Painik

RL Honored
 • Content count

  2838
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About Painik

 • Rank
  Prezydent

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5021 profile views
 1. Musze ciągać Nekiego po różnych betach żeby ze mną grał :)
 2. Gierka leży na dysku i czeka na odpowiedni moment :) Ostatnio jak grałem to przyznam że sporo błędów było i ciężko się grało ale to już dawno temu było i pewnie wszystko się na lepsze zmieniło, muszę kiedyś znaleźć czas i przetestować ponownie :)
 3. Nowe forum całkiem fajne, nie będę narzekać w pierwszych postach po powrocie. :D A gdzie to nas nie było w tym czasie :) Za dużo się działo żeby w jednym poście opowiedzieć. Widzę że jakaś nowa gra "World of Warcraft" wychodzi, muszę zobaczyć co to takiego. :D
 4. Wspaniale tu zajrzeć po tak długiej przerwie. :) Nawet Drahen zdążył wygląd forum zmienić.
 5. Witam, Sezon 5 w Diablo startuje dzisiaj o godzinie 17 czasu polskiego. Wraz z nowym sezonem oczywiście nowy patch 2.4.0. Lista zmian: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/19998542/aktualizacja-240-wprowadzona-w-europie-12-01-2016 Jeśli ktoś zastanawia się czym grać, jakie są nowe buildy, bonusy setowe czy jak szybko zacząć to polecam ten wątek: http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/142438-patch-2-4-ultimate-guide-for-season-5 Do zobaczenia dzisiaj w grze. :)
 6. Na urlopie! Wracam 15.10 :)

  1. Rycerz

   Rycerz

   Ok, odliczam 11 dni :)

 7. Tak się w Wiedźmina zagrałem że przegapiłem :) ale słyszałem że dzisiaj graliście, to kto zastąpił mnie w roli wroga publicznego nr 1? :) Problem tych dwóch osób co się zalogować nie mogły powinien być rozwiązany.
 8. Magius, Ty to dopiero stary byk jesteś :) W Civ V ze wszystkimi dodatkami czy tą kompletnie nową Civke?
 9. Po zakończeniu sezonu postacie/itemy/exp, wszystko przenoszone jest na non ladder do Twoich starych postaci i zaczyna się nowy sezon od początku.
 10. Weekend, żeby większość mogła hardcore zapuścić. :)
 11. Painik, Neki, Roberian, Szelus, najlepiej zapytaj na TS to na pewno ktoś wyśle.
 12. To mnie się przydarzyło Neki i akurat nie na keyach a w fabrycekluczy tak się tłumaczyli. Na keyach jak brakuje kluczy to blokują sprzedaż a w fabrycekluczy sprzedawali dalej, przynajmniej w tamtych czasach. A teraz odwrotnie, RoSa już z fabrykikluczy wysłali a z keye jeszcze nie. :) Ciekawe o której wszyscy dostaną swoje klucze. :)
 13. Gz... ALE JAKIE MA STATY?! :) Mnie w becie ROSa dropneły zielone buty i były lepsze o jakieś 50% od wcześniejszych setowych. :)