Redd

Root Admin
 • Content count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About Redd

 • Rank
  Ambasador

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3271 profile views
 1. Nick w grze (Family Name): Redd Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 5-6h zależy od pracy Klasa postaci: Mystic Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): W RL: SWTOR, WoW, ESO, BDO, Wildstar, może coś jeszcze ale nie pamiętam Approved!
 2. Nick w grze: Redd Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: dużo Klasa postaci: Titan/Warlock
 3. Jeśli ktoś grywa w Warhammera 40k TableTop niech się tu chwali swoją armią i zapraszam również do dyskusji na temat samej gry. Oto moja armia Adeptus Mechanicus http://imgur.com/gallery/GNej2
 4. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19.09 o godz. 21.00 na naszym serwerze TeamSpeak. Spotkanie będzie dotyczyć pierwszej próby podejścia do Emerald Nightmare.
 5. Przyszedł czas żeby się zdecydować się w jakie dni będzie nam najwygodniej rajdować, co do godzin to się jeszcze dogadamy ale przewiduję że będą to godziny wieczorne. Wszyscy którzy są chętni do rajdowania niech zagłosują.
 6. Nie ma różnicy tylko patrz czy kupujesz preorder czy prepurchase bo preorder dostaniesz przed samą premierą a prepurchase odrazu.
 7. No legion wychodzi 30.08 więc już lada moment. Nie ma no co już czekać prepatch który zmienił już wszystko na takie jak będzie w nowym dodatku wyszedł już dawno. Teraz też mamy event na którym można wylewelować od 1 do 100 w zaledwie 2-3 dni. Kupując legion dostaniesz również darmowego boosta do 100 lvl po którym jest do rozegrania całkiem fajnie zrobiony tutorial który pozwala poznać klasę.
 8. Nie wiesz jak nawet wygląda sytuacja w gildii i robisz już jakieś wyliczanki, poza tym to nie jest miejsce na takie posty zamykam ten temat. Ten temat był złym pomysłem.Trzeba pamiętać że większość ludzi jeszcze się nie zdecydowała czym będzie grać i że na pierwsze rajdy będziemy brać tych najlepiej do tego przygotowanych. Ubierać będziemy każdego równo na pewno nie będzie tak że ktoś pierwszy będzie wszystko dostawał. Deklarować się będziemy tydzień przed odblokowaniem rajdów.
 9. Klasa: Death Knight Spec: Blood
 10. Witam, chciałbym dołączyć do guildi, wypelnie to w dziale rekrutacji ale czy mogę dostać ip i hasło ts3 :)? z góry dziękuje

   

 11. Nick w grze:Reddlock lub Jolythedie Ilość czasu poświęcanego na grę: 6-8h dziennie Klasa postaci: Affliction Warlock i Fire Mage Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW, EVE, ESO, GW2, Aion, Wildstar, SWTOR, TERA, Warhammer, Tibia xD, SilkRoad,Destiny.