Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Nick w grze: VonHagen
Wiek: 34
Klasa postaci: Gunlacer - na pewno main, alt - się zobaczy,
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ciężko określić, ponieważ pracuje dużo i o różnych godzinach,  także.... jak będę miał czas to nawet 4-5h dziennie a jak nie to 1h albo wcale. tygodniowo 5-10h...
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): ogólnie sam siebie traktuje jako semi hardcore - hardcore ale teraz z powodu braku czasu chyba raczej będę casual łamany na  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO: początek klasyka - Lineage 2, oh Lineage 2, potem Guild Wars 2 (weteram - od premiery z dużymi przerwami do dziś, kilka legend (min legendarne skrzydła z PvP), full ascended na kilku postaciach itp) grałem trochę w TERĘ, ESO i FFXIV w sumie testowałem większość jak nie wszystkie znaczące MMO  ale zawsze wracałem do GW2, teraz mam nadzieje się to zmieni po wyjściu Lost Arka
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): SonicR

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Deacon
Wiek: 35
Klasa postaci: TBD
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Na poczatku duzo ~60h+, pozniej zaleznie od tego jak mi gra podejdzie
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Warhammer, Darkfall, BDO (przez chwile), New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Jadzia
Wiek: 36
Klasa postaci: TBD
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Poczatkowo sporo, a pozniej sie zobaczy 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Piasek
Wiek: 38
Klasa postaci: Summoner, Berserker, jeszcze się zastanawiam
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage II,  WoW, TERA, Albion, Aion, i kilka innych.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Piasek#0463

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Brzozo
Wiek: 25
Klasa postaci: TBD, pewnie mag, jaki konkretnie to się zobaczy
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: trudno powiedzieć, 20+ powinno się utrzymywać
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual+
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): głównie WoW privy, GW2, FFXIV, BDO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Palin
Wiek: 37
Klasa postaci: Zasięgowa, prawdopodobnie sorc
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Zaczynałem w Mu online w 2003, Silkroad, Guild Wars 1, L2 na Nightmare, Runs of Magic, Aion na Infinite Aion, WoW na offie, Guild Wars 2, TERA,  oraz wiele mniejszych epizodów w innych grach.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Palinek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Aikanae
Wiek: 40
Klasa postaci: Caster w zamyśle,  ale się okaże.
Ilość czasu planowanego ygodniowo na grę: 30
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Maple, Aion, Eve Online, Tera, Cabal,  Blade & Soul, Diablo 3, Wow, FFXIV (najdłużej)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Bart
Wiek: 44
Klasa postaci: Support. Bard albo Pally - do decyzji pewnie w ostatnim momencie
Ilość czasu planowanego tygodniowo na grę: 10-30
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual - semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Guild Wars1, Mu Online, Wow, PoE, New World

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): bart#4964

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Iniemamocny ( a jak ?
Wiek: 36
Klasa postaci: Holy Knight, Gunlancer, eventualnie destro lub painter jak wyjda
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: min 5h dziennie, jak mam wolne to siedze caly dzien
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hard
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): gram w RL od czasow Rifta (wszystkie wieksze tytuly pomijajac New world)
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Iniemamocny ( Sorka znalazlem passy post wyzej nieaktualny)

  • Like 1
  • Haha 2
aba5fd3f-1d72-4511-950d-6d0c771578bf.png
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Mewerath
Wiek: 25 (rocznikowo :P)
Klasa postaci: wardancer/striker
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40-50h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Głównie wow/poe
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Mew#2301

edit Czuruka:
out ze względu na wybór serwera

Edited by Czuruka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Smok / Smoc ( zależy czy zdąże...)
Wiek:  40 
Klasa postaci: DPS/Bard/Gunlancer , nie zdecydowałem jeszcze maina, na pewno każda postać potestuje, na ru tylko wstępnie się bawiłem aby se nie spoilować
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-60 w zależności od  innych obciążeń
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Guild Wars 1, Guild Wars 2, WoW, Aion, Tera, Star Wars The Old Republic, Darkfall, Age of Conan, Warhammer Online, Lord of The Rings, Rift, Eve Mobile, Black Desert Mobile. Z innych mmopodobnych / socjalnych to LoL, DOT-a, CS, Diablo 1,2,3, Path Of Exile  i wiele innych ;)
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Smok#6115

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Deequ

Wiek: 27

Klasa postaci: Paladyn, Bereserker, Shadowhunter 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10h + (czasami 2-3x raza tyle, czasami nie)

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual+, semi hardcore

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW od cata na globalu do legionu, wcześniej prywatne tbc, woltk (głównie pve, trochę pvp), bdo (totany casual), trochę guild warsa 2, xx lat temu tibia :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Vojton
Wiek: 43
Klasa postaci: nie podjąłem decyzji ?
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  od 5 do 10
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage,ESO Online, EVE online, New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Vojton

