Dragonheart

Rekrutacja 2018/2019

243 posts in this topic

Nick w grze (Family Name): LichQueen

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~30 godzin

Klasa postaci: Witch

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): głównie WoW

Coś o sobie (opcjonalnie): Na imię mam Julia, oprócz masowego grania lubię też oglądać anime, rysować i udzielać się towarzysko :)

Nick w grze (Family Name): Volterax (Riiss)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 24/6

Klasa postaci: Vitch

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Aion ,Nostale,BOTI .

Coś o sobie (opcjonalnie): Dorota ,jestem z Elbląga .Pracuję po pracy ogarniam w domku i zasiadam do BDO czasami gram w planszówki ( settlers) .

Nick w grze (Family Name): Neflineff (Neffs)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 50+
Klasa postaci: Dark Knight
Doświadczenie w grach MMO : Aion, Conquer Online

Nick w grze (Family Name): Vennom

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:37

Klasa postaci:Lahn

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Bdo od wakacji 2017

Coś o sobie (opcjonalnie):Paweł lat 18, jestem z Lubina.Jestem mega gadułą

Nick w grze (Family Name): Kirimune (Ventuzori)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 35+

Klasa postaci: Ninja

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Jeśli Metin2 za dzieciaka się nie liczy to brak :D

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Czat w grze

Coś o sobie (opcjonalnie): Cześć, jestem Wojtek w wolnych chwilach studiuję 

Nick w grze (Family Name): OneEyedOwls

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Zależy od spraw osobistych, lecz coś ponad 20h

Klasa postaci: Tu jeszcze się waham między, DK, Sorcererem

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Ponad 2 lata w Tera Online, dodatkowo dość długi epizod w Silkroad

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Google :)

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię szymon, postanowiłem drugi raz podejśc do BDO, lecz za dużo nie wiem o tej grze, więc szukam ludzi, którzy mogą mi pomóc oraz wspólnie pograć.

Nick w grze (Family Name): Xtrap (Acdalv)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Myślę że ok 30 godzin jeśli będzie czas to przycisnę więcej.

Klasa postaci: Mystic

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tyle tego było że ciężko powoli wymieniać, 12 lat grania zahaczyłem większość topowych tytułów. W RL grałem w Tera Online, Blade and Soul i Black Desert (wcześniejsza sekcja RLXT)

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: W sumie to już nie pamiętam chyba od Draco.

Coś o sobie (opcjonalnie): Mateusz, 26 lat. Oprócz zamiłowania do gier lubię dobry serial, film, anime. Jestem zapalonym wędkarzem. 

Nick w grze (Family Name):  Narloch

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: konto online cały czas, ja gram około 15

Klasa postaci: DK

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): ---

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Z discorda BDO Polska

Coś o sobie (opcjonalnie): 

Nick w grze (Family Name):  Ryoukio(Incantia)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Tyle ile pozwoli praca i życie

Klasa postaci: Tamer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 2 lata Blade and Soul, 3 lata Nostale, i wiele innych MMO ale nie ma sensy tego wypisywać.

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:  Z discorda BDO Polska jakiś miły pan napisał :D

Coś o sobie (opcjonalnie):  Please be gentle, witajcie mam na imię Emanuel mam 21 lat, młody, wysoki, brunet... ups to chyba nie forum randkowe, taki żarcik na początek. Więc tak mam na imię Emanuel, 21 lat, introwertyk, mieszkający w centrum Polski, w województwie Łódzkim, interesuje się wszelakimi tematami, od gier aż po ludzką psychologie. Hobbistycznie zajmuje się "informatyką" w rożnym stopniu, lubię oglądać anime (spokojnienie nie jestem weebo), kocham grafikę komputerową  "siedzę" w tym około 3-4 lat jak nie dłużej, więc polecam się :). Mam nadzieję, że wytrzymacie ze mną w gildii.

Nick w grze (Family Name): Doneczek(WYKLENTY)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-25h

Klasa postaci: Dark Knight

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Metin2/Wow

Coś o sobie (opcjonalnie):  Siemanko z tej strony Donat, lat 21, student Elektrotechniki w Szczecinie.W wolnym czasie przeważnie gram w gry (Nie tylko BDO) oraz czasami oglądam chińskie bajki .

