Redd

Rekrutacja Otwarta

84 posts in this topic

EFKgy1E.png

Rekrutacja otwarta

Sekcja World of Warcraft: Legion

Serwer: Silvermoon

latest?cb=20150728040617

Strona: Alliance

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze World of Warcraft. Jesteśmy 11-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard,  LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar i Archeage. Oferujemy forum, komunikator Teamspeak 3, świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy.

Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu:

Nick w grze:

Ilość czasu poświęcanego na grę:

Klasa postaci:

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

Coś o sobie (opcjonalnie):

1 person likes this

Nick w grze:Reddlock lub Jolythedie

Ilość czasu poświęcanego  na grę: 6-8h dziennie

Klasa postaci: Affliction Warlock i Fire Mage

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW, EVE, ESO, GW2, Aion, Wildstar, SWTOR, TERA, Warhammer, Tibia xD, SilkRoad,Destiny.

Nick w grze: Flyks

Ilość czasu poświęcanego  na grę: 4-10h dziennie

Klasa postaci: Resto Shaman

Doświadczenie w grach MMO : RIFT, SWTOR, GW2, TERA, itd.

Nick w grze: Revr / Rêv
Ilość czasu poświęconego na grę: 4-8 dziennie
Klasa postaci: Fury Warrior / DH
Doświadczenie w grach MMO: EQ2, SWTOR, GW2, LOTRO, BNS, ESO 

Edited by Rev

Nick w grze: Drahen,Drahgar,
Ilość czasu poświęconego na grę: 4-8 dziennie
Klasa postaci: DH, PALA, DK
Doświadczenie w grach MMO: UO, EQ1,SWG, EQ2, SWTOR, GW2, LOTRO, ESO ... itd (generalnie wszystko co nie skośne poza GW2 ;p)

Nick w grze: Szczerbinka / Szczerbi

Ilość czasu poświęcanego  na grę: zależy jak wciągnie

Klasa postaci: Balance Druid 

Doświadczenie w grach MMO: SWTOR, SWTOR, SWTOR i jakieś tam pomniejsze tytuły

Edited by Szczerbinka

Nick w grze: Gragher/Gragherus

Ilość czasu poświęconego w grze: w zależności od potrzeb

Klasa postaci: Warrior/Mage

Doświadczenie MMO: SWTOR, AoC, ESO, LOTRO, WARHAMMER, BDO

Edited by Gragher

Nick w grze:Payor

Klasa postaci: nie mam bladego pojęcia

Doświadczenie w grach MMO : SWTO, ESO, Wildstar

Nick w grze:Kloszi

Ilość czasu poświęcanego  na grę: 2-3h dziennie + napewno w jeden dzień raidowy wiecej.

Klasa postaci: Druid Resto

Doświadczenie w grach MMO : WoW od TBC, AION, LINEAGE 2, WILDSTAR, TERA...itd. w Black Desert grałem w Royal Legion

Nick w grze:Szonn

Klasa postaci: Affliction Warlock i Fire Mage

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): AoC- 8  lat, WOW około 4, ESO, GW2, Aion, SWTOR, Warhammer, 

Nick w grze: Xukundi na BL'u na nowym coś pod Arivald, dzisiaj założę to zmienię tutaj Kharelin na SM

Ilość czasu poświęcanego  na grę: 2-8h dziennie

Klasa postaci: Enh sham, może prot palla zobaczymy jak bedzie wyglądać w dodatku i czy będzie mi się chciało lvlowac

Doświadczenie w grach MMO:  WOW od TBC/MoP, ESO z RL(mam emperora na sorcu BTW), GW2 chwila, SWTOR pare miesiecy ,Wildstar pare miesięcy, Albion online troszke i kilka innych o których już zapomniałem.

Swoją droga pamiętacie kolejki po releasie WoDa na BL'u, BL ma teraz low pop, Silvermoon 1,5miesiąca przed releasem już ma high...