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Elthar
Wiek: w praktyce już 32 lata; jak to dobrze znaleźć grupę, gdzie ludzie nie są tylko nastoletni ?
Klasa postaci: no i tu mam dylemat, ponieważ obecnie, z dostępnych na premierę, zastanawiam się między Deathbladem, Paladynem, a Sorcką (i z chęcią omówiłbym istniejące klasy w grze z kimś, kto ma większe doświadczenie z innych regionów świata)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: zwykle 10 do 30, chociaż jak mam wolne tygodnie to może się zdarzyć nawet i więcej
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual, ewentualnie semi hardcore (ale to zależy jak mi się w życiu z czasem poukłada)
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Trochę tych tytułów było, więc ograniczę się tylko do tych najważniejszych - licząc te kilkanaście lat grania to najpierw nauka na Metinie, potem Lineage2  (nie tak dawno zawiedziony dwoma classicami), z przerwami na Vindictusa oraz GW2. Obecnie zabijam czasami nudę grając w BDO (które jakoś mi po kilku latach grania zbrzydło swoją monotonnością).

Edited by Elthar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Argrin
Wiek: 29
Klasa postaci: Nie wybrana
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15/20+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual / semi hardcore to sie jeszcze zobaczy jak bardzo gra mi sie spodoba
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): wieloletnie ogrywanie różnych MMO ostatnio sekcja RL w New World 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):Taki sam jak na forum czyli Argrin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nick w grze: Repulse
Wiek: 32
Klasa postaci: Berserker, alty Blade, kiedy wyjdzie Scouter
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 6-8 h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): TERA, Wildstar, Black Desert(tylko trochę) , MU Online , CABAL, AION

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Repulse89

 
Edited by Repulse
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Maciass 
Wiek: 36
Klasa postaci: nie wiem jeszcze 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wow, Star Wars,  New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Maciass

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Sknera
Wiek: 31
Klasa Postaci: Soulfist ewentualnie jako 2 postać wezmę  albo Sharpshooter albo Demonic. Sharpshooter grałem typowo PVP na serwerach RU do czasu otwarcia 2 części kontynentu.
Ogólnie maniacze w gry jestem prawie codziennie po 5-6h. Zdarza się, że jestem nieobecny 5 dni po rząd ale jest to spowodowane moją pracą i wyjazdami służbowymi.
Nastawienie semi hardcore będę maniaczył od 08.02.2022 więc zapraszam do wspólnej gry ^^ dużo przyjemniej czas leci. Jeśli chodzi o doświadczenie z gier MMO to będzie tak:
Helbreath
Tibia
World Of Warcraft
Wszystkie części Diablo 1,2,3
Mu-
Online od 1 Sezonu do 16 Sezonu
New World
Lost Ark RU
Mu Legend

Gram tylko i wyłącznie w gildiach które korzystają z komunikatorów głosowych więc tym bardziej mi to pasuje.
 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Necruss, Memnoch, Dziki Gniew, Phobos, Raphaeli zależy co będzie wolne.
Wiek:  38
Klasa postaci:
Sorceress, Sharpshooter, Paladin, Lance Master, 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 15h

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual /semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): dawno temu grałem w Rift i  Aiona z Wami...dawne czasy.. "kiedy to ludzie w dinozaury kamieniami rzucali" ? , inne gry o których Warto wspominać to GW1, GW2, ESO, FF14, New World, 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Necruss

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim ? 
Nick w grze: Meffe/Meffee

Wiek: 25
Klasa postaci: Nadal w trakcie wybierania
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15h tygodniowo 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Raczej luźne granie, ale chętnie uczestniczę w end-game. 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Kilka lat WOW, okazjonalnie inne produkcje, szukam czegoś przy czym zostanę na dłuższy czas. 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Meffe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Sothis
Wiek: 4...
Klasa postaci: arty

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: sporo
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi+++
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): RL w NW
Nick na Discordzie: Sothis

Edited by Sothis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Eromi
Wiek: 30
Klasa postaci:Gunslinger
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:18
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): ciężko powiedzieć , bede celował w semi hardcore , ale czas pokaże.
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):grałem w masę tytułów mmo. Najwięcej WoW, L2 w latach świetności, były też ogrywane GW,RYL,Ragnarok online,Tera,Chaos Online,Blood Moon i wiele wiele wiecej ktorych nie pamietam.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):Erosunira

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Gerter

Wiek: 32

Klasa postaci: Paladin

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10+

Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW od 2007 z przerwami

Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): omgg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...