Rycerz

BOSS
 • Content count

  1685
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Excellent

About Rycerz

 • Rank
  Prezydent
 • Birthday 08/15/91

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

16657 profile views
 1. A tam, ujdzie :D
 2. Drodzy gildiowicze przypominam, że wraz z premierą nowego dodatku do World of Warcraft znów ruszyła sekcja. Zapraszamy do gry i na discorda :)
 3. Zgodnie z zapowiedziami gildia Royal Legion przenosi się na Discord! https://discord.gg/Q56Z6Mw Zapraszamy do korzystania z nowego oficjalnego komunikatora RL :)
 4. Na razie nic nie wiadomo, ponieważ rozwiązań dla Europy jeszcze nie przedstawiono.
 5. Black Desert w azjatyckiej wersji też umarł, a u nas jest pełne ludzi, a zaraz będą 3 lata.
 6. Nick w grze: Rycerz, albo coś w tym stylu :) Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Kilka godzin codziennie wieczorem (mam nadzieję...) Klasa postaci: Titan Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): SWTOR, GW2, Tera Online, Black Desert, WOW, AoC, ESO. Coś o sobie (opcjonalnie): Jak zwykle gotów do prowadzenia :D Jeżeli masz jakiś problem wal śmiało, a razem zamieciemy go pod dywan :)
 7. Rekrutacja otwarta selektywna Sekcja Destiny II Serdecznie zapraszamy do naszej nowej sekcji w grze Destiny II. Jesteśmy 12-letnią gildią multimmo, znaną z takich tytułów jak: Everquest 2, Vanguard, LOTRO, Age of Conan, Warhammer, Darkfall, Aion, WOW, Rift, SWTOR, Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, Wildstar, Archeage i Black Desert Online. Oferujemy forum, komunikator Teamspeak 3, świetną atmosferę i zorganizowaną grę pod wspólnym sztandarem w gronie dojrzałych i sprawdzonych graczy. Nasze cele: Naszym podstawowym celem jest budowa zgranej i silnej sekcji, grającej wspólnie w sympatycznej atmosferze. Z racji specyfiki tytułu chcemy budować uniwersalną sekcję o profilu PvX, dlatego od wszystkich gildiowiczów będziemy wymagać zaangażowania zarówno w elementy pve jak i pvp. Chcielibyśmy przy tym zachować umiar i pamiętać po co gramy w gry. Najważniejsze to dobrze się bawić i pamiętać, że „porażka jest nawozem sukcesu” J Wymagania: 1. Do gildii przyjmowane są osoby pełnoletnie. 2. Przejście procesu rekrutacji (wpis na forum i rozmowa na TS3). 3. Zalecana jest duża aktywność na Teamspeak 3 (w przypadku eventów jest to obowiązkowe). Dodatkowe zasady (obowiązują w sekcji Destiny II) 1. Rekrutacja poprzez forum i rozmowę na TS3 obejmuje wszystkich bez wyjątku, niezależnie od rangi. 2. Nie jesteśmy demokracją i sekcja Destiny II nie jest tu wyjątkiem. 3. TS3 nie służy do reklamowania obcych stron i komunikatorów. 4. Poszukujemy osób potrafiących działać w grupie, samotne wilki i egoiści nie sprawdzą się w naszym systemie. Coś o kadrze zarządzającej sekcją Lider sekcji: Rycerz Zastępca lidera sekcji: Redd Oficerowie: Posty rekrutacyjne wpisujemy według następującego schematu: Nick w grze: Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Klasa postaci: Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Coś o sobie (opcjonalnie):
 8. Rekrutacja do BDO w związku z zamknięciem sekcji zostaje zakończona.
 9. Ja wrzucę jak przemaluje :D
 10. Tego nikt nie wie. Niestety to nie jest tak, że gra będzie gotowa tego i tego dnia. Wypuszczają ją po kawałku i tak na dobrą sprawę nie sposób jednoznacznie stwierdzić, kiedy warto zacząć. Już teraz można robić sporo (każdy kto kupił paczkę ma full dostęp do zawartości, którą już udostępniono), latać zakupionymi statkami, grać jakieś arenki, robić jakieś podstawowe misje. Do połowy przyszłego roku ma wyjść kampania i moduł FPS, czyli myślę akurat dobry moment, aby się mobilizować.
 11. W związku z rosnącym zainteresowaniem nadchodzącym tytułem Star Citizen otwarcie sekcji Royal Legion w tej grze jest już pewne. Gra jest obecnie nadal we wczesnej fazie rozwoju, jednak nadchodzą obiecujące sygnały od osób testujących dostępną zawartość. Gra niestety będzie się ukazywać etapami, których finał ma nastąpić w okolicach przełomu 2017/2018 roku. Zanim jednak to nastąpi liczne tryby, które już są, bądź też niedługo będą dostępne pozwolą na zapoznanie się z grą wszystkim chętnym. Inne znajome gildie również rozpoczęły już swoją przygodę z tym tytułem. Osoby do oficjalnej sekcji zaczniemy rekrutować w połowie 2017 roku. Profil sekcji, jej cele i lidera sekcji podamy również w połowie przyszłego roku. Do tego czasu osoby chętne prowadzić taki wydział mogą pisać do mnie, albo do Drahena jaki mają pomysł i założenia potencjalnej sekcji, którą chcieliby prowadzić, bądź przy tym pomóc.
 12. Rekrutacja do gildii w SC będzie odbywać się w pierwszej kolejności przez nasze forum. Myślę, że w niedługim czasie zrobię odpowiedni dział. Na razie napisz do Shaxa, to Cię przyjmie.
 13. Nie ma jeszcze oficjalnej grupy/gildii Royal Legion w Star Citizen.
 14. To jest też dłuższa historia, bo powinna być jedna, ale chcieliśmy zrobić nową i wyszły dwie. Zrobię z tym porządek niedługo.
 15. No moje też, mam nadzieję, że inwestycja się opłaci :D