Shax

RL Team
 • Content count

  1558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Shax

 • Rank
  Mr. Shax
 • Birthday 12/26/80

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2213 profile views
 1. Jest nieoficjalna, która zawsze może stać się oficjalna... Znowu Rycerz się nie znasz ;)
 2. elvui + ta nakładka https://mods.curse.com/addons/wow/benikui-v2 i nic już nie będzie takie samo :)
 3. Jako że część z nas (8 czy więcej osób) postanowiła zostać na Burning Legion i nie iść na przebrzydłe aluchy na Silvermoonie pojawia się pytanie czy ktoś jeszcze? ;) Dajcie znać.
 4. Rycerz nie każdy ma kilka postaci, ja np się przywiązuję do postaci i nie chce mi się nowych robić. A transfery są płatne niestety.
 5. Czyli zrobiłeś to samo co ja, przeniosłeś postacie i właśnie dlatego ja też więcej tego błędu nie popełnię. ;) Zrób ankietę na forum jak chcesz poznać zdanie ludzi, H czy A czy wszystko jedno. Pytanie wyrywkowe z zamieszczaniem postów jest bez sensu. Chcesz wiedzieć dlaczego grupa się rozpadła? Bo sobie radziła z kontentem gorzej niż pugi, bo nie było dyscypliny tylko casualowe rajdowanie, nie przygotowywali się na żaden rajd (z paroma wyjątkami), nie przynosili potów, nawet nikomu się nie chciało taktyk przeczytać! I nie wskaże paluchem czyja to wina bo chciał mieć lajtową gildię... Jeśli myślisz że uda Ci się zmobilizować ludzi to powodzenia, tylko pamiętaj że będziesz miał również do dyspozycji te same nieprzygotowane osoby co był w Damnation.
 6. Wszyscy mają postacie po stronie Hordy, bo tam jest Damnation ( dla nieświadomych pod tą nazwą RL grała w WoWa) Przestańcie bajki opowiadać, że nie wybraliście strony konfliktu, strona konfliktu została wybrana 2 lata temu. A wy wybieracie teraz nagle Alliance (to sugerowałaby nazwa kanału na TS)? Może część z was zrobiła niewiele podczas tych lat spędzonych w WoWie, Ale ja osobiście nie zamierzam porzucić postaci którymi gram od 2004 roku i są na Hordzie, bo się kuźwa przeniosłem specjalnie dlatego z Aliantów na Hordę żeby grać w Damnation, w drugą stronę się nie wybieram.
 7. Krótko, horda ;)
 8. Nowy film Bagińskiego

 9. Etam, Teraz wszyscy trafią do Azkabanu, Dementorzy Antoniego się o to postarają!
 10. Rycerz niestety został :diablo: A wcześniejszy nick Arashi taki ładny nick
 11. Jak? Dlaczego? Skąd pomysł żeby dawać PL w nicku?
 12. Nick w grze: się wymyśli Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 2-8h Klasa postaci: archer jeśli będzie albo ninja Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Warhammer, Aion, SWTOR, GW2, TERA, Wildstar, WOW Status: Przyjęty
 13. Ja tak samo. W tym tempie to ja widzę tą grę najwcześniej w 2017 :/