Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Nick w grze: Nervowy
Wiek: 35
Klasa postaci:  Berserker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: różnie 40-50h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW, Destiny 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hejka

Nick w grze: Izydora

Wiek: jeszcze 48. Serio, są ludzie którzy tyle żyją 😁

Klasa postaci: Shadowhunter

Ilość czasu poświęcanego grze tygodniowo: różnie, ale tak na oko to będzie między 20 a 40/50

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Obecnie casual, ale to zależeć będzie również od współgraczy. Jestem ugodowa, można mnie namówić 🙂

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Jestem za stara żeby wszystkie pamiętać 😛 Te w które grałam najdłużej, albo jeszcze o nich pamiętam to Lineage2, AoC, WoW (chyba najdłużej), Aion, SWTOR, TSW, Warframe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam

Nick w grze: Enlok

Wiek: 31

Klasa postaci: Sharpshooter

Ilość czasu poświęcanego w grze tygodniowo: Różnie. Wszystko zależy od tego czy jestem w domu. Myślę, że między 20-30.

Nastawienie (Casual/semi hardcore/hardcore): Obecnie casual, ale jak czas pozwoli to też semi hardcore.

Doświadczenie w grach MMO (Najwięcej grałem w WoW-a. A oprócz tego: Guild Wars 2, Final Fantasy XIV, MU Online, Albion, Black Desert, SWTOR.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam

Nick w grze: Lêidara (1445)

Wiek: 33

Klasa postaci: Sorceress

Ilość czasu poświęcanego w grze tygodniowo: Około 40

Nastawienie (Casual/semi hardcore/hardcore): Semi hardcore (5 altów 1370 przygotowanych do pusha do 1415 z SH researchem kiedy nadejdzie)

Doświadczenie w grach MMO: WoW, SWTOR, D3

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Jkubixxx (1450)
Wiek: 24
Klasa postaci: Gunslinger
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: za dużo (ok 60h) 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): LA, New world kiedyś: lineage II, GW2, Tera, skyforge, 4story, MU legend, Neverwinter, metinek, FF14 ale tylko na próbę
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Kubix

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Zerohoo
Wiek: 27
Klasa postaci:paladyn
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20?+-
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual+
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): BDO/AION/ALBION/TIBIA/
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):  prospect

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kknpthxbye

Wiek: 31

Klasa: gunlancer

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: trudno powiedzieć, 40h a czasem o wiele mniej - praca w trybie 4 zmianowym. 

Doświadczenie w grach MMO : Tibia, muonline, Albion , new world, cabal online, world of Warcraft, GW2

Nastawienie : casual/semi-h.

Link to comment
Share on other sites

Nick: StaryGrzybiarz

Wiek: 29

Klasa: Bard 1475

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 90h w 2 tygodnie

Doświadczenie w grach MMO : Albion granie kijkiem to moja pasja , można powiedzieć ze jestem weteranem grania staffem ,3000h spędzonch w grze

Nastawienie : hardcore

dołączam list motywacyjny i cv jako ze jesteście tak prestiżową gildia która utrzymuje sie z grania w gry komputerowe

uważam to za obowiązek

list-motywacyjny.pdf cv.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiek: 20
Klasa postaci: Shadowhunter, Bard
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ciężko stwierdzić ponieważ gram codziennie i to zależy głównie od tego ile mam rzeczy do zrobienia w grze.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Pogrywałem kiedyś trochę w Black Desert, Albiona lecz gry mi nie spasowały. Warframe (prawie 700h). PoE (krótko). Metin 2 (klasyczek) serwery prywatne.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Deluszyn
Wiek: 23
Klasa postaci: Wardancer - main | Sharpshoter, Gunlancer, Lance Master - alty
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Około 40h
Nastawienie: Semi-Hardcore 
Doświadczenie w grach MMO: Adventure Quest World (mało komu znana gra, kiedyś przeglądarkowa w której mam około 3000+ godzin)

Edited by Deluszyn
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Sushimi
Wiek: 18
Klasa postaci:Artillerist - main, Destroyer Gunslinger - main alty, Deathblade Lance Master Soulfist - alty
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 60-70h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): POE (450h), Warframe (235h), chwile WoW, SWTOR ale dawno
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): DontBlameMe/Shadow

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Faerina
Wiek: 21
Klasa postaci: Sorc 😞
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Zalezy od kontentu
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): pare miesiecy w wow (legion/bfa)
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Feader3

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Deadzior
Wiek: 26
Klasa postaci: Deadeye (Main) / Berserker (Alt)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30-40h?
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore/hardcore (pewnie jak content się większy pojawi).
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW (7 lat?) Albion Online (2 lata), Guild Wars 2 (rok), MU Online (2 lata).
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nick w grze: MiuMiu
Wiek: 37
Klasa postaci: Wardancer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-50
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW, GW 1&2, 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...

Nick w grze: Utthu
Wiek: 36
Klasa postaci: Soulfist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: najczesciej weekendy wieczorami i w tygodniu moze godzinka dziennie (zalezy od sytuacji w domu)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual 
Doświadczenie w grach: Aion ale to bylo dawno ( cleryk bo trzeba bylo leczyc meza w puszce 😄 ) i pozniej troche probowalam z Bardem . nastawienie bardziej na PVE niz PVP 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Siema ponownie,

24 lutego 2022 dostałem się do gildii jako Scrapper main, ale musiałem zrobić sobie przerwę, na którejś stronie jest mój wpis:

Posted January 24, 2022
Siema, jestem ShymeG (mój Discord: ShymeG#1998) (...)


Czy jest możliwość powrotu do gildii? Z uwagi na urodzenie się dziecka musiałem odstawić granie... Obecnie też nie mam tyle czasu na granie co kiedyś, dlatego zmieniłem maina na Paladina, żeby łatwiej było wykorzystać mój czas (i nie być tam mocno gate keep'd).

Obecnie 126 roster, 1480 paladin, 6/6 yearning, 4x3 + 2 (mam zamiar po Brel zrobić 5x3 + 1), 18/30 Plan Set Card (+1% dmg dla team'u), 5/6/7 lvl gemów.

Czekam na odpowiedź, tu czy na discordzie 🙂

 

Edited by ShymeG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...