawno to przeleje tutaj moje doświadczenie z tej rekrutacji i pomysły.

Brakuje jednego miejsca w którym rekrut dowiaduje się wszystkiego co mu potrzebne do wejścia do klanu:
- info o założeniu postu z danymi w miarę łatwo znaleźć (ale brak jasnej informacji o obowiązku przeczytania regulaminu).
- info o rozmowie na ts jest ww. poście ale nie ma przy okazji adresu serwera ani deadline'u, a rekrut wchodząc na ts nie wie co ma ze sobą zrobić (jest info na 6 podstronie rekrutacji pomiędzy postami rekrutów, a na ts jest tylko info dla już zrekrutowanych o uprawnieniach na ts)
- gdoc ze spisem ludzi na start bdo wrzucony gdzieś pomiędzy posty (nie wiem czy obowiązkowy czy dobrowolny ale pewnie sporo pomaga 'górze' w organizacji);

Wszystkie powyższe informacje w mojej opinii powinny być w jednym widocznym miejscu w przyklejonym zamkniętym poście w dziale rekrutacja.

Dodatkowo regulamin by można obowiązkowo akceptować przez wpis na forum. A dla gier z open pvp dodać podpunkt 'stawienie się na wezwanie leadera/co-leadera jest obowiązkowy jeśli jest się online, nie stawienie się grozi natychmiastowym kickiem'.

To jest tylko moja opinia o tym że można to usprawnić. Prowadziłem parę klanów, a do parudziesięciu się dołączałem i wiem jak to wygląda.

Jako ciekawostke wrzuce link do regulaminu z klanu jaki wspoltworzylem przez prawie 6 lat w L2: http://www.legendsoftempest.fora.pl/rules-regulamin,22/regulamin-klanu-polski,3467.html

Edited by Eku
1 person likes this

Wszystkich rzeczy rekrut dowiaduje się na rozmowie. Niezbędne info wysyłam na priv każdemu, kto wpisze się w rekrutację. Coś może potem pozmieniamy, ale na razie level wzywa.

Liczba wolnych miejsc w rosterach powoli się kończy :)

Edited by Rycerz

Siema Deacon

hehe, siemano Eaglu:) Ty juz przeszedles na gamingowa emeryturke? ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0