Jump to content
Aktualności
 • Witamy na forum Royal Legion
 • CONQUEROR'S BLADE
 • New World

Sunkawakan

BOSS
 • Content Count

  1585
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Sunkawakan

 • Rank
  Prezydent
 • Birthday 04/22/1978

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bełchatów
 • Interests
  muzyka, kobieta, rodzina, ateizm, gry, wszelkiego rodzaju działania natury twórczej, etc.

Recent Profile Visitors

1838 profile views
 1. Sunkawakan

  DIABLO III

  Czy ktoś z piszących w tym wątku nie wiedział przed startem czym będzie D3 bo wątpię. Nie wszystkim się dogodzi choćby nie wiem co. Czasami zastanawiam się, czy po prostu gry dla niektórych to w ogóle dobry wybór. Może lepiej wcale nie grać. Obejdzie się bez marudzenia.
 2. Sunkawakan

  DIABLO III

  Dziękuję Washi. Póki co farmię akt I. Mam za słaby sprzęt, by dalej iść. Twój build jest świetny i efektywny. Dużo szybciej padają mobki. Super sprawa.
 3. Sunkawakan

  DIABLO III

  Może ktoś wrzucić dobry build dla barbariana pod inferno?
 4. Sunkawakan

  DIABLO III

  A ja tam nie słucham hejterów i malkonentów. Gra jest niesamowita. Gram powoli i swoim tempem tak, by nacieszyć się jak najbardziej tym co piękne w tej grze. Cudo, że tak powiem. Grywalność na najwyższym poziomie ze świetną fabułą.
 5. Sunkawakan

  DIABLO III

  Hehe, to już nawet nie kto pierwszy normala przejdzie, a kto klucz dostanie:) Coś jak first kill:)
 6. Sunkawakan

  DIABLO III

  Mnie dzisiaj pobrało do 12.3 - nie wiem, czy będą się gryzły z Diabełkiem.
 7. Sunkawakan

  Jaka klasa?

  Barbarian aka The Beast:) Myślałem też o Monku, bo również ciekawie się nim gra, ale jednak we krwi mam coś z barbarzyńcy.
 8. Sunkawakan

  DIABLO III

  Czasami mam nagłą ochotę przejść kolejny raz:) W zasadzie nie sprawdziłem wszystkich klas, ich grywalności. Fakt jest taki, że zupełnie klucz nie jest przynajmmniej dla mnie jakąś istotną kwestią teraz. Komentujemy sam fakt, ot co.
 9. Sunkawakan

  DIABLO III

  To jak w totka grać z tymi kluczami. Masakra. Jakby ze 100 rzucili co godzinę to rozumiem jakieś szanse.
 10. Sunkawakan

  DIABLO III

  Aaaaaa.... ja już chcę pełną wersję. Pograłem nieco ponad 2 godziny i jestem zachwycony. To jest to. Zdecydowanie D3.
 11. Sunkawakan

  DIABLO III

  A ja tak z innej beczki. Jakby ktoś schowany miał w szufladzie, albo akurat posiadał jakiś klucz do bety to stawiam się w kolejce. Ja za konkursami nie nadążam, a płacić też nie chcę.
 12. Dreed tak czytam co piszesz i chyba grzybków się najadłeś. Nie rób z siebie chrystusa. A»eby uprościć to co wypisuje Dreed to było tak. Pożegnał się kulturalnie, fakt. Napisał PM do oficerki i tyle. O tym, że niekoniecznie mile jest widziany na ts kilkakrotnie słyszałem, ale to bzdury i nie ubierałbym tego do poziomu dramy. Rozmawialiśmy Dreed i mówiłem Ci, że takie coś możesz od ludzi usłyszeć, ale nikt nie ma prikazu jakiegoś kickować. No halo, przypomnij sobie. Mówiłem CI także, że nie jesteś tematem nr 1 i nie obgadując cię ludzie jak sam piszesz. Może z kilka razy coś o tobie powiedziano, ale to też na luzach. Sam mnie o to posądzałeś, co uznałem jako zwykłe oszczerstwo, ale w tej kwestii milczysz. Nie piszesz co w międzyczasie robiłeś i jak usilnie starałeś zwrócić na siebie uwagę. Co do bana, bo Dreed także o tym napisał. No więc to było tak, że po stracie statusu zawitał do mnie ów Dreed i dało się wyczuć wkurzenie, ok, rozumiem. Zaczął się unosić i denerwować, że syfu, dramy narobi, etc. mówię mu, żeby się chłop nie pogrążał bo taką drogą to do bana jedzie a nie rozwiązania sprawy. No tu są te krasnoludki. Interpretacja jak u Konopnickiej. @Boynar - nie brak wiary, a zupełnie inna para kaloszy, a i kary sobie też nie wyznaczyłem, spoko. Tak naprawdę bardzo mało osób jest w stanie to zrozumieć, bo to już interpersonalne kwestie, które z boku zupełnie inaczej wyglądają. Każdy z nas ma niekompletne informacje i stąd też dopowiadanie od siebie samego. ps. Dreed odnośnie pisania o casualowym wydziale to aby na pewno tym z RL?
 13. Boynar ma dużo racji. To co dzieje się w Rifcie obecnie to wiedzą najlepiej Ci co tam grają a nie piszą tu na forum. Rotacja jest i była, ale czołg jedzie dalej. Nie wszystkim było po drodze i odeszli, skoA„czyli grać, etc. Chłopaki raidują i mają dużo samodyscypliny, by razem coś robić. Ile zrobił Whitemonk to każdy z nich wie dobrze. Niestety wlecze się to całe halo wokół tej gry u nas w gildii i to na pewno im nie ułatwia sprawy. Róbcie swoje i ciśnijcie. Boynar znasz mnie chłopie i wiesz, że zawsze uczciwie sprawę stawiałem.
×
×
 • Create New...