Dragonheart

Rekrutacja 2018/2019

243 posts in this topic

Nick w grze (Family Name): Tifirifi

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 14

Klasa postaci: sorceress 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tibia i Metin2, za młodu 

Coś o sobie (opcjonalnie): Filip lat 23, jestem z Wrocławia.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Vastitas

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40-50 tygodniowo mogło by się uzbierac

Klasa postaci: Maehwa

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcja wow, w wowa to juz od 2010 by było

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Z Discorda

Coś o sobie (opcjonalnie): Kuba 21 lat, jestem z okolic oświecimia. lubie filmy sci fi/fantasy i dobry stary death/black metal z lat 90

Approved!

Edited by Txurruka

Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu:

Nick w grze (Family Name):  Kayushi

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: dziennie siedze od 8 do 13h więc w tygodniu 40+

Klasa postaci:  Main Maehwa 61 lvl , wizard 60 lvl

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  Age of conan, Guild wars 2, Aion, Final Fantasy XIV onine , teraz black desert od 2 lat

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: znam was poprzez moją rodzinę która już grała wiele lat temu z wami w Age of conan i była oficerem również tej gildii.

Coś o sobie (opcjonalnie):  Mateusz 18 lat w listopadzie 19, mega uzależniony gracz gier mmorpg , zwłaszcza black desert od 2 lat przez tą grę w sumie nie gram w nic innego poza BDO.

Szpieg? Wyszedł po 1 dniu bez słowa.

nie szpieg , przecież napisałem wiadomość że odchodzę na gildii po prostu nie mój typ gildii po zamieszaniu z akcją PVE i PVP , a na forum jestem aktywny bo są inne selekcje gier

Edited by Makiguchi
wyjaśnienie

Nick w grze : Zaprutek / Hawros

Klasa : Sorc / Dragonknight

Styl gry : PvP

Imie : Radosław

Doświadczenie mmorpg : w 3 du... i jeszcze wiecej :P

Krótko o sobie : praca gra i cala reszta :)

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Elency

Klasa postaci: Striker

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zalezy od dnia :D

Coś o sobie (opcjonalnie): Mateusz lat 31, jestem z okolic Wrocławia obecnie mieszkam  w Anglii

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Nifa

Klasa postaci: Valkiria

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10

Coś o sobie (opcjonalnie): Daniel  34

Approved!

•  
Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name) : Aisshaa

Klasa postaci:  Witch

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  10h

Coś o sobie (opcjonalnie):  Mam na imię Asia (wieku nie napiszę ;p ) ogólnie pozytywnie zakręcona osoba ;)

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name):  Guda

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: dziennie siedze od 2 do 4h aktywnie reszta na afku (20~h active)

Klasa postaci:  Musa Maehwa valkyrie wizard witch 58

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  TERA, Aion, Lineage 2, tibia... EVE Online, kilka innych tytułów których aktualnie nie potrafię sobie przypomnieć ostatecznie gram w bdo niecałe 2 lata

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Probass mówi że jest fajnie miło i przyjemnie :)

Coś o sobie (opcjonalnie):  Cześć gram w mmo po pracy (:

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Karkol (Steelknight)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2h dziennie (10-14h tygodniowo, czasem więcej)

Klasa postaci: Warrior

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Raczej spore, w BDO ponad roczne doświadczenie jednak po przerwie 1,5 roku uczę się na nowo. Inne gry dłużej niż 2miesiące: WoW (prywatne serwery), Archlord, Mu Legend, LoL, NoH, HoN, Silkroad i wiele wiele innych.

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Od Kimuriela

Coś o sobie (opcjonalnie): Od początku BDO tworzyłem gildię Destroyers, pod dowództwem Kimuriela. Coś tam umiem ale po przerwie mam plecy i muszę sobię wiele przypomnieć.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Xenoryke (Aepzarah)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  15-20h

Klasa postaci:  Striker 56 oraz Wizard 55.

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Zaraz po premierze grałem przez mniej więcej pół roku w BDO z Royal Legionem. Poza tym EVE Online, Wurm Online, WOW, TESO oraz wiele innych.

Coś o sobie (opcjonalnie): Kacper, lat prawie 26! Lubię grać w gry (ale w sumie Tomb Raider nieszczególnie...), ASG, poza tym próbuję grać na gitarze. Żyję pracuję i robię różne rzeczy, dlatego gram ma być dla mnie zabawą.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Natmar (Harret)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  ~20h

Klasa postaci:  Wizard 57 lvl

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Grałem mniej więcej dwa lata w Neverwinter Online oraz kilka miesięcy w Wurm Online i TESO.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name) : Cygnni (Celestiall)

Klasa postaci:  Sorc 59 Ranger 57

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  20 godziń (może dobę ;P)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 2 lata w BDO 3 miesiace ArcheAge
Coś o sobie (opcjonalnie): Cześć, jestem Karolina. ;) Jestem tutaj bo lubię grać w komputer (tj. bdo , lol etc)z fajnymi ludźmi pośmiać się oraz pożartować :D oprócz tego słucham muzyki bardzo lubię Rocka nawet kiedyś coś tam grałam na gitarze :) Lubię koty (ale nie jeść)
Dziękuję, pozdrawiam :D

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name): Hellyo (Osullivann)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: od 1 do 00

Klasa postaci: Witch 61lvl, maehwa 57lvl

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): parę miesięcy gry w tere online, tutaj ponad rok (w gildii poprzedniej jako oficer i dowódca party na nodwary)

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:od ziomka(kimu)

Coś o sobie (opcjonalnie): Artur 24lvl w życiu xd

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Sunret (Kirits)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ostatnio coraz mniej.

