Dragonheart

Rekrutacja 2018

234 posts in this topic

SL9Qu2k.png

Rekrutacja otwarta selektywna

Sekcja Black Desert Online

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze Black Desert Online!
Jesteśmy 15-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard,  LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar i Archeage.

Oferujemy forum, komunikator Discord, świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy.

Nasze założenia, cele i postanowienia gildii:
Link do tematu

Wymagania:

1.     Do gildii przyjmowane są osoby pełnoletnie.

2. Do gildii przyjmowane są osoby z 59lvl i 460RS

3.     Przejście procesu rekrutacji (wpis na forum i rozmowa na Discord).

4.     Obowiązkowa jest duża aktywność na Discord (Jeśli nie możesz aktywnie rozmawiać, to przynajmniej bądź na nasłuchu).

Dodatkowe zasady (obowiązują w sekcji BDO):

1.     Rekrutacja poprzez forum i rozmowę na Discord obejmuje wszystkich bez wyjątku, niezależnie od rangi.

2.     Nie jesteśmy demokracją i sekcja BD nie jest tu wyjątkiem.

3.     Discord nie służy do reklamowania obcych stron i komunikatorów.

4.     Poszukujemy osób potrafiących działać w grupie, samotne wilki i egoiści nie sprawdzą się w naszym systemie.

5. Osoby, które swoim zachowaniem będą w znaczącym stopniu negatywnie wpływać na pozostałych członków zostaną usunięte z gildii.

Kadra zarządzająca sekcją:

Lider II Sekcji Royal Legion
VanBlade - (Bastian)

Zastępca II Sekcji Royal Legion
IAmExile - (Exatros)

Lider Sekcji PvP
Hoope - (DarkHopek)

Oficerowie Royal Legion
Necromances - (Necroo0)
Celestiall
Revbdo - (Rev)
Motwg - (Młotek)
Shiro0

Typ gildii:

Semi Hardcore PvX (PvE + PvP)

Adres Discord:
https://discord.gg/XsfZUKf

Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu:

Nick w grze (Family Name): 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 

Klasa postaci: 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:

Coś o sobie (opcjonalnie): 

Edited by Bastian

Pierwszy!

Nick w grze (Family Name): Dracorian

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~25h

Klasa postaci: Sorceress/Ninja

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Poprzednia sekcja BDO

Cześć! Mam na imię Robert ;)
W wolnym czasie oprócz grania w gry lubię malować figurki, jak również spotykać się z różnymi ludźmi i wspólnie grać w planszówki :)
Swoją przygodę z grami MMO zacząłem już bardzo dawno temu i jak do tej pory jest to mój ulubiony gatunek gier.
Aktualnie powróciłem do grania w Black Desert, gdyż stęskniłem się bardzo za potęgą RNG ;)

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Black_Hunters

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: różnie, zależnie od pracy. Powiedzmy 3-4h dziennie

Klasa postaci: Mystic

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Silkroad (10 lat), Guild Wars 2, Cabal

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Alan, oprócz grania w MMO i komputery jestem też gitarzystą. Czasem też streamuję.

W BDO gram od niedawna i nadal się uczę :)

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Inoori

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~30h

Klasa postaci: Wizard 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lata praktyki w grach typu Aion,l2,wow,lc itd itd :D

Cześć! Mam na imię Mateusz
W wolnym czasie oprócz grania w bdo lubię ogladać anime/seriale. Swoją przygodę z grami MMO zacząłem już jako 7-8 letni chłopczyk i jak widać trochę mnie to wciągnęło :D.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): IAmExile

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~30h 

Klasa postaci: Aktualnie Ninja

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Parę lat w Wow'a

Siemka, jestem sobie Patryk :D

Gram odkąd miałem 8 lat i to jest po części moje drugie życie :D. Staram się poświęcać tyle czasu ile mogę. Poza graniem lubię oglądać anime. Interesuje się również programowaniem :D.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Stachowiaki

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~25-30h

Klasa postaci: Kunoichi

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Większość czasu World of Warcraft, przelotnie Revelation Online, Guild Wars 2 oraz Tera Online 

Coś o sobie (opcjonalnie): Moje imię Mateusz

Poza graniem na komputerze uwielbiam chodzić na koncerty, oglądać anime bądź czytać mangę ;)

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Dragsong

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę : ca 20h

Klasa Postaci :  Sorceress  

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali) : Tera, Aion i duzo innych :D

Coś o sobie (opcjonalnie): Nazywam sie Bartek.

