Szejm

RL Member
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Szejm

 • Rank
  Dyplomata
 • Birthday 08/03/94

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Nick w grze: Fstyt, Szejm (i jego różne odmiany tego słowa) Ilość czasu: + 4-5 godzin dziennie Klasa postaci: tak Doświadczenie w grach MMO: WOW, Mu, ESO, Metin, Rift, Tibia, TERA. Coś o sobie: Mam 21 lat, studiuje i będę grał w gre. Status: Przyjęty
 2. aj nie gadaj nie ma aż tak dużo, obecnie czytam sobie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/46095085/The%20BIG%20Star%20Citizen%20Admirer%27s%20Manual.pdf niby troszkę ponad 200 stron, ale drukiem jak dla małego dziecka. Troszkę czasu schodzi na tłumaczenie niektórych słów, ale całkiem przyjemnie napisane :D Np; zabijanie npc'ków If you kill an exceptionally well-known NPC, your name will be taken into lore as the killer of that individual and they will be gone permanently. There are no respawns for NPCs. (co w razie śmierci, zmieny wyglądu itp.) Once fatal injury is sustained, a player loses a life. Each character has a set number of invisible lives.When you sustain heavy injuries, you may find your character’s appearance changing. You‘ll awake in hospital with a prosthetic limb, severe facial scarring or other permanent reminders of your adventures in the universe, but one day, when you run out of luck, you’ll wake up in the boots of someone else who is watching your funeral.The game doesn’t end at your death.When you are killed, you will begin again in your next of kin’s shoes.Part of your beneficiary’s reputation will be transferred to you as well, but it won’t be quite the same. FAQ: Q1. Do I have to die? A1. Yes.
 3. Może lepiej nie kupować tej gry xD bo jak się wciągnę to pewnie jeszcze joya i Oculusy będę chciał kupić xDD Ostatnio nowy high-endowy komputer teraz gierki szmerki oculusy joysticki kur*a niedługo z torbami pójdę. Kasa jak woda leci przez te gry lul.
 4. no dobra, chyba zaryzykuje i kupie jakiś starter w najbliższym czasie :D To który pakiet najbardziej opłaca się kupić teraz? Starter mustanga aurora czy jakieś inne cuda? a może czekać na jakieś eventy czy coś?
 5. Miałem zamiar zainwestować w te grę, trochę się naczytałem, ale sam już nie wiem. Z tego co widzę najtańszy dostęp do gry to 55 dolarów <okej przeżyje>, mogli by robić kilka rodzajów starterów każdy ma jeden do wyboru i na tym zakończyć, a kiedy widzę że niema żadnych ograniczeń i można "wyjebać" prawie 20k dolarów na super hiper starter i być w grze "Bogiem" do tego jeszcze więcej rzucać hajsem i mieć wszystko co tylko jest dostępne w grze to pękam ze śmiechu. Nie chce krytykować ani nic, może któreś z was potrafi i ma ochotę poświęcić czas na wyjaśnienie mi jak w tej grze mają wyeliminować P2W jaki obecnie jest pełną gębą wraz z końcem alfy i bety. Ludzie teraz mogą wydawać tysiące dolarów wymieniać statki na kredyty i chociażby sobie "myszkować" hajs i w przyszłości będzie stać ich na wszystko(coś tam czytałem że jakiś limity mają wprowadzić czy coś), ale zawsze pozostaje opcja kupienia biliarda statków, multikonta itd.. Tak szczerze, ale serio szczerze jest sens kupienia tego startera i oczekiwania dobrej gierki? Jest jakaś realna szansa, że te pay to win zostanie wyeliminowane? (bez urazy, osobiście wątpię :(, ale może czegoś nie doczytałem więc pytam i gdyby nie te p2w to gra zapowiada się genialnie)