Rycerz

Rekrutacja 2016/2017

431 posts in this topic

SL9Qu2k.png

Rekrutacja otwarta selektywna

Sekcja Black Desert Online

Serwer: Alustin

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze Black Desert Online. Jesteśmy 11-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard,  LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar i Archeage. Oferujemy forum, komunikator Teamspeak 3, świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy.

Nasze cele:

Naszym podstawowym celem jest budowa zgranej i silnej sekcji, grającej wspólnie w sympatycznej atmosferze. Z racji specyfiki tytułu  chcemy budować uniwersalną sekcję o profilu PvX, dlatego od wszystkich gildiowiczów będziemy wymagać zaangażowania zarówno w elementy pve jak i pvp.

Planujemy zbudować roster na poziomie 100-120 aktywnych graczy, osiągnąć poziom zgrania pozwalający na zdobycie i utrzymanie własnego terenu, oraz sprawnego działania naszej gildii. Chcielibyśmy przy tym zachować umiar i pamiętać po co gramy w gry. Najważniejsze to dobrze się bawić i pamiętać, że „porażka jest nawozem sukcesu” J

Wymagania:

1.     Do gildii przyjmowane są osoby pełnoletnie.

2.     Przejście procesu rekrutacji (wpis na forum i rozmowa na TS3).

3.     Zalecana jest duża aktywność na Teamspeak 3 (w przypadku eventów jest to obowiązkowe).

Dodatkowe zasady (obowiązują w sekcji BDO)

1.     Rekrutacja poprzez forum i rozmowę na TS3 obejmuje wszystkich bez wyjątku, niezależnie od rangi.

2.     Nie jesteśmy demokracją i sekcja BD nie jest tu wyjątkiem.

3.     TS3 nie służy do reklamowania obcych stron i komunikatorów.

4.     Poszukujemy osób potrafiących działać w grupie, samotne wilki i egoiści nie sprawdzą się w naszym systemie.

Coś o kadrze zarządzającej sekcją

Lider sekcjiAntras

Zastępca lidera sekcjiKiroshki

Oficerowie:

Radian

Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu:

Nick w grze:

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:

Klasa postaci:

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

Coś o sobie (opcjonalnie):

Edited by Rycerz
1 person likes this

Pierwszy!

Nick w grze: Rycerz (i jego różne wersje)

Ilość czasu: + 4-5 godzin dziennie

Klasa postaci: Warrior 

Doświadczenie w grach MMO: WOW, EVE, ESO, GW2, AoC, Wildstar, SWTOR, TERA, w RL od 2012 roku.

Coś o sobie: Mam 24 lata, studiuje na Wojskowej Akademii Technicznej i moja dziewczyna nie wie, że gram w gry :( H E L P

Nick w grze: Merok (i jego różne wersje ;)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2-5 godz dziennie

Klasa postaci: Wizard / Tamer / Sorcerer (zależy co nam dadzą na start)

Doświadczenie w grach MMO: w RL - Tera, Guild Wars2, WildStar, WoW, ArcheAge, Final Fantasy XIV  (ogólnie - Rappelz, SWTOR)

Coś o sobie (opcjonalnie): Underground ma dla mnie dwojakie znaczenie ;)

Status: Przyjęty

Edited by Rycerz

Nick w grze: Lezwannbe / Livilien

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2-4 godz dziennie (po 20 jak trolle pójdą spać)

Klasa postaci: Wizard / Tamer

Doświadczenie w grach MMO: Lineage2, WoW, WAR:AOR, Aion, Tera, Guild Wars 2, Wildstar, Rift, EvE, TESO, Destiny razem z RL: Archeage

Coś o sobie (opcjonalnie): MMO zacząłem od L2 i od tamtej pory błąkam się szukając czegoś co wypełni pustkę po tym jakie L2 kiedyś było. W każdej z gier w którą grałem czegoś brakuje, to pvp, to pve, to ludzi z którymi można posiedzieć na tsie i popingolić 3 po 3. A może to mnie brakuje czasu, a w nadmiarze mam lat? Tak czy siak gram (czy raczej pogrywam) w większość tytułów, które wymieniłem powyżej. W tej chwili najaktywniej w EvE i Destiny.

Edited by Rycerz
1 person likes this

Nick w grze: Aytrax  (iTrax / Aytraksus / Zetsumei);

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 4-6h w pn-pt, 8h+ w sb-nd;

Klasa postaci: Warrior

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wstąpiłem do RL gdy startowaliśmy w Aionie - Gorgos, z znajomymi w RL także pogrywałem później casualowo w Tera, GW2, L2, FFXIV - niekoniecznie na starcie.

