Draco

RL Team
 • Content count

  1407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Draco

 • Rank
  Prezydent
 • Birthday 01/05/86

Contact Methods

 • AIM
  gg:1603852
 • Website URL
  http://img3.imageshack.us/img3/5200/dracox.png
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  raider_pl@wp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3226 profile views
 1. Nick w grze : Draco Ilość czasu : middle semi hardcore no casual play. Klasa postaci : Titan/Warlock
 2. Kiedy przybliżony relaese i OBT ?
 3. Nawet nie wiecie Panowie jaki kawał dobrej roboty odwalił Rycerz i ekipa. BDO rozwija się jak nigdy przeżywamy drugi albo już trzeci (niepamiętam) rozkwit . Dawne dramy i rozłamy jakby poszły w zapomnienie , jest dobrze . Mamy paru dobrze rokujących officerów na przyszłość np srogi dyktaa :). Jest fajnie że Rycerz jest z nami i godnie reprezentuje emerytowanego Painika !!! roarrrr mój lider już odszedł ( Eagleeyes ) tak pamiętam te czasy , dużo się dzieje ostatnio i myślę że chyba i Ja będe następny w szeregach RL Honored i złotego napisu , czas pokaże kto będzie następny.
 4. Również życzę powodzenia pozdrawiam
 5. Wpisałem cię na turniej Haikuki na poniedziałek mam nadzieję że będziesz ... Daj znak i zdrowiej szybko
 6. Fejm był jak i sława. Boss out door ubity parę razy i bez zdjęcia się nie obyło.
 7. W związku z dużą liczbą Rekrutów , jak i założeniemi Gildii . Liczba 50+ aktywnych osób , narazie jak dla nas , jest wystarczająca. Podania nierozpatrzone rozpatrujemy max do wtorku tj 2 lutego. Założenia wydziału nie są ilościowe ale jakościowe. DLATEGO DO DNIA 15 LUTEGO 2016 REKRUTACJA ZOSTAJE WSTRZYMANA. Po danym okresie ,otworzymy rekrutacje wyłącznie dla osób poleconych przez jakiegoś gildiowicza jak i osoby ubrane na poziomie WYRM farm.
 8. Wszystkich Chetnych REKRUTÓW i APLIKANTÓW zapraszam dzisiaj tj czwartek(28.01) na ts.Jestem praktycznie cały dzień.Wystarczy poczekać na kanale.W późniejszych terminach tylko między 17 00 a 20 00. W związku z założeniami gildii i chęci zbudowania zgranej ekipy , jak i małego wydziału OGRANICZAM REKRUTACJĘ TYLKO do lvl 45 jak i graczy posiadających doświadczenie w mmorpg.
 9. Wszystkich nowych kandydatów zapraszam jutro tj 28.01 czwartek na ts.Jestem prawie cały dzień i noc.
 10. W związku z dużą ilośćią Assasinów w gildii. Rekrutacja Assasinów wstrzymana
 11. Drwal !!!
 12. http://www.twitch.tv/ghostmagiclive/profile -twitch zaprzyjaźnionej gildii. Będziemy tam kręcili pvp wspólne itp
 13. Co wy na to ? moim zdaniem pieknie wyszło :)
 14. Zapraszam cała gildię 11 stycznia godz 18 00 ts: royallegion.pl psw: legionroyal Musimy obliczyć ile nas jest i kto kim gra.
 15. Głosy już oddane emocje za nami , przebieg głosowania : 1.Royal Legion -windrest 2.IX Kohorta -windrest 3.NovaSociety -windrest 4.Seaseme Street -ebon hall 5.Double Edge-windrest 6.Akatsuki-Hao Dietrich 7.Witchers-brak na zebraniu Dziękuje za zaangażowanie i poświęcony czas. Do zobaczenia w grze wygrał WindRest