Edited by Arivald
1 person likes this

Nick w grze: Milusinska, Bodziumbko
Ilość czasu poświęconego na grę: 2-6 dziennie
Klasa postaci: Hunter, Warrior, Paladyn, Priest 
Doświadczenie w grach MMO: Vanguard, EQ2, FFXI, FFXV, SWTOR, GW2, LOTRO, ESO ... itd 

Edited by Bodziu

Nick w grze: Thaladras

Ilość czasu poświęcanego na grę: 6-8 godzin dziennie (W weekendy trochę więcej)

Klasa postaci: Hunter BM/MM

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Final Fantasy, Knights of the Old Republic

Coś o sobie (opcjonalnie): Gram w WoWa od czasów TBC. W Pandarii zrobiłem sobie przerwę. Wróciłem wraz z premierą WoD gdzie wyczyściłem Hellfire Citadel na Normalu i Heroiku. Obecny ilvl 730. W legionie planuję grać BM. Po ograniu bety według mnie jest ciekawszy niż Marksmanship. Survival odpada bo nie lubię melasów. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Zawsze też chętnie pomogę innym graczom.
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/silvermoon/Thaladras/simple

Nick w grze: Daimoos

Ilość czasu poświęcanego na grę: 2 do 6 h

Klasa postaci: Od Vanilla Feral 

Doświadczenie w grach MMO : Tylko Wolrd of Warcraft 

Nick w grze: Altaair

Ilość czasu poświęcanego na grę: 2 do 3 h

Klasa postaci: Mag frost/arcane

Doświadczenie w grach MMO : Wolrd of Warcraft - od siedmiu lat.

Coś o sobie : 36 lat, gram dla przyjemności, kiedyś troszkę rajdowałem,  full HC Cata, 10/14 HC MoP, w obecnym dodatku nie grałem PVE, tylko w ostatnim tygodniu odrobinę PVP, 1750 2v2. W planach semi-hardcore rajdowanie w Legionie i oczywiście odrobinę PVP. 

Nick w grze: Sentar

Ilość czasu poświęcanego na grę: przeróżnie, zależy od tego jak pozwala praca, zazwyczaj ponad 20h tygodniowo.

Klasa postaci: Warlock, zastanawiam się jeszcze między affli, a destro na Legion.

Doświadczenie w grach MMO : Za dużo, żeby wypisywać, próbowałem naprawdę wielu gier. WoW czasów ToGTC.

Coś o sobie : 25 letni Radomianin szukający ogarniętych ludzi do wspólnej gry. Mam trochę doświadczenia w różnego rodzaju raidowaniu, ale zazwyczaj kończy się na tym, że jestem casualem. 

Nick w grze:

Garrius

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:

Cóż teraz to trudno powiedzieć, właśnie wróciłem dziś po 7 latach. Koniec miałem na naxie, później trochę sprawdzałem na privach co się zmieniało (zmiany wcale mnie nie zachwycały). Najlepsze było do WOTKLa. Później wow szedł ostro w dół.

Klasa postaci:

Druid - oomkin, ale i tankowałem miśkiem oraz byłem healerem w drzewku. Mam priesta, lubiłem shadowa ale i leczenie też się zdarzało.

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

Właściwie WoW (od 2005 do WOTLK). Trochę Rift i Secret World. W Wowie większość instancji oczyszczona, najbardziej lubiłem Vashij, Archimonda, Kaza i 40 osobową Onyxię i BlackRock. Naxx też był OK. Ale byłem/jestem fanem podstawki wowa, dla mnie mogłoby się skończyć na TBC.

Piotr, 2 dzieci, żona, praca, zwierzęta... i nareszcie wakacje... Kupę lat temu bawiłem się w RPGi (nie na kompie), najbardziej lubiłem Shadowruna, Mechwarriora, Star Warsy i Vampire the Masquerade Dark Ages. Było trochę karcianek - wampir, wilkołak, doomtrooper (ciekawe czy ktoś pamięta). Bitewniaki - Warhammer 40000 (Eldarzy) i Warhammer (High and Wood Elves).

