Jump to content
Aktualności
 • Aktualizacja forum Royal Legion
 • CONQUEROR'S BLADE
 • BLACK DESERT

Bastian

RL Member Weteran
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by Bastian

 1. Regulamin obowiązujący w House - Royal Legion 1. Obowiązkowy prestiż 50 tygodniowo - Nie wbijasz w tym w następnym będzie to 150, nie wbijasz trzeci raz KICK - uwzględniamy nieobecności. 2. Obowiązkowy Discord, jeśli nie możecie rozmawiać wchodzicie na kanał AFK Nieprzebywanie na discordzie będzie karane kickiem. 3. BEZWZGLĘDNY zakaz wyzywania innych sojuszy/gildii szczególnie na czacie, śmiania się publicznie z innych (Od razu będziemy wyrzucać za takie coś) 4. Osoby które nie są Dyplomatami nie maja prawa podejmować żadnych decyzji oraz komunikować się z żadnym alliancem a szczególnie dogadywanie się o ziemie sojusze czy wojny. Przedstawiciele gildi są od dawna wybrani. 5. Zakaz płakania, demotywowania innych graczy, raz wychodzi raz nie, przyzwyczajamy się bo to tylko gra. 6. Nie obrażamy osób w Housie chyba że się z nimi znamy dłuższy czas i wyrażają one na to zgodę. 7. Każda decyzja i każda rozmowa (Dyplomacja) powinna być wcześniej skonsultowana z liderem gildii. 8. Nie zapraszamy osób z poza HOUSE na DISCORD, chyba że wcześniej będzie to uzgodnione z zarządem. 9. Nakaz zapoznania się z listą sojuszników,wrogów formalnych jak i nieformalnych. (Samowolka atakowanie innych będzie karane i to bardziej niż wam się wydaje) 10. Nick na DISCORDZIE ma być taki sam jak w grze, brak zmiany będzie karany wyrzuceniem w przeciągu kilku dni bez pytań. 11. Respektujemy wszystkie decyzje zarządu (Wiele osób to obgaduje więc to nie są nie przemyślane decyzje) ponieważ nie każdy jest wtajemniczony w dyplomacje, jak już wiemy gra jest bardzo przewrotna, raz nie mamy w ogóle ziemi raz mamy ich za dużo. Podążamy i walczymy za Ludźmi z HOUSE a nie za nazwą. 12. Wszystkie nieobecności zgłaszamy na kanale discord - nieobecności Dołączając do House'a akceptujesz powyższy Regulamin.
 2. CELE Głównym celem House jest poszerzanie wpływów dyplomatycznych a przede wszystkim, zwiększanie zasięgu terytorialnego należącego do House RoyalLegion. Szukamy ludzi ambitnych, chcących zasmakować największych zalet tej gry, dążąc do satysfakcji i zamierzonych wspólnych celów. Cel ten obejmuje dwie grupy ludzi: Osoby, które zapoznały podstawy gry i chcą wykorzystać swój potencjał w aktywnym house. Osoby, które już grają od początku bądź wracają po przerwie i chcą zaistnieć wraz z house w świecie Conqueror's Blade. Również osoby, które zaczynają swoją przygodę i wykazują się swoim zaangażowaniem. ZAŁOŻENIA: Zakładamy, że grono osób, które do nas dołączy będzie stale rozwijać swoje jednostki i ekwipunek, poszerzać swoją wiedzę na temat gry i mechaniki, oraz w miarę swoich możliwości aktywnie uczestniczyć w życiu House. Jesteśmy nastawieni na ambitny styl gry. House RoyalLegion ma być miejscem do którego z uśmiechem przychodzisz aby się zrelaksować waląc w czerep "wrogich" graczy, przy tym rozmawiając z nami na luzie. POSTANOWIENIA: House RoyalLegion postanawia i ogłasza wszem i wobec, że: House wymaga obowiązkowego stawienia się na Wtorkowy i Sobotni Territory Wars (20-21:30) Nigdy nie pojawi się przymus, aby wszyscy członkowie house'a musieli na podany termin osiągnęli konkretny wyższy poziomu postaci/jednostek bądź ekwipunku. Wszyscy członkowie będą stale (w miarę swoich możliwości) rozwijać swoje umiejętności i aktywnie czerpać korzyści z przekazywanej im wiedzy. Wszyscy członkowie będą stale (w miarę swoich możliwości) aktywnie pojawiać się na Housowym komunikatorze i integrować się z pozostałymi osobami. Dołączając do House'a akceptujesz powyższe cele, założenia oraz postanowienia i zobowiązujesz się ich przestrzegać i godnie reprezentować gildię Royal Legion.
 3. Kadra zarządzająca sekcją LEADER Mathewiusz SENESCHAL Ardal Rezuu MARSCHAL Szef COMMANDER Rafatin VanBlade(Bastian) HavyStar Quinno Guchu GeneralCombo Shaaro + DIPLOMACY - DISCORD Dagger - EN/NOR ( Dagger#5032 ) GalahaD - EN ( GalahaD#8866 ) DeadHeadM - RU ( 07_Dead_Head#6283 ) Tharval - EN ( Tharval (Psycho) #7912 ) status aktualizowany dnia: 04.11.2019r.
 4. Rekrutacja otwarta selektywna Serwer WEST 2 Sekcja Conqueror's Blade Zapraszamy wszystkich walecznych o królewskiej krwi do sekcji Conqueror's Blade. Oferujemy miejsce w największej i najstarszej PL Gildii na serwerze, zgrane i pomocne towarzystwo, dużo śmiechu, czarnego humoru i walki. Wymagania: 1. Do gildii przyjmowane są osoby pełnoletnie. 2. Do gildii przyjmowane są osoby, które mogą przystąpić do aktywności Territory Wars (Wt/Sob 20-21:30) 3. Przejście procesu rekrutacji - Zapoznanie się z Charakterem House (klik), Regulamin House, rozmowa na Discord. 4. Obowiązkowa jest aktywność na Discord Dodatkowe zasady (obowiązują w sekcji Conqueror's Blade): 1. Rekrutacja poprzez rozmowę na Discord obejmuje wszystkich bez wyjątku. 2. Nie jesteśmy demokracją, ważne decyzje podejmuje zarząd Sekcji. 3. Szukamy osób do aktywnej wspólnej gry, gracze solo bez komunikacji nie zagrzeją miejsca w Gildii. 5. Osoby z każdym przejawem toksyczności zostają usunięci z gildii. Kadra zarządzająca sekcją: LEADER Mathewiusz SENESCHAL Ardal Dagger MARSCHAL Szef GeneralCombo Galahadi rezuu COMMANDER Rafatin VanBlade(Bastian) HavyStar Quinno Guchu Shaaro + DIPLOMACY - DISCORD Dagger - EN/NOR ( Dagger#5032 ) GalahaD - EN ( GalahaD#8866 ) DeadHeadM - RU ( 07_Dead_Head#6283 ) Tharval - EN ( Tharval (Psycho) #7912 ) Adres Discord: https://discord.gg/WtAgxhk
 5. Nick w grze (Family Name): VanBlade Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok. 40h - w chuj Klasa postaci: Striker Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Prawie początek BDO + GW/GW2 Coś o sobie (opcjonalnie): Sebastian, latek 25, zamieszkanie okolice Warszawy. Lubie sobie pośmieszkować, jebnąć sobie dobrą nutę i zacząć fejl.. eee enchantować. Approved!
×
×
 • Create New...