Sign in to follow this  
Followers 0
Bastian

Ustalone - Cele, Założenia, Postanowienia

1 post in this topic

W tym temacie zostaną dokładnie przedstawione cele, założenia oraz postanowienia gildii. Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018

II Sekcja Black Desert została reaktywowana 2 lutego 2018r.
Dawna marka RL która trzymała Terytoria, powraca na świat Black Desert!

CELE:

Głównym celem powstania tej gildii i wznowienia sekcji BDO w Royal Legion, jest znalezienie licznego grona osób, z którym będziemy w stanie w bardzo miły i sympatyczny sposób spędzać czas, wspólnie grając, rozwijając nasze konta i prowadząc wojny o terytoria (Node War).

Cel ten obejmuje dwie grupy osób:

  • Osoby, które zapoznały podstawy gry i chcą wykorzystać swój potencjał w aktywnej gildii.
  • Osoby, które już grają od początku bądź wracają po przerwie i chcą zaistnieć wraz z gildią na scenie PvP

Jako że jesteśmy Gildią Semi Hardcore PvX nie rekrutujemy osób, które nie mają żadnego doświadczenia w świecie Black Desert Online. Skrajne wyjątki występują, lecz to musi być ktoś bardzo bliski od Gildiowicza.
Każda osoba jest w deklarowanej przez siebie grupie - PvE,PvP,PvX a każda grupa różni się wypłatami/kontraktami i obowiązkami w gildii.

Dla osób, które aktywnie grają i będą zainteresowane wzięciem udziału w zaawansowanej części gry (Grupa PvP), gildia będzie stale organizować:

  • Treningi PvP (Solo i grupowe)
  • Wojny Gildii (Polowanie na członków gildii z którymi mamy wojny)
  • Wojny o terytoria (Node War) 2 - na tydzień

Jak również dla wszystkich aktywnych członków gildii poza samymi bonusami, które otrzymujecie za posiadanie aktywnego kontraktu (więcej AP, accuracy, gathering etc.), będziemy oferować wspólne wypady na Gildyjne Bossy (puturum), z których poza drobną ilością kasy jest szansa na wypadnięcie End-game Biżuterii.

Głównym Celem gildii jest nasz wspólny cel - prestiż i dobra zabawa.

ZAŁOŻENIA:

Zakładamy, że grono osób, które do nas dołączy będzie stale rozwijać swoje postacie, poszerzać swoją wiedzę na temat gry i mechaniki oraz w miarę swoich możliwości aktywnie uczestniczyć w życiu i wydarzeniach Gildii.
Gildia jest nastawiona na Ambitny styl gry. Gildia ma być miejscem do którego z radością przychodzisz aby się zrelaksować po ciężkim dniu pracy i zawsze będziesz otwarty na poznawanie i zawieranie znajomości z nowymi osobami.

Zakładamy również, że spośród osób, część z nich z chęcią postanowi przyłączyć się na stałe do grupy prowadzącej regularne wojny o terytoria (Grupa PvP). Dzięki temu grupa PvP będzie mogła stale podnosić sobie poprzeczkę aż osiągniemy taki poziom, że będziemy mogli konkurować z topowymi gildiami o nody T3/4.

POSTANOWIENIA:

Gildia postanawia i ogłasza wszem i wobec, że:

  • Gildia wymaga 59lvl i 460RS a osoby poniżej progu, mogą ubiegać się o członkostwo poprzez nawiązanie ze mną kontaktu i ustaleniu szczegółów.
  • Nigdy nie pojawi się przymus, aby wszyscy członkowie gildii musieli na podany termin osiągnęli konkretny wyższy poziom bądź ekwipunek.
  • Nigdy nie pojawi się przymus, aby wszyscy członkowie gildii nagle zaczęli aktywnie praktykować i uczestniczyć w zaawansowanym PvP.
  • Wszyscy członkowie będą stale (w miarę swoich możliwości) rozwijać swoje umiejętności i aktywnie czerpać korzyści z przekazywanej im wiedzy.
  • Wszyscy członkowie będą stale (w miarę swoich możliwości) aktywnie pojawiać się na gildyjnym komunikatorze i integrować się z pozostałymi osobami.

 

Dołączając do gildii akceptujesz powyższe cele, założenia oraz postanowienia i zobowiązujesz się ich przestrzegać i godnie reprezentować gildię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0