Klasa postaci: Striker 60 lvl

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Trochę się w gry grało, gram od początku bdo.

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Od Kima

Coś o sobie (opcjonalnie): Piotrek 23 lata, nie ma po co więcej pisać.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): XGintamaX

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 100% na nody, godzin 10 -20

Klasa postaci: Mystic

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  

Coś o sobie (opcjonalnie):Lukasz, lat 27. Moja zajebistos was i tak prycmi. Wiec po co opowiadac.

Approved!

Edited by Dragonheart

Nick w grze (Family Name): Hikensa (GMHikers)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: +/- 14

Klasa postaci: Kunoichi

Doświadczenie w grach MMO : Warframe, metin :D, Shyiya (czy jakoś tak),

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: google: bdo polskie gildie

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam 20 lat, lubię grać w grupie, dużo gadam :D

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name): Mariol

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 20h

Klasa postaci: -

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Ragnarok

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:Google

Coś o sobie (opcjonalnie): Mariusz 27 lat

- out

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name): XxMoriaxX

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 20

Klasa postaci: Dark Knight

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  powrót po długim czasie do MMO (kiedyś guild wars, ostatnio Cabal online)

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Z gry

Coś o sobie (opcjonalnie): Paul 27 lat

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name): Simba91

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  Hmm z racji roboty myślę że ok 20h tygodniowo

Klasa postaci: Musa

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Metin, Silkroad, Linage

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:Google

Coś o sobie (opcjonalnie):  Witam mam na imię Bartek, mam 26 lat, żyję i pracuję w UK. Jestem raczej świeżym graczem jeśli chodzi o mmorpg wyżej wymienione gry grałem raczej okazjonalnie bez większego rozkminiania. Do Black Desert usiadłem wczoraj i odrazu stwierdziłem to jest to :)

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name):  Necromances

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  Dużo wchuj wieczorami 

Klasa postaci: Musa/Wizard

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  BDO od premiery do czasów wprowadzania awk, sporo czasu w WoWa.

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: To wy dowiedzieliście się o mnie

Coś o sobie (opcjonalnie):  Jestem królem

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze : Mightygods/ IamBallanced

Klasa : Mystic

Styl gry : PvP

Imie : Michał

Doświadczenie mmorpg : BDO od kwietnia 2016

Krótko o sobie : Kiroshki na nowym koncie. Gram głównie dla NW. Poza BDO gram w Hotsa

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name):  Fruugos

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  Dopiero zaczynam przygodę z Black Desert Online ale myśle że tygodniowo to bedzie to z jakieś 15-30/40h

Klasa postaci: Dark Knight

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  Aion - 2lata, Guild Wars - rok, 4Story - 3lata, Neverwinter D&D - 3lata, WoW - rok

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: O waszej gildii dowiedziałem się od wujka google który mi pokazał waszą gildie w internecie :)

Coś o sobie (opcjonalnie): Jestem Arek. Mam prawie 19 lat. Chodze do technikum informatycznego w małej miejscowości Działdowo (Warmia-Mazury). Gram na gitarze, saxofonie, perkusji; śpiewam, lubie rysować grać w gry oraz tworzyć muzykę. W BDO jestem graczem początkowym nie dawno zacząłem z BDO przygodę i chciałbym znaleźć gildię która jest optymistyczna do nowych członków oraz która mnie nauczy wielu rzeczy i w której panuje fajna atmosfera ;). 

- ok

Edited by Bastian

Witam 

Nick w grze (Family Name): Bellcros(Bellacros)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 45 minimum

Klasa postaci: Striker i 12 innych

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Zaczynalem od Tibi i Mu online chyba mowi samo za siebie (stary dziad)

Coś o sobie (opcjonalnie): Karol lat 32, gram w bydlo od 2 lat szukam dobrej ekipy i zabawy

- ok

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name): ToHellAndBack

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zależy od tygodnia od 2 godz dziennie do gry 24/7

Klasa postaci: Character Selection ^,^ Co przypadnie do gustu, aktualnie Lahn

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): LastChaos, Rappelz, BDO, PoE i wieeeeeeeeeeele innych gier

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Byłem w gildii ok. półtorej roku temu. Teraz dowiedziałem się o niej dzięki notce na Worldchat

Coś o sobie (opcjonalnie): Lat ponad 20 lat, nie wiem czym grać i jak grać. Co ważniejsze jestem osobą na prawdę komunikatywną. Szybko się denerwuje ^^

- ok, 3 dni pod dołączeniu poinformowano o nieokreślonej obecności - Re inv po powrocie
- POWRÓT inv 15.07.2018r.

Edited by Bastian

Nick w grze (Family Name): DonChiro

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:ok 20h

Klasa postaci: DarkKnight

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): metin2,elsword

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Od znajomego

Coś o sobie (opcjonalnie): Paweł, 31lat.

- oczekiwanie na rozmowe
brak odezwu

Edited by Bastian