Jump to content
Aktualności
 • Aktualizacja forum Royal Legion
 • CONQUEROR'S BLADE
 • BLACK DESERT

Talek

Zarejestrowani
 • Content Count

  758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Talek last won the day on November 3 2014

Talek had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Talek

 • Rank
  Minister
 • Birthday 01/31/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Talek

  DIABLO III

  Yup, co wiemy? Ten demon to Azmodan, który zapewne dołączy do Beliala wsród głównych bossów nowego Diablo, czyli będziemy mieli już zaliczone wszystkie demony z głównej siódemki (Diablo, Baal, Mephisto, Andariel, Duriel, Belial, Azmodan). Co dalej, jak ktoś się jako tako orientuje w lore Sanktuarium, Azmodan i Belial już raz podnieśli bunt przeciwko Wielkiej Trójcy i rządzili Piekłem na spółkę. Z tego cinematica wynika, że skoro tamci dostali bęcki od bohatera drugiej części, za pomocą Blak Soulstone'a Azmodan może zgarnąć Piekło dla siebie :) Czyżby w Diablo nie było Diablo?:) Dalej EK Diablo 3 http://eu.battle.net/d3/pl/services/collectors-edition/ (trochę przykro, bo zawiera to samo co SCII, nie wysilili się nawet na jeden inny element, dodali jedynie czachę Diablo) I jak ktoś wykupi 12- miesięczny abonament do WoW'a to ma Diablo 3 za free Ašwieży gameplay z Monkiem VidA©o YouTube Okładka D3
 2. Talek

  DIABLO III

  jedyne co ten koleś osiągnął to pierwszy 80 i 85lvl w WoWie, neki go troszkę podkolorował w SCII nigdy do poziomu turniejowego nawet nie doszedł mimo, że trenował z WhiteRa ;)
 3. Talek

  DIABLO III

  błąd twórców, że skrypt z filmikiem odpala się po rozwaleniu serca mimo braku main questa do wykonania tego, choć cały :) Chodó i tak dziwi mnie, że na pierwszym poziomie trzymanie Czerpaka albo Brzytwy nie zabiło go w sekundę, widocznie to zabiera % hp. Ja widziałem glitch, że można zabić Dagoth Ur'a bez rozwalania serca, bo w grze nie ma czegoś takiego jak nieśmiertelność, ma tylko ustawioną regenerację bodaj 1000hp/s, jak mu wrzucisz kilkaset % obniżenia regeneracji hp to go zabijesz. Ja jak grałem pierwszy raz w Morka to za main questa wziąłem się z 3 tygodnie po starcie jak wymaksowałem już 2 gildie i jeden ród :)
 4. Talek

  DIABLO III

  aby do listopada, trochę gier wychodzi to czas już szybko zleci(mam nadzieję, że na Skyrimie zmarnuje z miesiąc, oby był chociaż w połowie dobry i obszerny jak Morrowind)
 5. Talek

  DIABLO III

  a serwer to skąd weómiesz?
 6. Talek

  DIABLO III

  ale za to obrazki mają fajne :)
 7. Talek

  DIABLO III

  max jest 60 i będzie się go biło niewiele dłużej niż 60 w d2, stwierdzili że farma lvla nie powinna być tak istotnym elementem dla graczy jak to było w d2
 8. Talek

  Dyskusja Ogólna

  I co testował już ktoś jak się gró Można z komputerem zrobić coś ciekawszego niż wojny? Polskie tłumaczenie patcha: http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8699 Dzisiaj pojawia się też nowe DLC, Hiszpania + Inkowie i scenariusz "New World" o odkrywaniu ameryki przez Columba
 9. w tanki tak namiętnie ciśnie, że pewnie nie ma nawet czasu na forum wejść :)
 10. Talek

