Jump to content
News Ticker
Wesołych Świąt!!

Rekrutacja

CONQUEROR'S BLADE

DISCORD Rekrutacja

Rekrutacja Lost Ark


Recommended Posts

Nick w grze: Surken/Nekrus
Wiek: 30
Klasa postaci: ¯\_(ツ)_/¯
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 6+h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Super casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcje w: TESO BD Aion i etc..
Nick na Discord
zie (jeśli inny niż na forum): Surken

  • Like 1

¯\_(ツ)_/¯

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim! ?

Nick w grze: TBD

Wiek: 33

Klasa postaci: Scrapper (PvE), Paladyn (PvP) + alty

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: pierwszy tydzień - do oporu, później 10h+

Nastawienie: semi/casual 

Doświadczenie w grach MMO: WoW (HC/MC raider, 2k+ rio), GW I (głównie GvG), GW II (głównie PvP), Wildstar, przelotne romanse z paroma innymi tytułami

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hey

 

Nick w grze: Yeti/Yajin
Wiek: 31
Klasa postaci: Gunslinger
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 25-30 h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Jak podpasuje to na pewno przez pewien czas semi hardcore, wiem, że podpasuje
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcje w: Rift, Star Wars, Conquerors Blade, New World, Guild Wars 2

 

Grałem już trochę w Lost Ark, czekałem długo, w końcu się doczekałem. Wiem, że będę miał parcie na szybki endgame i raid.

  • Like 1

Gram lub grałem: MU Online, Everquest II, Star Wars: The Old Republic, World of Warcraft, Warhammer Online, Rift, ArchAge, Guild Wars, Guild Wars 2, The Division, Aion, Lineage, Neverweinter Online, Tera i inne ;)

Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2022 at 4:36 PM, daMiz said:

Nick w grze: daMiz
Wiek: 34
Klasa postaci: Berzerker lub Infighter 
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:30+h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): RF online, Mu Online, Lineage 2, Wildstar, WoW, w Lineage 2 grałem 9 lat reszta gier po od roku do 3 lat
 

 

A nick na disco?

BNet: Shax#2157

Link to comment
Share on other sites

Siema, jestem ShymeG (mój Discord: ShymeG#1998)

1) wiek: 28 lat
2) nick w grze: ShymeG (male)/Dusia (female)
3) klasa postaci: Deathblade main (przynajmniej na razie, zobaczymy w przyszłości jak dostaniemy już Tier2/Tier3). Alty na pewno Paladin oraz Gunslinger, w przyszłości ArtistReaper i Scouter jak już ich wypuszczą.
4) Ilość czasu na tydzień: +/- 20h, często gram nieregularnie, tj. nad ranem, po południu czy wieczorem/nocą w zależności od dnia.
5) Nastawienie (casual/semi-hardcore/hardcore): semi-hardcore>casual
6) Doświadczenie w innych MMO: semi-hardcorowiec w WoWie, ukończony Siege of Orgrimmar Raid na poziomie heroic oraz początkowe walki na mythic (MoP), Mythic+ Dungeony w Legionie oraz tamtejsze raidy (zwykle + heroic). W PvP raczej przeciętnie 2v2 raiting 2.300, 3v3 2000, chociaż tutaj PvP mi się bardziej podoba niż ten w WoWie ;) oprócz tego gram od początku po dziś dzień w Destiny2 (PS5) i tam każdy kontent mam zrobiony (każdy raid, każdy challenge, 5.500 raiting w Crucible Competetive - PvP, Grandmastery itp.) Oczywiście Destiny zejdzie na drugi plan po wyjściu Lost Ark.

Szukam gildii, która przede wszystkim będzie chciała się rozwijać, robić nowy kontent wykonywać daily/weekly questy. Chociaż nie uważam się za hardcorowego gracza (nie mam już czasu siedzieć po 8h+ oraz nie zamierzam dodatkowo kupować rożnego typu boostów w grze za realny hajs - poza Founder Pack’iem, którego zakupiłem w wersji platynowej), to stawiam na swój rozwój oraz rozwój ludzi, z którymi gram. Oczywiście w pozytywny sposób, tłumacząc mechaniki, a nie hejtując innych.