Zaczęło się od 6 lat spędzonych w Lineage2, a potem już było z górki. Ponad wszystko cenię sobie to co sprawiało, że L2 tak długo dla mnie pozostawało najlepszym MMORPG - open pvp, wojny klanowe, pk, siege, rywalizacja między klanami i konieczność gry w zgranej gildii jeśli się chce coś osiągnąć.

Jestem dobrej myśli i trzymam dni urlopowe na start BDO-EU     :sofa: 

Edited by Rycerz

Nick w grze: Nekrus/Surken idk...

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ile będę mógł 3-6+ dziennie

Klasa postaci: Sorc/wizard 

Doświadczenie w grach MMO:

Rift, Gw2 Teso, AA(tylko konkurs ale zawsze coś) z RL poza tym masa innych tytułów których wymienianie imało by się z celem

Nekrus chyba nick mówi wszystko. A tak na serio 24 lata, lubię i interesuje się programowaniem, bazami danych i tworzeniem gier. Cześć osób może mnie kojarzyć bo organizowałem konkursy w Gw2 Teso i AA. Jak nie kojarzy to zapraszam na TS często siedzę(nie gryzę). 

Edited by Rycerz

Nick w grze: Redd

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Dużo 

Klasa postaci:Ranger/Blader

Doświadczenie w grach MMO : WOW, EVE, ESO, GW2, Aion, Wildstar, SWTOR, TERA, Warhammer, Tibia xD, SilkRoad,Destiny

Edited by Rycerz

Nick w grze: Coenus (Wrexus, Zahir, Coenus )

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40h ?

Klasa postaci:Ranger/Sorcerrer

Doświadczenie w grach MMO : zajebiście duże, sprzęt mam ostry ... skill na tarcze też mam ... jak to hawk ranger ;) 

Edited by Rycerz

Nick w grze: Acetanilid albo jakiś inny związek

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2-8h (zależy od zajęć)

Klasa postaci: zależy co będzie na starcie

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wildstar, chwila w AA, w innych gildiach to większość mmo

Edited by Rycerz

Nick w grze: się wymyśli

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2-8h

Klasa postaci: archer jeśli będzie albo ninja

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Warhammer, Aion, SWTOR, GW2,  TERA, Wildstar, WOW

Edited by Rycerz

Nick w grze: +/- Fluks

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  +/- 30h

Klasa postaci: Giant / Tamer ?..

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): od początku Rifta w praktycznie każdej

Edited by Rycerz

Nick w grze: Kicerk 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15+

Klasa postaci: "Tank"

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW2, ESO w RL, Aion, FF i inne.

Coś o sobie (opcjonalnie): Wreszcie sprzęt z prawdziwego zdarzenia  :) Do tego normalna robota i dużo czasu  :D

Edited by Rycerz

Nick w grze: Axikor
Klasa postaci: Sorc/wizard 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 4-6
Doświadczenie mmorpg: Ultima Online, Lineage 2, Dark Age of Camelot, Entropia Universe, Star Trek Online, Eve Online, Tera, SWTOR, Elder Scrolls Online, ArcheAge,

Edited by Rycerz

Nick w grze: Laren
Klasa postaci: Archer / Tamer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 4-8
Doświadczenie mmorpg: Ultima Online, Entropia Universe, Eve Online, Neocron 2, Dark Age of Camelot, Star Trek Online,  Elder Scrolls Online, ArcheAge, Starport : Galactic Empires

Edited by Rycerz

Nick w grze: uzur

Klasa postaci: nie wiem
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: parę godzin dziennie
Doświadczenie mmorpg: ponadprzeciętne

Coś o sobie (opcjonalnie): nie lubię Barby

Edited by Rycerz

Nick w grze: Timat czasami Drizzd 

Ilość czasu: od 1h do hmm

Klasa postaci: różna

Doświadczenie w grach :bf2 ,3 ,4 cod black ops 1,2 , WoW 3 lata , SWOTOR ,Wildstar a reszty grzechów nie pamiętam  :)

Edited by Rycerz

Nick w grze: Szczurek

Ilość czasu: 3-6 godzin dziennie (6 w weekendy)

Klasa postaci: nie wiem jeszcze bo nie znam gry ale raczej magiczna postac jakas

Doświadczenie w grach MMO: Neocron, SWG, EQ2,WOW, EVE, GW2, AoC, SWTOR, w RL od 2006 - na forum 2007 chyba  :).