Jak chcecie cos wiedziec to mozecie sie mnie zapytac :D

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Tenebbris

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 35~

Klasa postaci: Dark Knight

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Około 12 lat grania w MMO (Metin2,RoM,LC, Aion, Tera, WoW, Flyff, ArcheAge.. reszty wymieniać nie będę, bo jest tego za dużo owo) 

Coś o sobie (opcjonalnie): Hej. Nazywam się Daria. Poza byciem nerdem lubię jeść i denerwować ludzi wokół siebie c: Masę czasu spędzam słuchając muzyki. Mam za sobą 11 lat oglądania anime, a aktualnie czytam głównie mangi. 

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): VanBlade

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok. 40h - w chuj

Klasa postaci: Striker

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Prawie początek BDO + GW/GW2

Coś o sobie (opcjonalnie): Sebastian, latek 25, zamieszkanie okolice Warszawy. Lubie sobie pośmieszkować, jebnąć sobie dobrą nutę i zacząć fejl.. eee enchantować.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze : Altrasza ;

Ilość czasu poświęconego tygodniowo na grę:  Wiele godzin :x

Klasa postaci: Witch ;

Doświadczenie w grach MMO: gry MMO pojawiały się u mnie bardzo często od dziecka po dziś dzień. Zahaczyłem o takie tytuły jak: Tibia, Rappelz, Last Chaos, Runes of Magic, Allods, 4Story, World of Warcraft, Guild Wars, Tera. Całkiem niedawno zakończyłem przygodę z Aionem. Po zakupie lepszego sprzętu zainteresowałem się Black Desert, gram od miesiąca i jestem zadowolony, przewiduję poświęcenie dużej ilości czasu tej produkcji. Tak więc na chwilę obecną i mam nadzieję, że jak najdłużej skupiam się na BD. Między czasie grywam w LoLa ;) ;

Coś o sobie: 23 lata, student germanistyki od podstaw, od marca zaoczna szkoła fryzjerska. Jestem pozytywną osobą.  Lubię bułki na parze i mielone z burakami.

POZDRAWIAM  :))

Wyrzucenie z powodu nieaktywności

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Polincia / (FM- Kajamonuru)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~20h

Klasa postaci: Tamer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Dofus, Wakfu, Neverwinter, Aion, gram jeszcze w LOL'a.

Hej, mam na imię Kamil, ale znajomi, szczególnie w sieci mówią na mnie Kiki [KajKaj]. W MMO mój najczęstszy nick to Polinea. Pojawiła się jak miałem jakoś 15 lat, teraz mam 26. Charakteryzuje się ona jasnymi oczami, różowymi włosami, byciem Kawaii oraz tym, że jest infantylna. Ja jedynie bywam infantylny i mam specyficzne poczucie humoru. Nie, nie mam różowych włosów xD

Pozdro! ^^

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): DarknessWarriors

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Zależy od możliwości

Klasa postaci: Dark Knight

Doświadczenie: Pierwsza Tego typu gra 

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Kesshikum

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: jak najwiecej :)

Klasa postaci: Valkyrie

Doświadczenie: wiele gier mmo :)

Coś o sobie: Siema, Jestem Daniel lubie grac w gry :D

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name):  Wasyyl

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  3-4h/ dziennie

Klasa postaci: Striker

Doświadczenie w grach MMO: Dużo czasu poświeciłem grą typu: MU Online, Metin 2, Cabal, Tibia, GW2, WoW(poniżej 2 miechów)

Coś o sobie (opcjonalnie): Pracuje, w wolnych chwilach korzystam z rozwoju technologi i gram w gry :)

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Amatari

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15-25h

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Kilka miesięcy w WoWa, trochę w Cabala, GW2