No to chyba tyle ode mnie, Pozdro 

ShymeG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Psycho
Wiek: 46
Klasa postaci: Gunlancer
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage 2, Guild Wars 2, Aion, WoW, FF14, Tera, Save the World.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Psycho 137

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Mertis
Wiek: 36
Klasa postaci: Artillerist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore/casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):  Ultima Online, WOW, Mu Online, GW2, Albion, L2, Destiny 2, World of Warships, BDO,  ESO, Conqueror Blade, New World i sporo innych tytułów ....
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Quezzy
Wiek:  26
Klasa postaci: deathblade
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: w zależności od możliwości, 10-30h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual+
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 4story, Lineage II, Mu online, Cabal, TESO
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): rolson1233#4156

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Veroxth
Wiek: 34
Klasa postaci: chyba Demonic
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:10+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):tera, new world, elyon itd itp
 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Eva / Eve / Eiva (jeśli uda się zająć)
Wiek: 24 lata
Klasa postaci: Sorceress / Bard (w przyszłości Arcana i Aeromancer (Painter))
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Planuję poświęcać grze cały swój wolny czas, czyli od powrotu do domu z pracy (jest to max 14-15) do około 12/1 w nocy w tygodniu. Częściej jestem dostępna w weekendy, wtedy jest to całodobowa obecność.
Nastawienie: Hardcore / Semi-hardcore.
Doświadczenie w grach MMO: Posiadam 14-letnie doświadczenie w grach MMO (i nie tylko). Zaczynałam od prostego tytułu Metin2, przebiłam się przez 5-letnią przygodę z Aionem i sporadyczną obecnością w BnS, Dragon Nest, Guild Wars 2, Elyon. W Lost Arka grałam już na RU. 
Nick na Discordzie: Eve#4444

Edited by Eve
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Vakamitshi
Wiek:  30
Klasa postaci: Gunslinger / Soul Fist najpewniej ,zobaczy się w trakcie .
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): W mmorpg śmigam od 12 roku życia poczynając przez Mu Online przez Lineage 2,Tera Online ,Guild Wars 2 ,WoW , Archage ,Black Desert ? 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Vakamitshi#1794

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:  TheGeciKowy/GeciKowy
Wiek: 28
Klasa postaci: Jeszcze nie zdecydowałem, bawię się na Ruskim serwerze żeby podjąć ostateczną decyzję.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ile wlezie. Pracuję na dwie zmiany więc czas spędzany na grze różni się w zależności na której zmianie jestem. Minimum to 4 godziny a maksymalnie w dni wolne jak trzeba będzie to 16 godzin. ? 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Dawno nie byłem w solidnej i zgranej ekipie więc już straciłem posmak hardcore. W większość gier aktualnie gram jako casual, ale jeśli rzeczywiście będzie z kim cisnąć, a sama gra wciągnie to zapewne zepnę dupę i nie raz się nad gierką spocę. ? 
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Zaczynałem w takich tytułach jak MU Online, Knight Online, Lineage II, Metin2, Tera, po drodze kilka krótkich epizodów które nie zatrzymały mnie na dłużej, sporo w Black Desercie. Oprócz tego gry typu CS:GO i inne podobne e-sportowe tytuły.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): GeciKowy#4614

Link to comment
Share on other sites

Siema

Nick w grze: Bleta
Wiek: 26
Klasa postaci: Striker / Artillerist
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 15 godzin
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW ładnych parę lat, trochę Aiona 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Bleta

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: VanBlade
Wiek: 29
Klasa postaci: Berserker/Master Lancer jak będzie.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15+h (wszystko zależne jak potoczą się sprawy w CB w trakcie tego sezonu)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual na start
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GuildWars2, BlackDesertOnline, ConquerorsBlade
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): VanBlade

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Redd
Wiek: 28
Klasa postaci: Paladyn
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15+
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcje w: GW2, SWTOR,, WOW, Wildstar, ESO, Black Desert,