  DIABLO III

  Archoon nie bluónij! D3 miało kilka milionów sprzedanych egzemplarzy zanim Blizzard zaczął ją tworzyć, oni nie muszą już wydawać milonów na reklamę, żeby im się gry sprzedały, nakrecają ludzi bo taką mają naturę. Powinieneś się cieszyć, że po 6 latach od premiery WoW'a (no jeszcze 2 dodatki były w tym czasie) miłościwy Blizzard daje nam teraz tytuły co kilka miesięcy (i tak jeszcze przez kolejne 2-3 lata!) bo na następne po za nowym mmo poczekamy pewnie do okolic następnej dekady. A co do D3 beta testy będą w następnym roku i to jest pewne na 100%, ja osobiście spodziewam się w okolicach kwiecieA„-czerwiec pierwszych CBT, a dla większej garści fanatyków 3 kwartał. Premieró Może na przyszła gwiazdkę(Marzy...). Mi ten termin odpowiada, po pół roku będzie wiadomo czy Rift jest warty świeczki czy lepiej zabijać hordy nieumarłych :) A co do gniotów, z tego co się orientuję to Blizzard po 1996 roku wydał same hity (po za podstawką WIII która bez dodatku na multi była dupna, ale i tak była grą bardzo dobrą) i chyba nigdy nie będzie takiego pewniaka w branży gier. Ja tam pre-order kolekcjonerki D3 mogę zamówić bez żadnego testowania, bo nie wierzę, że się zawiodę.
 11. Talek

  DIABLO III

  tak no w sumie miałem to napisać :) Ten BlizzCon przebiegał pod hasłem zapowiedzi DIII i wydania WoL. Przyszły będzie pod hasłem zapowiedzi HotS i wydania DIII, więc w 2012 roku będą musieli przygotować kolejną bombę czyli nowe mmo. Chodó zakładając, że Legacy of the Void ma wyjść pod koniec 2013 roku, a planowane są jeszcze 1-2 dodatki do WoW'a(kiedyś była mowa o łącznej liczbie 6 przewidzianych dodatków) to na to nowe mmo poczekamy pewnie do 2014-15 roku i jak świat dalej będzie istniał to będę grał w ciemno co by to nie było :)
 12. Talek

  DIABLO III

  umówmy się co do jednego, dla blizzarda grafika nie jest priorytetem, w starcrafcie też nie powala, wsumie któryś z rtsów wydanych 2-3 lata temu miał dużo bardziej szczegółową grafikę, ale jest ładna i nie razi w oczy, tylko nie o to tutaj chodzi, chodzi o grywalność. Gry takie jak diablo/sc/wc są rozgrywane z rzutu izometrycznego więc bardziej liczy się prostota i dostępność grafiki niż ilość detali/wodotrysków i x-ów po słowie Antyaliasing. Jakby robili fps-y to można by było mieć pretensję, że grafika jest 1,5 epoki w plecy :)
 13. Talek

  DIABLO III

  a to jedno drugiemu przeczy?:) Myślałem, że tym razem dłużej pociągniecie niż 3 miesiące jak gra będzie dobra :)
 14. Talek

  DIABLO III

  w topicu na stronie SC2 dokładnie to opisali. Free stream jest tylko na ceremonię otwarcia i turnieje WoW/WIII i SCII. Prezentacja Diablo to przecież najważniejsza kwestia tegorocznego Blizzconu więc to na tym najwięcej zarabiają przy wirtualnych ticketach, jakby to było za free to pewnie połowa osób mniej by to kupiła :) Ale co za różnica i tak się pewnie za tydzieA„ pojawią na restreamach relacje. I tak jakoś o tym diablo dużo nie ma, ma być kilkudziesięcio minutowy gameplay, potem Q&A i w sobote Crafting Sanctuary, wsumie raptem 2,5-3h jest na D3. PS.: Ciekawe czy ludzie będą sprzedawać keye do portretów Murlok Marine'a do SCII, jest zajebiaszczy xD O mam nawet harmonogram z godzinami europejskimi :) http://www.wowcenter.pl/Files/bc10_harmonogram.jpg
 15. Talek

  DIABLO III

  z samego blizzconu blizzard sobie nie pozwoli na live streamy, wkoA„cu na tym bije kasę, za to z turniejów w poszczególnych grach będą darmowe streamy od samego blizzarda. Jeżeli beta D3 będzie w przyszłym roku to zapewne uczestnicy blizzcona dostaną do niej klucze, więc wszystko będzie wiadomo :)
×
×
 • Create New...