Noooo ogólnie to jestem Adrian i mam 18latek. W wolnym czasie gram w gry, czyli cały dzień xD Czasami pogram coś na pianinie, lubię słuchać metal/rock, oglądam anime ;D

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): MeiereieM, nick postaci: Lubartowka

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  ~16

Klasa postaci: Sorc

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): lineage 2 (ok. 10 lat), WoW- 6 miesiecy, ogolnie testowałem większośc sensowych gier mmo:)

Coś o sobie (opcjonalnie): mam 31 lat, mieszkam w Łodzi, zajmuję się diagnostyką i naprawą płyt głównych (laptopy, tablety itp)

PS. family name w trakcie zmiany, wiec moge miec do nastepnego maintance inny:)

Approved!

Edited by Txurruka

Nick w grze (Family Name): HesuS5

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Jako że jestem studentem a obecnie trwa sesja to tak 2-3h dziennie 

Klasa postaci: Musa/Striker

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Spędziłem dużo czasu w Tera Online głównie NA oraz w ESO no i BDO 

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Norbert lat 19 student elektrotechniki :) w wolnych chwilach gram w gry oraz na Gitarze (akustyk i elektryk) czytam i oglądam "chińskie bajki" :D

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): PissDrunx

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: SPORO

Klasa postaci: Mystic

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): bdo niewielkie, metin spore, tera, archeage 1k godzin + 

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Szymon, lat 20, łamie nogi na desce i gram w gry :O 

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Shokiro

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: na tę chwilę max 10 h + sporo afk

Klasa postaci: Valkyrie i Musa

BDO od początku gry z ponad roczną przerwą, wcześniej kilka lat w Aion, lata temu dużo czasu grałem w DarkOrbit, settlersonline swego czasu i to w RL wraz z Magiusem :)

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Ariel. Wiek 27 lat na co dzień wiecznie zajęty pracą lub młodą piękną żoną :). Z wykształcenia technik informatyk i hobbysta jeżeli chodzi o sprzętówkę. Aktualnie kierownik w jednej ze znanych sieci elektromarketów.

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Metmin.

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~ 20h.

Klasa postaci: Tamer.

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): aion 3 lata, Blade and soul 500h, BDO 60h i trochę guild wars 2.

Coś o sobie (opcjonalnie):  mam na imię Krzychu, lat 19. Interesuje się programowaniem, od czasu do czasu rozbijam się rowerem i także oglądam anime.

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Vestiga

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Około 25-30h

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 8 Lat z przerwami Cabal Online, rok Aion, 2 lata WoW i ogólnie prawie każde MMO przetestowane w jakimś stopniu

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Bartek, 25 Lat. Generalnie jestem fanatykiem gier komputerowych i samochodów :D Na codzień zajmuje sie pracą, ale nie przeszkadza mi ona w normalnej grze :D

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): TheWall77

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~2h

Klasa postaci: Ninja

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 500h w warframe

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Luniak (Luniaczenko)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: przynajmniej 3h dziennie co daje 21 godzin, aktualnie tyle ile wlezie.

Klasa postaci: Striker

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Były Najlepszy Polski Klan w Warframe(CKY)

Coś o sobie (opcjonalnie): Moje imię to Norbert, lat 26(jeszcze). Gracz od lat 12. W Black Desert gram od około trzech miesięcy. 

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Orarara ( Excito )

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  30h 

Klasa postaci: Witch

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  Bardzo duże doświadczenie w Guild Wars 1/2 - w BDO gram od niecałego miesiąca.

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Wojtek lat 25 - od bardzo długiego czasu grałem w obie odsłony Guild Wars jednak dla miłej odmiany zacząłem niedawno przygodę z BDO. Kontakt z Wami udało mi się złapać na streamie Dragonheart`a - zresztą na discordzie też miałem już przyjemność z Wami posiedzieć.

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): AikidoKobayashi (Perdo)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 21

Klasa postaci: Striker/ Wizzard

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Pare lat grałem w wowa, troche Lotro, no i Tibia, za mlodych lat :)

Coś o sobie (opcjonalnie): Adam lat 31, jestem z Torunia. W bdo jestem poczatkujacym graczem.

Nie pojawił się na rozmowie

Edited by Dragonheart