Jump to content
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

CONQUEROR'S BLADE

Rekrutacja

Lost Ark

Rekrutacja

Xbox 360

Neki

Recommended Posts

jutro powinienem dostać "Test Drive Unlimited 2" jeśli ktoś chciałby wspólnie pojeódzić niech doda mnie do friendsow mój nick " Nequ " a jeśli uzbierało by nas sie kilku moglibyśmy założyć własny klub itp.

Ps nawet jeśli nie jesteście zainteresowani ta gierka podajcie swoje nicki może mamy inne gry w które moglibyśmy wspólnie pograć

Edited by nekron

Czy wy musicie trollować? Napisał Neki, że chce mieć taki sam temat jak użytkownicy PS3 i nei chce flame'u tutaj....a wy co robicie?....

Neki, czytałem, że na XB niedługo Forza 4 wychodzi, więc raczej na tym tytule się skup a nie na TDU2 :P

skupie sie i to jak ale do wyjścia forzy4 jeszcze z pul roku a cos przez ten czas trzeba robic w miedzy czasie tdu2 okazała sie rewelacyjna gra wczoraj np jeódziłem po hawajach bez celu przez 2 godziny słuchając radyjka i ciesząc sie przejażdżka od czasu do czasu ścigając z innymi ludzmi goraco polecam

Ps co do ewentualnych problemów technicznych wyjaśnię niewtajemniczonym ze nowe xboxiki ich nie maja a jesli nawet gdyby sie zdążyło dzwonie przyjeżdżają pod dom z pocałowaniem reki zabierają konsolkę i przywożą za tydzieA„ naprawiona co jak co ale m$ ma rewelacyjna obsługę techniczna :)

• 2 weeks later...
    obie są fajne i obie posiadam ale wole ps 3, choć w mass effect 2 na kloca grałem maniakalnie dlatego bardzo polecam ten tytuł na xbox 360 pomimo że jest też na ps 3, tylko że na ps 3 gra jest w angielskiej wersji językowej, a to bardzo duża wada.

eeeee... miales na mysli, ze gra w polskiej wersji jezykowej to bardzo duza wada, right?

• 4 months later...
    • 4 months later...
    • Create New...