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: BloodyRezon
Wiek:  29
Klasa postaci: Warrior (Paladyn - support)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: okolo 40 h. Przez pierwsze  2 tygodnie od premiery planuje urlop i okolo 90h 
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  semi hadcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Najwiecej czasu spedzilem w GW 2 oraz Destiny 2, w obu po około 3k h.  Destiny 2 głównie content  PvE,  jest to obecnie moja główna gra. Ogrywalem również ESO, KOTOR, Wildstar oraz epizod z WoW. Przygodę z grami Mmo zaczalem jeszcze w gimnazjum od Lineage 2. 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum? BloodyRezon#9027

Edited by BloodyRezon
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: ReevStorM
Wiek: 28
Klasa postaci: Paladyn Support / W przyszłości jakiś DPS.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15-30h+ (Zależnie od tego jak pracuje)
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Casual/semi
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Większość swojej "kariery" MMO spędziłem w Tibii i Metinie, oczywiście przewinęły się inne mniej znaczące MMO jak Tera/ESO.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): ReevStorM#8040

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Zobaczymy jaki będzie wolny
Wiek: 30 jeszcze przez kilka dni
Klasa postaci: Zabrali mi Summonera :/... więc main Holy Knight lub Sorc a w altach  Holy Knight lub jeśli to main to wtedy sorc/gunslinger/ shadow hunter. Testuję chwilowo na RU, nie jestem pewny
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Około 10h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  Raczej casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage 2 kilka lat, Aion kilka lat, Guild Wars 2 kilka lat z przerwami aż do teraz i przesiadka na Lost Ark, mam nadzieje że na stałe 
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum):  Saber'sPerspective#9969

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Draculas
Wiek: 24
Klasa postaci: jeszcze nie wybrałem
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20 ok..
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  wszystko
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Sekcje w: Aion.TERA, WOW. Black Desert, Conqueror's Blade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Nevins/Saraya
Wiek: 27
Klasa postaci: Sorcress - main / Berserker lub deathblade - alt
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30 godzin
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): casual/semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): BDO ponad pół roku bez przerwy (PVP) / WOW kilka lat z przerwami , głównie pvp kilka gladiatorów wbitych / Lost Ark RU troche pvp i pve przegrane / New World głównie pvp ale zrezygnowałem z tej słabej gry / POE i Diablo tez dużo się kiedyś grało.
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): Nevins#1940

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Ignixx
Wiek: 34
Klasa postaci: Warrior (Berserker)
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: na tyle na ile czas mi pozwoli, celuje w przynajmniej 5h tyg.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore):  casual
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW, Lineage 2, HelBreath, SWOTOR
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): igrzyskx #1544

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Rabarbard
Wiek: 27
Klasa postaci: Bard
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 21h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tera, Wow ( progres na mythic raidach ), New World
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): The Van Bilon

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Washi
Wiek: 40
Klasa postaci: Paladin
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~20h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lineage2, Aion, Warhammer Online, GW2

Edited by Washi
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Baravang/Croxir
Wiek:  27
Klasa postaci: Wardancer/Shadowhunter (main dps), Gunlancer alt
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30h
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): semi hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): próbowałem chyba większość popularnych MMO, najwięcej czasu spędziłem w Tibii, Wow i ostatnio FF XIV

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Artis / Drestimate / Grrido(Tak biorę pod uwagę alty)
Wiek: 27
Klasa postaci: Na start Paladyn, w późniejszym etapie może się to przerodzić w Destroyera. / Jeżeli chodzi o alty to na pewno Scrapper, a drugi jest pod znakiem zapytania.
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Około 30-40h.
Nastawienie (casual/semi hardcore/hardcore): Zdecydowanie Semi-Hardcore
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 6 lat w emerytowanym już Lineage 2, a po tym to już wszystko po trochu bardziej casualowo - Dekaron, Tera Online, Aion, ostatnio FF14. Przy niczym nie potrafiłem się zakrecić aż do bety LA, która mnie wbiła w fotel, stąd już zacieram ręce na 8 lutego ?
Nick na Discordzie (jeśli inny niż na forum): -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...