Yet1

RL Member
 • Content count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Yet1

 • Rank
  Generał
 • Birthday 01/15/91

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdansk

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. nie no 141 to ja nie wydam. Może podstawową, z mustangiem. Ale nic wiecej, chyba xD. A co się dzieje ze squadron 42?
 2. I jak, jest dość do roboty aby kupować? I jak już to który? Bo się tak zastanawiam i nie mogę zdecydować :P
 3. Pojawił się patrz 2.6, dla zainteresowanych: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/15646-Star-Citizen-Alpha-26-With-Star-Marine-Available Kto już tutaj ma dostep do gry?
 4. Nick w grze: Yet1 Highills Ilość czasu poświęcanego na grę: No wieczorami z 4h pewnie spokojnie, w weekendy dużo wiecej. W ciągu dnia pewnie z 2-3 wcisnę na grind ^^ Klasa postaci: Sorcerrer Doświadczenie w grach MMO : Wow, Rift, Tera, SWOTR, WO, Lineage, Everquest i inne Cos o sobie: Członek od ponad 5 lat, aktywność od gry do gry. Dużo mi się w zyciu pozmieniało, dziewczyna, dziecko w drodze, stabilna praca. Ale czas na grę jest ;) Status: Przyjęty
 5. Gramy w to oczywiście. Diablo nie ucieknie ;). Ale przyznam, mają ode mnie SUPER minus. Mają jakieś bzdurne państweka a nie ma POLSKI! Jedno z największych mocarstw średniowiecza, budząca największy strach w tamtych czasach jednostka, wspaniała hisoria, ogromne znaczenie dla całej mapy europy... I KURDE NIE MA! Co za żart...
 6. Aha, od 20 czerwca. Dlatego chciałem rozruszać kości i zagrać ;). Jakl by co jestem na TS w grupie CiV, grę mam zaktualizowana i gotowy do gry ;)
 7. Ktoś może ma ochotę na małą partyjkę dzisiaj? Jakoś mnie naszło ;)
 8. Ja nie rozumiem, jak koleś ma takiego dmg? Nie dam wiary, że zwykłe itemy mu takie coś dało. Jest to gdzieś wyjaśnionbe? 128k.... jezu. Widziałem na reddit ale mało info tam bylo.
 9. GZ za legend. Staff niczego sobie. Co do farmienia itemów to zgadzam się w 100%. Z lochów które prowadzą do Asmodana można wyfarmić kilka razy więcej itemów niż z niego samego. Ponadto już mam powoli set z wyższy "Magic Find". Zawsze jak jest skrzynka na wysokim poziomie swap ciuchów i jechane :P
 10. No oglądam stream tej gildi, Method (http://pl.twitch.tv/justw8) i wygląda to... głupio. Aby dojść do Asmodana robili skoki. Koleś umiereł, wskrzeszał się na grobie kumpla i biegł najdalej jak się da. I tak po kolei. Tragedia. Teraz farmią 1 akt znowu. I wygląda to tak, że za każdym razem jak coś wypadnie idzie spradzić czy jest w stanie zabić jakąś tam paczkę demonów. Bo generalnie nie mogą zabić bosa który uwięził "Nadzieję". TRAGEDIA. W ogóle mi się nie podoba ten sposób. Męczą się jak cholera z każdym bosem, każdą paką przeciwników. Przyjemności brak. Ja tam kończę piekło z kumplami i spokojnie zaglądając gdzie się da, itemy mamy niezłe. Nie narzekamy. Zabawa fajna.
 11. W moim poście nie ma za grosz hate! Zgadzam się, gra jest zajebista i bez najmniejszego grymasu przechodzę już ją po raz trzeci. Ale nie oznacza to, że nie możemy się nad pewnymi rzeczami zastanowić.
 12. Taaa... Znam ten ból. Ale ta masa itemów też mnie ciekawi. Może potem będzie można wrzucić na nie jakieś super buffy i z takiej wybitnej kuszy zrobi się wybitna kusza z dobrymi buffami. Nie wiem, zobaczymy. Obawiam się jednak, że Painik ma rację i to po protu zapychacz.
 13. Ta, ale teraz dla odmiany mam bug 75..? Wtf? W każdym razie mój rage rośnie chociaż wcale nie gram Barbarzyńcą
 14. Yeti#2323 ;)
 15. Ech, jak już się dzielę to z każdym, no nie? ;)