Coś o sobie: Mam 38 lat, 2 dzieci , więc urwanie glowy i w pracy i w domu  :)

Edited by Rycerz
1 person likes this

Nick w grze: nuuub

Ilość czasu: 2-3h dziennie, weekendy 6h+, pracuje na 3 zmiany, więc raz będę wieczorem, innym razem nad ranem  :)

Klasa postaci: Ranger / Blader

Doświadczenie w grach MMO: WoW, GW2, Tera, L2 (kupe lat, szkoda że popsuli nowe kroniki)

Coś o sobie: 25 lat, student Mechaniki i Budowy Maszyn, patriota. 

Edited by Rycerz

Nick w grze: Momochi 

Ilość czasu: 2-4 h dziennie, weekendy 8+

Klasa postaci: Warrior / Blader 

Doświadczenie w grach MMO:L2,WOW,GW2,Aion z tych najsławniejszych i cała masa bullshitu archlord,allods,rappelz,shaiya itp.

Edited by Rycerz

Nick w grze: Pucckin

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 6h max

Klasa postaci: Tamer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): W skali od 1-10 dałbym sobie 7;

Coś o sobie (opcjonalnie):Nigdy jeszcze nie byłem w gildii, a przynajmniej takiej poważnej, która ma własne forum, proszę jednak o danie mi szansy.

Edited by Rycerz

Nick w grze:SiergiejPL ( i inne ) 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2-5 dziennie w weekend 6-10h

Klasa postaci: Tamer/(Sorcerer/Valkyrie i Ranger planuję tez pograć nimi żeby obadać)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):Nie za dużo ale takie 6/10 jest Vindictus/Tera/SRTOR/RoM/RQ/Rift?PoE/Metin2/Cabal/Aura Kingdom i chyba jeszcze inne ale te doświadczenie nie było duże 

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam 22 lata w gry gram od małego dzieciaka nigdy nie byłem w poważnej gildii takiej jak ta a chciałbym bo BDO wydaje się bardzo prosperującą grą na rok 2016. W gry wyżej podane nie grałem za długo ze względu na zbyt szybkie nudzenie się grą wyjątkiem jest Royal Quest grałem dość długo w niego ponieważ miałem fajną gildię i razem z nimi chciało mi się grać i było super. A jeśli chodzi o BDO nie mam dużego doświadczenie chciałbym się uczyć o tej grze od najlepszych i dlatego chcę dołączyć właśnie do was na chwilę obecną gram na Rosyjskich serverach.

Edited by Rycerz

Nick w grze: Fstyt, Szejm (i jego różne odmiany tego słowa)

Ilość czasu: + 4-5 godzin dziennie

Klasa postaci: tak

Doświadczenie w grach MMO: WOW, Mu, ESO, Metin, Rift, Tibia, TERA.

Coś o sobie: Mam 21 lat, studiuje i będę grał w gre.

Edited by Rycerz

Nick w grze: Bushido (lub coś w podobie jeśli nick był by zajęty).

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Czas gry zależny od tego jaką zmianę będę miał w pracy ale tygodniowo spokojnie spędzam przed komputerem minimum hmm 20 h i to raczej będzie teraz czas poświęcony tej grze ponieważ nie gram w inne gry w tym momęcie .

Klasa postaci: Wojownik a w przyszłości też Kunoichi jak tylko gra udostępni tą klase .

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): World of Warcraft grałem w tą grę od wejścia dodatku WotLK , Royal Quest , STWOR , oraz wiele więcej nie potrafię wymienić . Jedną z gildi w której byłem w World of Warcraft była Katedra Snu .

Coś o sobie (opcjonalnie): Coś o sobię hmmm jestem osobą która łatwo zapoznaje się z grami typu mmorpg , przyjazny , łatwo łapię kontakt z innymi graczami , co ważne gram dla przyjemności nie dla spiny .

Edited by Rycerz

Nick w grze: Payor

Klasa postaci: nie wiem

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: sporo

Doświadczenie: Swtor, WoW, ESO, Wildstar, Star trek online

Edited by Rycerz

Nick w grze: Gragher

Ilość czasu: Jak zawsze - za dużo w grze za mało na sen.

Klasa postaci: Zobaczymy

Doświadczenie w grach MMO: WOW, AoC, LOTRO razem z RL w SWToR & ESO

Coś o sobie: Mam 25 lat, inżynier mechanik, prowadzę firmę, lubię się napić (PS. Kiedy ogarniamy IEM?)

Aktualnie siędze do 23listopada w Tajlandi więc jestem mało dostępny.

Edited by Rycerz

Guest
This topic is now closed to further replies.