Rycerz

Rekrutacja 2016/2017

431 posts in this topic

Nick w grze: HayabusaKEK

Ilość czasu: około 4h dziennie

Klasa postaci: Witch

Doświadczenie w  grach mmo: B&S, Tera, PoE, i wiele innych

Coś o sobie: 18 lat w BDO gram od 2 tygodni wiec licze na jakąś pomoc :)

Nick w grze: SpeedE

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:15 i więcej

Klasa postaci:Dostosuje się do wymogów w Gildii

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):WOW, EVE, TESO, ALBION,GW2

Coś o sobie (opcjonalnie):Witam mam na imię Michał mam 35 lat BDO mam od dzisiaj i chciałbym dołączyć do fajnej ekipy aby spędzać miło czas z fajnymi ludzmi.Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

Nick w grze:Jestemkoxuatynie 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:+15

Klasa postaci:Berserker

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Gram od 11 lat mmorpgi Metin2 około 6 lat 4story 1rok margonem krótko i po margonem powróciłem do metina aż do tej pory, ale zobaczyłem na yt i przeszedłem na BDO 

Info dotyczące gildi: wcześniej grałem jako samotny wilk w metku ani 4story gildia nie była mi potrzebna a tu samemu tak w moim mniemaniu słabo się gra

Coś o sobie (opcjonalnie): Przeżyłem 17 wiosen mam na imię Konrad jestem z Warszawy i szukam luźnej ekipy do grania w BDO

Kontakt: http://steamcommunity.com/id/daarnook/

Nick w grze:MAROKKO

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:5-8 godzin 

Klasa postaci:Dark Knight

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):Linaage 2 3 lata, world of tank 6 lat 

Coś o sobie (opcjonalnie): Witam mam 30 lat i szukam spokojnej Guldi do wspulnej zabawy prosze o kontakt i pozdrawiam Daniel

Rekrutacja do BDO w związku z zamknięciem sekcji zostaje zakończona. 

Edited by Rycerz

Guest
This topic is now closed to further replies.