Edited by Doneczek

Nick w grze (Family Name): Blueness(Bartq)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:20-25 

Klasa postaci: Sorceress

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  Pół dzieciństwa na Tibii drugie na Metinie no i bdo od dłuższego czasu 

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Facebook

Coś o sobie (opcjonalnie): Witam, jestem Bartek mam 21 lat, studiuje logistykę w Szczecinie, na ten moment większość czasu poświęcam grom i kobiecie także często będziecie mnie widzieć online. Grywam w różne inne tytuły od Rocket League'a, po Shellshocki czy Dead by Daylight. Tak po za domem to jeżdżę, a raczej uciekam przed Strażą leśną na quadzie. Od czasu do czasu też streamowałem, ale jakoś brak ochoty ostatnimi czasy spowodował tego zanik. Co do gry to niestety nie jestem RNGcarried więc będę potrzebował waszej energii ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Nick w grze (Family Name): Akkans

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 21-25h

Klasa postaci: Musa

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Diablo 2,Diablo 3, RYL i inne których nazw już nawet nie pamietam :D

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Przez Google'a

Coś o sobie (opcjonalnie): Jestem Karol lat 18, chodzę do technikum, uczę się jako elektryk, uwielbiam  gry MMORPG, kocham pieski, jestem troche małomówny, :D

Nick w grze (Family Name) ;Shadowdoom(Kirjgaya)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: w każda  wolna chwilowe

Klasa postaci: Wizard

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):WOT WOW L2 BDO

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: od znajomego

Coś o sobie (opcjonalnie): 37 lat pracuje i gram w MMORPG ;]

Nick w grze (Family Name) ; Nagcze(Hizumaki)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 20 h

Klasa postaci: Wizard

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Aion

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: od znajomego

Nick w grze (Family Name): Fenomenaly

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 35h

Klasa postaci: Kuno

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): MuOnline Lineage2 Aion Tera 

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:od znajomych z gry

Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Kamil mam 31 lat jestem z Warszawy.

Nick w grze (Family Name): Yominokuni

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20h

Klasa postaci: Tamer,Wizz,Striker

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage2, BDO,Aion,Tera.

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:Od Kolegi.

Coś o sobie (opcjonalnie):Jak ktoś potrzebuje mechanika, to pisać. 

Edited August 12 by Bastian

Nick w grze : Czarny_pan

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę : 20h+

Klasa postaci: Striker

Doświadczenie w grach MMO : wow/tera/c9/bdo (za dużo by wymienić ^^)

Coś o sobie : praca drukarz ^^ jak by ktoś coś potrzebował walić ;p

Nick w grze (Family Name): NecroT

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: od 20 do 30

Klasa postaci: Striker / Berserker

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Przerobilem od groma MMO

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Oglaszalem sie ze szukam gildii i ktos sie odezwal

Nick w grze (Family Name): SpoVn (Overlord7)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 15h+

Klasa postaci: Warrior

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Rok w BDO

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Google

Nick w grze (Family Name): Dymski

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: od 1h az do 5h 

Klasa postaci: Mystic

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): L2, Aion, Wildstar, tylko te po kilka lat.

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: Shiro

Coś o sobie (opcjonalnie): Jestem cichym chlopakiem z prawie 3ka dzieci maloczasu na granie ale inaczej nie umiem zyc jak tracic czas na "GRE"

Edited August 12 by Bastian

Nick w grze (Family Name): MiraiYukki

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 50/60h

Klasa postaci: Tamer/Loli

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Rok w BDO

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: W ogóle się nie dowiedziałem, omegalul...

Coś o sobie (opcjonalnie):Naprawdę was to obchodzi? OwO

Nick w grze (Family Name): Szachtar (Hirudinea)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30+

Klasa postaci: Wizzard

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): gdzieś posiałem stare konto :D w BDO jeszcze zaczynałem w RL_XT, poza tym Aion, Diablo i wiele innych

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?: w którejś grze dawno temu, dołączyliśmy z kolegą :D

Coś o sobie (opcjonalnie): lepsze od farmienia w mmo jest znęcanie się na zajęciach nad studentami ;) zazwyczaj zalegam na TS3 RL :)

Edited by szachtar

Nick w grze (Family Name): KeinTagashi

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~20h

Klasa postaci: Ninja

Doświadczenie w grach MMO przeciętne.

Coś o sobie (opcjonalnie): oprócz grania praca, rodzina moje hobby to sztuki walki trenuje już od 13 lat (karate)

Nick w grze (Family Name): RychuMafija

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Dużo

Klasa postaci: Ninja

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas?:od kolegów

Coś o sobie (opcjonalnie): JD

Nick w grze (Family Name): Lilith999/(YukiSanChan)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Dużo

Klasa postaci: Sorceress / Witch

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wolfenstein:Enemy Territory, Kal ,Tera, Aion, The Elder Scrolls, BDO od wyjścia gry ^^

W jaki sposób dowiedziałeś się o nas: z discorda BDO polska

Coś o sobie (opcjonalnie): mam na imię Agata mam 26lat mieszkam w Szczecinie lubię grać i rysować.Na co dzień zajmuję się moim 5 letnim synkiem Kacprem.