2 people like this

Nick w grze: Elyaeith/Anarietta/Meerci

Ilość czasu poświęconego na grę: 6-8h dziennie

Klasa postaci: Rogue / Hunter / Mage i planuję pograć sporo Demon Hunterem

Doświadczenie w grach MMO: Głównie WoW od małego grzdyla, eksperymentowałem trochę z SWTOR, ale średnio mi się podobał

Coś o sobie: Patryk, lat 19, gitarzysta po ukończonym liceum artystycznym, od października student Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu na wydziale anglistyki

Edited by Lolzcreek

Nick w grze: Hakte

Ilość czasu poświęcanego na grę: W zależności od dnia, aktualnie sporo

Klasa postaci: Druid 90 lvl, teraz lvluje shamana (o nicku Pierdzacy, gdyż nie spodziewałem się, że spotkam polaków) .

Doświadczenie w grach MMO : Grałem od końca Classica do końca woltk, później z przerwami. Próbowałem bardzo dużo darmowych jak i płatnych MMORPG.

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Michał, mam 24 lata. W dodatku chciałbym raidować aktywnie.

Edited by Majkelo

Nick w grze: Zimniak (16000achi+)

Ilość czasu poświęcanego na grę: 2-6 godzin dziennie

Klasa postaci: Marksmanship Hunter (719ilvl), Priest, pala i wiele innych.

Doświadczenie w grach MMO: WoW, Lineage II, Rust, H1Z1, LoL, World of Tanks

Coś o sobie (opcjonalnie): Imię Patryk. 28 lat na karku. Z Pomorza. Prowadzę własną firmę (programista). Bez żony i gówniaków (dzieci).

Edited by zimniak

Nick w grze: Eclath

Ilość czasu poświęcanego na grę: zazwyczaj 2-8h dziennie. Zależy czy w danym dniu jest mniej obowiązków czy więcej

Klasa Postaci: Paladyn (jak zawsze) z tym wyjątkiem że teraz przy Legionowych zmianach będzie to Holy Pala Melee Healer

Doświadczenie w grach MMO: WoW, Lineage 2 , Rust , TESO, EvE Online, The Secret World itd.

Coś o sobie (opcjonalnie): Na imie mi Emil i mam 26 lat. Pochodze z pod Lublina, lubię pić piwo (okazjonalnie) spotykać się ze znajomymi, czytać o tajnych organizacjach i podobno trąca ode mnie fanatyzmem do Templariuszy, Joannitów i różnych ubogich Rycerstw ;)

w gry MMO gram od 12~ lat. Niestety moją pierwszą grą mmorpg była Tibia, ale od czegoś trzeba zacząć. Tak dla równowagi ostatnie MMO w które grałem to EvE Online

Nick w grze: Niefart

Ilość czasu poświęcanego na grę: w tygodniu 2 - 3 godziny dziennie (nie zawsze), w weekendy  kilka godzin od wieczora, do upadku formy

Klasa postaci: rogal

Doświadczenie w grach MMO : wow na globalu od czasu cata do pand włącznie, później przerwa i przygoda z sunwellem

Nick w grze: Scaryghoul

Ilość czasu poświęcanego na grę: dużo, będzie do ok. 5 godzin dziennie, czasami więcej.

Klasa postaci: pref. DK, ewentualnie każda inna jeśli będą braki.

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): mu online, wot, wow od podstawki, knight online, ragnarok, cs.. 1.6 oczywiście :)

Coś o sobie (opcjonalnie): Nie potrafię mówić o sobie, każdy kto będzie miał ze mną styczność oceni sam/a. (21lat)

Edited by Scaryghoul

Nick w grze:

Daroka 

Ilość czasu poświęcanego na grę:

Bardzo różnie, w zależności od dnia oraz obowiązków (pracuję w systemie 24godzinnym) czasem kilka, kilkanaście, a czasem wcale przez kila dni.

Klasa postaci:

Ogólnie grałem wieloma klasami, obecnie Outlaw Rogue - Daroka, Shaman - Gobhar

Lista jest dość długa w WoW'a od TBC do MoP, obecnie jeszcze The Division.

Kamil, lat 25, pracujący, szukam Gildii w której można spędzić miło czas z ludźmi na poziomie, gram "for fun" (ale jak coś na raidzie nie idzie po myśli to potrafię kilka godzin powalczyć ^^) szukam "normalnych" ludzi z którymi można skoczyć na PvE oraz PvP.